RADIOSITE Fórum

  • Mikrohullámú szolgáltatók

 #151839  Szerző: Milán
 
Sziasztok!

Nem titok a cím, itt van a stúdió:
Budapest, X.ker Gyömrői út 76-80.

Szóval tudtok valami jó mikrohullámú szolgáltatót? Sajnos a Telekomon kívül más kábeles szolgáltató nincs, és itt is elég gyenge a fel/le töltés

Előre is köszi
 #151100  Szerző: RatFM
 
Gr3g0ry írta:Nekünk inviteles(anno a dunaweb-et felvásárolták) van 2x volt probléma az is a eszköz cseréjével orvosolták. :)
Min. 2éve 2mbit adatforgalommal nyomul (4eft).Ilyenkor bírom mikor bizonyos csúcsfejek menőznek "NEKEM VAN A BIKA NETEM" persze mikor akadozik akkor "de sz4r az internetem ajajaj.." vagy "megint nincs internetem miért fizetek annyit??" dolgokat a szolgáltatók facebookján ilyenkor jót röhögök rajtuk a "mivan nem megy a p2p?" magamban megszólaló gondolatommal. :D
Szintén zenész !
Invitel optikai net 20/10 (6 pénzért)
Előtte rézen jött a műsor , de azzal se volt soha probléma.
Optikánál tört 2x a szál, egyszer bekötés után a feltekert kábel kirúgta magát és a hegesztésnél elpattant.
Másnap már kint voltak és meghetrázták :D
Másodiknál meg az aknában az új előfizető bekötésnél törték meg, szerencsére itthon voltam.
Pont előttünk van a távközlési akna így nem volt nehéz észrevenni, hogy miután felnyitották nemsokkal megszűnt a kapcsolat.
Szóltam a srácoknak azok meg pikk pakk megcsinálták.
Tehát több mint 10 éve karbantartásokon és ez a két bakin kívül nem volt leállás a szolgáltatásban.
8 évig rézen jött és legalább 3 éve optikán.
Amúgy a 20/10 net speedtest.net szerint stabilan 36/12-vel megy.
 #151037  Szerző: Gr3g0ry
 
Nekünk inviteles(anno a dunaweb-et felvásárolták) van 2x volt probléma az is a eszköz cseréjével orvosolták. :)
Min. 2éve 2mbit adatforgalommal nyomul (4eft).Ilyenkor bírom mikor bizonyos csúcsfejek menőznek "NEKEM VAN A BIKA NETEM" persze mikor akadozik akkor "de sz4r az internetem ajajaj.." vagy "megint nincs internetem miért fizetek annyit??" dolgokat a szolgáltatók facebookján ilyenkor jót röhögök rajtuk a "mivan nem megy a p2p?" magamban megszólaló gondolatommal. :D
 #150917  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:
admin írta:Havi 4400, belépési/eszközdíj nulla, egyéb költség nincs.
Tényleg jó, ezt kishazánkban talán csak a Digi tudja jobban. Irigyellek. :yes:
Kicsit off, de néztem a lakcímválasztóval a telekom.hu-n az áraikat különböző helyszíneken, és arra lettem figyelmes, hogy ahol a Telekom egyeduralkodó (vagy mellette csak a szintén Telekom tulajdonú Vidanet van), ott csillagászati összegbe kerül minden, ahol a Digi a konkurens, ott minden harmadannyi a Ténél, ahol meg a UPC szolgáltat még, ott lazán kartelleznek.

Hányinger.
 #150910  Szerző: Glenn
 
admin írta:Havi 4400, belépési/eszközdíj nulla, egyéb költség nincs.
Tényleg jó, ezt kishazánkban talán csak a Digi tudja jobban. Irigyellek. :yes:
 #150905  Szerző: Glenn
 
Jól hangzik. És mindez mennyiért?
 #150898  Szerző: markfelt
 
Némi huzavona után tegnap bekötötték, ONS-Boglárnet, 16/2-es csomag és 16/2-t hoz is, minimális pinggel, egyelőre teljesen stabilan. :yes:

Kép
 #150814  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:Telekomos területen mindenhol van két hónapja az ADSL MinDig net. Nekem egyelőre csak 5 megás, de legalább stabil és "csak" 5500 Ft...
Való igaz, saját tapasztalataim szerint a virtuális szolgáltatóknál minőségibb szolgáltatást kapsz Telekom hálózaton... ugyanis a saját ügyfél le van fosva, de cégekkel nem mernek szívózni, akadós-szakadós fossal.

Árban viszont nem jobb...
 #150813  Szerző: Glenn
 
Telekomos területen mindenhol van két hónapja az ADSL MinDig net. Nekem egyelőre csak 5 megás, de legalább stabil és "csak" 5500 Ft...