RADIOSITE Fórum

• Rádió Szentendre - Szentendre - 91.6 MHz

#183108  Szerző: Glenn
 2019.05.09. 19:03
zakopanendre írta:
2019.05.09. 09:10
Két dolog miatt nem hallgatok bele, de ez saját nyomor: nincs vételkörzetben, másrészt a sápatag magyar zenékkel telenyőgött zenei órákat bárhol megkaphatnám, ha akarnám. De nem akarom. :D - de ez saját nyomor, aláhúzom, ettől még lehet jó a műsor stb. Mondjuk írtad, hogy szórakoztató. Mit ajánlasz, mire lenne érdemes figyelni? :)
A vételkörzet nem gond, van netes stream is a honlapjukon. A zenei kínálatot nem érdemes minősíteni, mindenkinek más jön be. Amikor arra járok, bele szoktam hallgatni és általában jó közszolgálati műsort hallok ott. Mindenesetre egyértelmű, hogy foglalkoznak a rádióval, valóban csinálják, nem úgy, mint jó pár egyéb kisközt (pl. Broadway). Mindenképpen kár lenne érte, főleg, hogy Szentendrén már 24 éves hagyománya van a helyi rádiózásnak.
 #183080  Szerző: zakopanendre
 2019.05.09. 09:10
Glenn írta:
2019.05.08. 16:17
zakopanendre írta:
2019.05.08. 06:26
Volt egyébként néhány teljesítésbeli problémájuk
Kinek nem volt? Nemcsak ezt kéne nézni. Hallgass bele, közérdekű, szórakoztató, helyi jellegű, igazi városi rádió. Ha ezt is kinyírják, akkor nem tudom, mi a megfelelő nekik. Talán nem volt eléggé csókos az üzemeltető...?
Nem hiszem, hogy az utóbbi állna a háttérben, azért az a környék eléggé működik, ha arra gondolsz, amire :D

Két dolog miatt nem hallgatok bele, de ez saját nyomor: nincs vételkörzetben, másrészt a sápatag magyar zenékkel telenyőgött zenei órákat bárhol megkaphatnám, ha akarnám. De nem akarom. :D - de ez saját nyomor, aláhúzom, ettől még lehet jó a műsor stb. Mondjuk írtad, hogy szórakoztató. Mit ajánlasz, mire lenne érdemes figyelni? :)
 #183067  Szerző: Glenn
 2019.05.08. 16:17
zakopanendre írta:
2019.05.08. 06:26
Volt egyébként néhány teljesítésbeli problémájuk
Kinek nem volt? Nemcsak ezt kéne nézni. Hallgass bele, közérdekű, szórakoztató, helyi jellegű, igazi városi rádió. Ha ezt is kinyírják, akkor nem tudom, mi a megfelelő nekik. Talán nem volt eléggé csókos az üzemeltető...?
 #182909  Szerző: jimmer
 2019.05.03. 09:23
Ennek is hamarosan off.

A Médiatanács 488/2019. (IV. 16.) számú döntése
kisközösségi rádiós médiaszolgáltatási lehetőségek elvi használatára 2019. február 28-án
közzétett pályázati felhívásra 2019. április 3-án beérkezett pályázati ajánlatok alaki
vizsgálata (Budakalászi Média Kft.)

A Médiatanács az Mttv. 58. § (2) bekezdése, illetve a Pályázati Felhívás 1.11.9.3. pontja
alapján, a Médiatanács honlapján és hirdetményi úton kisközösségi rádiós
médiaszolgáltatási lehetőségek elvi használatára 2019. február 28-án megindított pályázati
eljárásban a Szentendre telephely tekintetében pályázati ajánlatot benyújtó Budakalászi
Média Kft. pályázó pályázati nyilvántartásba vételét megtagadja, tekintettel arra, hogy a
pályázó pályázati ajánlata az Mttv. 57. § (2) bekezdés e) pontja és a Pályázati Felhívás
1.11.8.1. e) pontja alapján alakilag érvénytelen.
 #178957  Szerző: Glenn
 2018.08.12. 18:42
Ma reggel mifelénk autóban hallgathatóan bejött. Ilyen még sosem volt, valószínűleg a jó terjedés segített. ;)
 #89044  Szerző: mihalylovics
 2012.01.12. 12:52
Na! Beindult a gépezet! RDS-t nem próbáltam, mert csak az én tuneremen néztem (mintha a másik nem az enyém lenne...) amin meg nincs RDS, de hol szól, hol nem, most már huzamosabb ideje szól, hírek van (mondjuk minden órában ugyanazt játsszák be felvételről, szerintem), egész délig ezt hallgattam, amíg be nem indult valami világzenei óra (vagy nem tudom mi, mert csak azt tapasztaltam hogy a Macskajaj zenéjétől kezdve a Csík zenekarig minden volt ott), na, amikor "felcsendült" (mondjuk inkább: felsírt) a Most múlik pontosan a Csik együttestől, akkor nyomtam el. Eddigi konklúzió: alapvetően nem rossz, zeneileg legalábbis, de a szignálok... a Trixy rádiót idézi (a Topiktemetőben a Roxy topikjában vannak felvételek feltéve onnan)... Azt is érdemes meghallgatni és összehasonlítani az itt látható Rádió Szentendre-félékkel. :D Különben igazatok volt, inkább egy erősebb fajta kisköz.

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.