RADIOSITE Fórum

  • Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

 #9394  Szerző: jimmer
 
így van :)

a nem tetszéssel azért nem értek egyet, mert:

ha egy sima jingle bells zenére ráböfögünk egy boldog karácsonyt na az közhelyes, sufnis megoldás. de így hogy szinte egy saját köszöntő zenét készíttettünk a hallgatóknak sztem szimplán egy kedves gesztus. nyálas? ennyi erővel minden karácsonyi zene az. nekem a hangszerelése különösképp tetszik.
 #9377  Szerző: rsite1
 
Pasa írta:Szenteste ne vitatkozzunk. Boldog karácsonyt!
Azért nem írtam semmit az előbb. Boldog karácsonyt. ;)
 #9376  Szerző: Pasa
 
Szenteste ne vitatkozzunk. Boldog karácsonyt!
 #9373  Szerző: rsite1
 
Pasa írta:Ejj, de sértődős lettél. Véleményre vélemény, erről is szól a fórum szerintem. A karácsony az karácsony, ez nem közhely. Ilyenkor elég fals house zenére ajándékot bontani...
Áhh...
 #9372  Szerző: Pasa
 
Ejj, de sértődős lettél. Véleményre vélemény, erről is szól a fórum szerintem. A karácsony az karácsony, ez nem közhely. Ilyenkor elég fals house zenére ajándékot bontani...
 #9370  Szerző: rsite1
 
Pasa írta:Amúgy a közhelyességről csak annyit, hogy akkor aug. 20-án vagy okt. 23-án is közhelyes a magyar hazafias zene és műsor? :o
Látom újabban semmit nem lehet mondani, mert jön a kötekedés, meg a kritizálás.
Kár.
jimmer írta:Végighallgatva igazából nem tudom mi nem tetszik rajta hiszen a dallama változatlan, a hangszerelés modern, a szöveg egyedi, Smile-os.
Hát, ha már így rákérdeztél: nyálas, szar. Így röviden. Mint egy félresikerült nyári sláger Krisz Rudi előadásában.

Én meg azt nem értem, hogy ez kinek tetszhet. De egyébként minek van Smile topic? Elmondtam, hogy szerintem gáz, erre jön az oltás, hogy hát miért, meg hogy nem tudok értékelni semmit.
jimmer írta:Várjatok lehet eltévedtem?! Ez nem egy rádiós fórum?? Itt az rossznak számít ha a rádió tesz valamit a hallgatóiért?
He? Én azt mondtam, hogy ez egy rossz dolog? Lehet, hogy eltévedtem? Ez nem egy fórum, ahol elmondja az ember a véleményét?
 #9367  Szerző: Pasa
 
Maximálisan egyetértek veled. Sajnos a "nagy" rádiók, tévék nem így állnak hozzá. Még szerencse, hogy nemcsak ők vannak (már ahol).
Amúgy a közhelyességről csak annyit, hogy akkor aug. 20-án vagy okt. 23-án is közhelyes a magyar hazafias zene és műsor? :o
 #9365  Szerző: jimmer
 
A Jingle Smile nem tetszik? Pedig épp azért készíttettük hogy a hallgatók érezzék ez a kis jingle nekik készült, ami a mi ajándékunk. Végighallgatva igazából nem tudom mi nem tetszik rajta hiszen a dallama változatlan, a hangszerelés modern, a szöveg egyedi, Smile-os.

Érdekes ez se egy Slágernek se egy Gagyubiusnak nem jutott eszébe csak nekünk pórkisköznek. Valahol még gondolnak a hallgatókra is, és a szűkös anyagiakból - pályázati pénzekből szánnak a hallgatókra is. Várjatok lehet eltévedtem?! Ez nem egy rádiós fórum?? Itt az rossznak számít ha a rádió tesz valamit a hallgatóiért?
 #9319  Szerző: rsite1
 
jimmer írta:ízlések és..

de tudjátok ez nem egy Budapest, ez egy VÁROS, ahol az ember miután szétdolgozta a belét egész évben, kimérgelődte magát a kollégák és mások hülyeségei miatt, jól esik végre 2,5 napot a családdal tölteni, remélhetőleg békében és nyugalomban. Igényelték tőlünk az ilyen zenéket, és miért másért van egy rádió mint a saját hallgatóiért ?! Talán ezen a pár napon nem a köz ízlés?! nek KELL?! megfelelnünk hanem annak amit elvileg ünneplünk?!

sziasztok.
Látod látod, már is félreértettél. Én amikor mondtam, hogy gáz, a honlapon talál zenére mondtam.
Mert az tényleg az, lássuk be.

A karácsonykor karácsonyi zenés cucc inkább közhelyes, mint hogy szar lenne. Nincs vele baj, csak tipikus.
 #9313  Szerző: mg
 
hal sincs, mert nem szeretjük :)
de legyen ott, ahol szeretik :)
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 41