RADIOSITE Fórum

  • Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

 #132666  Szerző: dkemeny77
 
kukac írta:Hat ha ez igy tortent, akkor le a kalappal elottetek! Kitartas a stabnak mert nem volt konnyu az elmult idoszak es velhetoen nem lesz konnyu az eljovo sem! Respect!
Egyet értek! Szép volt!
 #132645  Szerző: kukac
 
Hat ha ez igy tortent, akkor le a kalappal elottetek! Kitartas a stabnak mert nem volt konnyu az elmult idoszak es velhetoen nem lesz konnyu az eljovo sem! Respect!
 #132644  Szerző: jimmer
 
Kedves fórumozók,

bizonyára emlékeztek rá (ha nem visszaolvasható itt is), hogy az NMHH 2011 decemberében a korábban már 2016-ig megkötött szerződésünket azonnali hatállyal felmondta, és elutasította a szerződés átalakítását hatósági szerződéssé. Ezt mi a Fővárosi Törvényszéken megtámadtuk, a pert 2013 októberében II. fokon, jogerősen megnyertük. Az ügyet az NMHH továbbvitte a Kúriához, ahol június hónapban a Fővárosi Törvényszék II. fokú ítéletét helybenhagyta, azaz végérvényes az, hogy 2011-ben az NMHH jogellenesen utasította vissza a szerződés átalakítását és mondta fel a már megkötött korábbi szerződését a rádiónak, amely azóta is a vállalásait az új mttv-ben foglaltak alapján teljesíti, és megküldi a folyamatos heti adatszolgáltatást is, amelyeket eddig minden alkalommal elfogadtak.

Szép eredmény ez annak tükrében, hogy míg a Klubrádió nem pici politikai háttérrel győzött, addig mi, egyszerű emberek, önerőből, saját igazunkat bizonyítva vittük véghez. Tettük mindezt úgy, hogy az elmúlt két évben ez miatt a rádió elesett mindenféle pályázati lehetőségtől (rezsi, fejlesztés, műsortámogatás), de ennek ellenére a vállalásait megtartotta, bizonyos területeken pedig még fejlesztéseket is végre tudott hajtani.

Köszönjük a drukkolást azoknak, akik figyelemmel kísérték az eseményeket.
 #132132  Szerző: Kovi02
 
Egyébként ,ha hosszabb ideig voltam Kiskunfélegyházán,eltekertem a Siriusról,és inkább áttettem a 89,9-re....
Szerintem nektek sokkal jobb a műsorotok....
Szóval csak így tovább!
 #132125  Szerző: jimmer
 
szia,

köszönjük a véleményt, sok idő és energia van abban, hogy olyan lett, amilyen. Természetesen igyekszünk folyamatosan frissülni, ahogy időnk engedi. Ebben a formában nem lehetséges a terjeszkedés, azonban az Internetes adást bárhol, bármikor tudod hallgatni, sőt, ha pl TuneIn-nel hallgatod, a 32kbit-es streamet lassított mobilnettel is tudod stabilan hallgatni, akadás-mentesen, jó minőségben.
 #132114  Szerző: Kovi02
 
Én még régebben hallgattam,és jól összeszedett kis adás volt,jó zenékkel......
Pályázhatnátok majd a 91,1-re is.
Én Tompán is tudom azt hallgatni......
 #128820  Szerző: jimmer
 
Kedves whoisthere,

valóban, másodfokon, jogerősen pert nyertünk a Médiatanács ellen. Kötelességből felülvizsgáltatják a Kúriánál, de várhatóan az nem változtat a jogerős ítéleten. Igazából a bíró minden pontban nekünk adott igazat.

A vállalásainkat teljesítjük mind műsortükör mind magyar zene mind szövegarány-közszolgálat tekintetében, mindeközben több közösségi rádiónak segítettünk/segítünk ebben-abban.


üdv
 #126967  Szerző: jimmer
 
kolléga szomszédok fan, főleg hogy van ez a Szomszédok forevör csoport és pár Indokolatlan cenzúra videó :)

Ez az a pillanat, amikor azt mondja: KAPCSOLD BE! :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41