RADIOSITE Fórum

  • Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

 #9311  Szerző: Pasa
 
Ebben is különbözünk. Nálam reggel óta karácsonyi zenék mennek, lesztkriszmesszel együtt. Ugyanis karácsony van, ilyenkor ez kell. Mondhatnátok azt is, hogy milyen ciki már a hal meg a bejgli, normális ember ilyenkor (is) csipszet, pizzát meg hamburgert eszik.
Sőt, éjféli mise is lesz!
 #9309  Szerző: mg
 
egyébként lesztkriszmöszre is van igény, egy hete arra mentem vissza koleszba este, hogy szobatársam azt hitte, mindenki hazament és arra karácsonyoztak a barátnőjével... igen kellemetlenül éreztem magam :D
 #9308  Szerző: mg
 
szerintem is fölösleges telibefikázni, annak ellenére, hogy a lastchristmas szintjén én is rühellem a karácsonyi zenéket :)
úgyhogy én direkt karácsonyizenementes, de a szokásosnál barátságosabb és szívetmelengetőbb rotációt csináltam az ünnepre :)
 #9307  Szerző: jimmer
 
ízlések és..

de tudjátok ez nem egy Budapest, ez egy VÁROS, ahol az ember miután szétdolgozta a belét egész évben, kimérgelődte magát a kollégák és mások hülyeségei miatt, jól esik végre 2,5 napot a családdal tölteni, remélhetőleg békében és nyugalomban. Igényelték tőlünk az ilyen zenéket, és miért másért van egy rádió mint a saját hallgatóiért ?! Talán ezen a pár napon nem a köz ízlés?! nek KELL?! megfelelnünk hanem annak amit elvileg ünneplünk?!

sziasztok.
 #9294  Szerző: rsite1
 
Srácok, tudjátok, minden tiszteletem a tiétek, de ez valami iszonyatos nagy gáz.
Hánynom kell az ilyentől. Elnézést kérek.
 #9283  Szerző: LuciFerko
 
szerintem nem kéne ezt erőltetni...
 #9277  Szerző: jimmer
 
Aki igazi karácsonyi hangulatra vágyik hallgasson bennünket :)

http://www.radiosmile.hu
 #8251  Szerző: jimmer
 
Ma délutánig még Te is játszhatsz velünk, persze CSAK AKKOR ha szeretnél szombaton eljutni Bécsbe, a karácsonyi vásárba! Írj 2-3 ételt v. italt amit ott lehet kapni és lehet téged sorsolunk ki a délután folyamán! SMS: 20-3-719-719 Email: info@radiosmile.hu; vagy fórum: http://www.radiosmile.hu
 #7935  Szerző: Andrew5
 
a szaloncukrot én is szeretem ;) de forralt bort is :roll:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 41