• Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

#134128  Szerző: joe
 2014.09.08. 21:33
szemilan írta:
joe írta:Ez a Rádió Smile? - http://enjoe.ucoz.hu/_ld/2/299_899u.mp3 - ha igen :yes: :yes: :yes: - egy százasra vagyok km-ben Kiskunfélegyházától. Joe
Szia!

Kérlek, legközelebb az ilyen jellegű hozzászólásokat a DX topicba tedd.

Köszönöm.
Aztán mi a kifogás a hozzászólásom ellen? - a topic témája a
Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz
a felvételemen ez az adó hallható csak épp egy webrádió adását relézi. És itt egy kérdés, ez mennyire elfogadott - mármint a hatóságok által - hogy egy kk. egy másik "tartalom szolgáltató" élő adását veszi át? - továbbá, egy észrevétel - túl jól szól az ERP max. 10W - nem gondoljátok?
 #134127  Szerző: Csongii
 2014.09.08. 21:06
szemilan írta:
Szia!

Köszönöm.
Gondolom ott kevesebben válaszolnának, itt pedig Viktor valószínűleg járni fog és megválaszolja a kérdést. :yeah:
 #134126  Szerző: szemilan
 2014.09.08. 20:34
joe írta:Ez a Rádió Smile? - http://enjoe.ucoz.hu/_ld/2/299_899u.mp3 - ha igen :yes: :yes: :yes: - egy százasra vagyok km-ben Kiskunfélegyházától. Joe
Szia!

Köszönöm.
 #132666  Szerző: dkemeny77
 2014.07.04. 15:14
kukac írta:Hat ha ez igy tortent, akkor le a kalappal elottetek! Kitartas a stabnak mert nem volt konnyu az elmult idoszak es velhetoen nem lesz konnyu az eljovo sem! Respect!
Egyet értek! Szép volt!
 #132645  Szerző: kukac
 2014.07.03. 20:29
Hat ha ez igy tortent, akkor le a kalappal elottetek! Kitartas a stabnak mert nem volt konnyu az elmult idoszak es velhetoen nem lesz konnyu az eljovo sem! Respect!
 #132644  Szerző: jimmer
 2014.07.03. 20:21
Kedves fórumozók,

bizonyára emlékeztek rá (ha nem visszaolvasható itt is), hogy az NMHH 2011 decemberében a korábban már 2016-ig megkötött szerződésünket azonnali hatállyal felmondta, és elutasította a szerződés átalakítását hatósági szerződéssé. Ezt mi a Fővárosi Törvényszéken megtámadtuk, a pert 2013 októberében II. fokon, jogerősen megnyertük. Az ügyet az NMHH továbbvitte a Kúriához, ahol június hónapban a Fővárosi Törvényszék II. fokú ítéletét helybenhagyta, azaz végérvényes az, hogy 2011-ben az NMHH jogellenesen utasította vissza a szerződés átalakítását és mondta fel a már megkötött korábbi szerződését a rádiónak, amely azóta is a vállalásait az új mttv-ben foglaltak alapján teljesíti, és megküldi a folyamatos heti adatszolgáltatást is, amelyeket eddig minden alkalommal elfogadtak.

Szép eredmény ez annak tükrében, hogy míg a Klubrádió nem pici politikai háttérrel győzött, addig mi, egyszerű emberek, önerőből, saját igazunkat bizonyítva vittük véghez. Tettük mindezt úgy, hogy az elmúlt két évben ez miatt a rádió elesett mindenféle pályázati lehetőségtől (rezsi, fejlesztés, műsortámogatás), de ennek ellenére a vállalásait megtartotta, bizonyos területeken pedig még fejlesztéseket is végre tudott hajtani.

Köszönjük a drukkolást azoknak, akik figyelemmel kísérték az eseményeket.
 #132132  Szerző: Kovi02
 2014.06.14. 19:41
Egyébként ,ha hosszabb ideig voltam Kiskunfélegyházán,eltekertem a Siriusról,és inkább áttettem a 89,9-re....
Szerintem nektek sokkal jobb a műsorotok....
Szóval csak így tovább!
 #132125  Szerző: jimmer
 2014.06.14. 17:44
szia,

köszönjük a véleményt, sok idő és energia van abban, hogy olyan lett, amilyen. Természetesen igyekszünk folyamatosan frissülni, ahogy időnk engedi. Ebben a formában nem lehetséges a terjeszkedés, azonban az Internetes adást bárhol, bármikor tudod hallgatni, sőt, ha pl TuneIn-nel hallgatod, a 32kbit-es streamet lassított mobilnettel is tudod stabilan hallgatni, akadás-mentesen, jó minőségben.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 40

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.