RADIOSITE Fórum

  • EPER - Budapest Astoria - 97.0 MHz

 #182125  Szerző: Glenn
 
Teljesen megdöbbentem, hogy itt már hírblokk is van. Legalábbis fél kettő körül éppen elkaptam az időjárásjelentés végét, gondolom előtte híreket mondtak. :shock:
 #181028  Szerző: Glenn
 
Megint változott az RDS PS:

Kép

Legalább látszik, hogy valaki foglalkozik néha vele, csak most már bele is hallgathatna, mert továbbra is féloldalas a sztereó. :x
 #180422  Szerző: Kovi02
 
LewyDee írta: 2018.12.30. 10:13 és az oktogon előtt már az Rádio Expres szólt Léváról.
OFF
amúgy egy 250W-os adóhoz képest óriásit szól a lévai Expres,Dunaföldvárnál bár többször fogtam autóból
 #180420  Szerző: Glenn
 
LewyDee írta: 2018.12.30. 10:13az oktogon előtt már az Rádio Expres szólt Léváról.
Az érdekes, mert nekem csak a Hungária gyűrű környékén kezdi zavarni a tót. :shock:
 #180419  Szerző: LewyDee
 
Én is ránéztem két hete, már volt RDS-e baromi féloldalasan szólt, és az oktogon előtt már az Rádio Expres szólt Léváról.
 #180417  Szerző: Glenn
 
Lett RDS. ;)

Kép

A térerő is nőtt, de érdekes módon erősen délkelet felé irányítottnak tűnik. Egészen a Nagyvárad térig jól szól, a másik irányban meg alig a Nyugati térig. :shock:
 #164948  Szerző: mihalylovics
 
dkemeny77 írta:
mihalylovics írta:
Wolfman írta:Szól még ez a rádió?
Alig-alig, de szól.

Az Alig - alig alatt mit értesz?
Például azt, hogy még az Asztóriánál is alig-alig lehet befogni, de sebaj, kisköz-rádió, elnézhető.
A másik, hogy (szerintem) a műsorstruktúra is csapnivaló, akárhányszor odatekertem, egyetemi előadások mentek, valószínű, hogy a célcsoportot sem érdekli különösebben. Hallottam ennél sokkal jobban összerakott egyetemi rádiót is, ami valóban az egyetemistákhoz szól és meg is szólítja őket, tény, hogy mindez külföldön volt...
 #164884  Szerző: dkemeny77
 
mihalylovics írta:
Wolfman írta:Szól még ez a rádió?
Alig-alig, de szól.

Az Alig - alig alatt mit értesz?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8