RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #121261  Szerző: Nickman
 
Elvileg most a Lounge Radio műsora a Friday Music Selection megy élőben.
 #120646  Szerző: FLaci81
 
Szepi írta:Nagyon visszavettek a powerből, szinte már csak az Avason fogható.
Azelőtt Mályiban is RDS-sel jött autóból hallgatva, sőt Budapest felé a 3-mas főúton Emődig tudtam hallgatni, most semmi sincs.
 #120089  Szerző: Szepi
 
Nagyon visszavettek a powerből, szinte már csak az Avason fogható.
 #120050  Szerző: djlacee
 
Megint van stream
 #113010  Szerző: newmjoel
 
orrhang írta:akkor megegyszer, mire alapozod ezt a velemenyed (nem az a kerdes, hogy mire nem),

a masodikban valamleyest egyetertunk. Szerintem nincs kereskedelmi radiozas Miskolcon kb. 1998-tol.
Azok akik akkor mikrofonhoz ultek, azok azota is ott vannak, csak a szin, nev valtozott. Ezeknek a fele sosem tanult radiozni, eleve egy mondatot nem tud elmondani helyesen. Unalmasak, elcsepeltek, lehet sablonosnak is mondani oket. Ha erre gondoltal. Van par tehetseges ember a varosban, de azok meg nem "haverok", szoval esely nincs oket hallani valahol. Kellene meg kereskedelmi frekvencia a varosba(szerintem egyebkent hiba varosokra osztani a frekit es regionalisnak kellene lennie egy frekinek, ket-harom megyet lefedve harom/negy radio szamara), akkor lenne versenyhelyzet es kihullana a szemetje, de amig nincs ez csak alom es maradnak a kereskedelmivel versenyzo kiskozok
sajnos
Akkor válaszolnék a kérdésedre. Saját tapasztalat, a boltok többségében a Class Fm szól, megszoktam kérdezni miért. A válasz nem szeretik a helyit, bizonyos jelzőkkel is illetik, de nyilván szem előtt tartva a fórum szabályzatát, ezt most nem írnám le ide. A fiatalok többsége pendrivra tölti fel saját zenéit, és azt hallgatja a kocsiban. Kérdezem őket is és azt szokták mondani, ha lenne normális kereskedelmi rádió, akkor azt hallgatnák. Az igaz, hogy egyedüli helyi kereskedelmi rádió, de az már nem, hogy a leghallgatottabb rádió. De te is megtudsz bizonyosodni arról, hogy igazak az állításaim. Szúrópróba szerűen szólíts le a belvárosban egykét járókelőt, és kérdezd meg tőle. Meg fogsz lepődni a válaszokon. Amit pedig felvázoltál a jelenlegi helyzettel kapcsolatosan, teljes mértékben egyetértek vele.
 #113002  Szerző: orrhang
 
akkor megegyszer, mire alapozod ezt a velemenyed (nem az a kerdes, hogy mire nem),

a masodikban valamleyest egyetertunk. Szerintem nincs kereskedelmi radiozas Miskolcon kb. 1998-tol.
Azok akik akkor mikrofonhoz ultek, azok azota is ott vannak, csak a szin, nev valtozott. Ezeknek a fele sosem tanult radiozni, eleve egy mondatot nem tud elmondani helyesen. Unalmasak, elcsepeltek, lehet sablonosnak is mondani oket. Ha erre gondoltal. Van par tehetseges ember a varosban, de azok meg nem "haverok", szoval esely nincs oket hallani valahol. Kellene meg kereskedelmi frekvencia a varosba(szerintem egyebkent hiba varosokra osztani a frekit es regionalisnak kellene lennie egy frekinek, ket-harom megyet lefedve harom/negy radio szamara), akkor lenne versenyhelyzet es kihullana a szemetje, de amig nincs ez csak alom es maradnak a kereskedelmivel versenyzo kiskozok
sajnos
 #112993  Szerző: newmjoel
 
orrhang kérdése mire alapozod ezt a velemenyed?

Nem a fizetett, felmérésre! :)

orrhang kérdése milyen sablonrol beszelsz?

Az erőltettet megszólalásokra, 40 zene rongyossá játszása, és a tipikus Miskolci kereskedelmi rádiózásra jellemző platformra. Miskolcon két rádiót tudok, ami valóban kereskedelmi rádió és egyben hallgatható is volt. ( City Rádió 96.3 mhz , T -Rádió 103 mhz). Talán még kezdetekben a Nonstop is.
 #112991  Szerző: OnlineDJ
 
VidámSrác írta:
newmjoel írta:De mikor jönnek rá az egyes kereskedelmi rádiók, hogy a sablon már unalmas és nem érdekli az embereket? Egy eladhatatlan műsorstruktúráért, ne egy kisközösségi rádiót hibáztassanak. Ezt a legkönnyebb a másikra mutogatni és őt hibáztatni.
furcsa ezt éppen egy olyan ember szájából hallani, akinek a rádiója semmivel sem nyújt többet egy "sablon és unalmas" kereskedelmi rádiónál. nem is furcsa ez, hanem inkább hiteltelen...
pedig a közösségi rádiózásban éppen a több, az eltérő, a más tartalom jelentené az erőt, de csak jelentené, mert itt épphogy nem jelenti - csak bele kell hallgatni :S
Welcome Mindenkinek!! Mint látjátok, nem régen csatlakoztam a fórumhoz, és ráadásul nem nagyon ismerem a rádiózási jogszabályokat.De nincs véletlenül, vagy nem lehetne elérni azt, hogy minden kisköz más-más témakör,mondanivaló köré építse műsorai tartalmát? Így talán nem lennének sablonos,egysíkú tematikák.Ha jól tudom, van olyasmi, hogy BBC rádiózási normativa, vagy ilyesmi.Az nem lenne jó a helyzet megbeszélésére?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 41