RADIOSITE Fórum

  • Balaton Rádió - Siófok - 88.7 MHz

 #201558  Szerző: wavedamn
 
Nekem van egy másik opcióm is:

F: Bele van a rádiós csapat szerelmesedve abba, amit csinálnak.

...és ezt onnan tudom, hogy én érzek potenciált a rádióban és egy koncepciót is kitaláltam a rádió átalakításához. Felvettem a kapcsolatot az üzemeltetőjükkel és természetesen meg sem hallgattak. Bezártak ajtót, ablakot.
Félreértés ne essék, nem rinyálok én emiatt, egyedül az érdekelne, vajon milyen számok és visszacsatolások igazolják, hogy ez az adó jó, van egy komoly hallgatói bázisa vagy netán szeretik, akik ideutaznak vagy itt laknak...Gondolom a fórumon se véletlen, hogy 2020 óta nincs komment. Meg az sem véletlen, hogy a céges árbevétel alapján már igazából a működésük is értelmetlen.
 #188279  Szerző: Gyurii
 
Glenn írta: 2020.08.29. 18:49
Gyurii írta: 2020.08.28. 09:28 E - lefedettség... :blush:
Gondolom, te is észlelted tegnap, hogy az Aranyparton hallgathatatlan, annyira pici a térereje. Ez így egy vicc, lényegében értelmetlen. Nem is értem, miből és minek működik ez még. :shock:
Kisközösségi.. Sajnos ez miatt korlátozott...
 #188277  Szerző: Glenn
 
Gyurii írta: 2020.08.28. 09:28 E - lefedettség... :blush:
Gondolom, te is észlelted tegnap, hogy az Aranyparton hallgathatatlan, annyira pici a térereje. Ez így egy vicc, lényegében értelmetlen. Nem is értem, miből és minek működik ez még. :shock:
 #187768  Szerző: Milán
 
Most, hogy néhány hete megszűnt a mondhatni "konkurencia" rádió rohadtul fel lehetne futtatni ha valaki foglalkozna vele. Eléggé elavult már a szignálpark, a weboldalról nem is beszélve. Miért nem kezdenek már végre vele valamit?
 #183355  Szerző: Milán
 
Szerintem koncepció sem nagyon van, megy itt minden.. Amikor elindult, jól összerakott rádió volt, de ment lefelé a lejtőn sajnos...
 #183340  Szerző: Glenn
 
Én is gratulálok, de azt sosem értettem, mi ennek a kisköz rádiónak a koncepciója. Sok jó zene megy rajta, csak éppen a parton már nemigen fogható. Kinek szól? :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 59