RADIOSITE Fórum

  • Balaton Rádió - Siófok - 88.7 MHz

 #83931  Szerző: asimov
 
A radiozas ezen reszehez vajmi keveset ertek, de ezzel valamilyen szinten egyet tudok erteni: weblap akkor legyen, amikor mar minden mas mukodik, tehat van mit kiirni. Reszben laikuskent is nyilvanvalo az, hogy akad azert tennivalo: zenegyujtemeny legalizalasa, studio, keveropult mikrofonok, ado+antenna (antennak) beallitasa, stb. (Amennyire tudom, egy egyszerubb studio "behangolasa" is tobb hetes mutatvany) es ez esetleges modositasbol adodo, elozetes "felretajekoztas" nagyon kiabrandito tud lenni. Majd alakul ez, gondolom.
mszilárd írta:Akkor meg az lenne a bajod, hogy miért csak annyi tartalom van.
Hetekkel indulás előtt teljesen felesleges a weblappal foglalkozni, hiszen vannak annál fontosabb dolgok is.
 #83907  Szerző: mszilárd
 
milan93 írta:Mit tudom én?!Mondjuk azt hogy 'Tisztelt látogató!A rádió xy-én indul'.
Akkor meg az lenne a bajod, hogy miért csak annyi tartalom van.
Hetekkel indulás előtt teljesen felesleges a weblappal foglalkozni, hiszen vannak annál fontosabb dolgok is.
 #83906  Szerző: Milán
 
Mit tudom én?!Mondjuk azt hogy 'Tisztelt látogató!A rádió xy-én indul'.
 #83904  Szerző: RadiosJani
 
milan93 írta:Fura hogy kevesebb mint 1 hónap múlva indul, és a weblapon sincs semmi tájékoztató.Nem akarok beleszólni, de szerintem így kéne.
Amíg nincs semmi mit hirdessen a weboldal? Szerintem a jövőbeli hallgatóknak fogalmuk sincs hogy lesz egy rádió ott, addig nem is keresi senki, csak mi akiket érdekel. Meg tudjuk honlap nélkül is. Ha elindul kirakja a honlapot gondolom. Márpedig elindul hiszen itt is van topic forró nyomtól...
 #83897  Szerző: Milán
 
Fura hogy kevesebb mint 1 hónap múlva indul, és a weblapon sincs semmi tájékoztató.Nem akarok beleszólni, de szerintem így kéne.
 #83851  Szerző: asimov
 
Nalam ez a helyzet:
- 88.5-rol a Radio Slovenia 1 (Maribor 1/Pohorje, 128 km) nagyon halkan behallatszik. (88.5-on neha teljesen tiszta vetellel jon)
- 88.8-rol eleg jol beszurodik a "Radio Hey", melyet most 88.75-on tisztabban veszek, mint 88.8-on es nem masik ado zavarja.
milan93 írta:Néha-néha szoktam figyelgetni, de csak más rádióból szól át a műsor...
 #83848  Szerző: Milán
 
Néha-néha szoktam figyelgetni, de csak más rádióból szól át a műsor...
 #83563  Szerző: asimov
 
Remelem azt, hogy a regi Balaton (Yo-) radio fele mixek is felbukkannak valamifele formaban... :)
 #83465  Szerző: RadiosJani
 
milan93 írta:24 napjuk még van.
Hát hajrá! :)
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59