RADIOSITE Fórum

  • Balaton Rádió - Siófok - 88.7 MHz

 #137323  Szerző: Milán
 
A mintavételes hatósági ellenőrzések kapcsán meghozott Médiatanács-döntések alapján a testület 100 ezer forint bírságot szabott ki a Balaton Rádió nevű kisközösségi rádió médiaszolgáltatójával szemben, mert a rádió napi műsorideje kevesebb volt a vállalt 24 óránál, és alulteljesítette a közéleti és közszolgálati műsorokra tett vállalásait, illetve előírásokat is. A rádió ötödik alkalommal bizonyult jogsértőnek. - egy rárdió hányszor sértheti meg a szabályokat? Mármint úgy értem, ha még párszor eljátszák, akkor el is vehetik a műsorszolgáltatási jogát?
 #128015  Szerző: Wolfman
 
Ez sokkal inkább a régi Balaton Rádióhoz kapcsolódik, de tudtok-e valamit egy bizonyos Zamárdi Rádióról, ami a 88.2-n indul? Nem emlékszem arra, hogy a 88.2-t megpályáztatták volna.
Van Facebook-oldaluk is: https://www.facebook.com/zamardiradio/
Márciusra tervezik az indulást.

A "Sztárportré Szabolccsal" műsorcím viszont ismerős innen.
 #126786  Szerző: asimov
 
Megint vagyok :)
Most minden rendben van az adással.
LuciFerko írta:Volt egy teljes restart. RDS jól megy?
 #126783  Szerző: asimov
 
A hírblokk alatt vacak volt a hang. A műsorvezető hangja és a most szóló zene már jónak tűnik.
 #126782  Szerző: asimov
 
MOST lett hang is, de vacak a minőség és egyszer meg is szakadt, egy másodpercre az adó is leállt.
Most lett RDS is.
(hírblokk megy)
LuciFerko írta:
asimov írta:Szia!
Most értem haza.
"csend" jön (tehát maga az adó megy) de RDS/PS már nincsen.
LuciFerko írta:Most jó?
:gülü2: :gülü2: :gülü2: Táveléréssel csinálom és nincs lehetőség FM-et monitorozni.
 #126781  Szerző: LuciFerko
 
asimov írta:Szia!
Most értem haza.
"csend" jön (tehát maga az adó megy) de RDS/PS már nincsen.
LuciFerko írta:Most jó?
:gülü2: :gülü2: :gülü2: Táveléréssel csinálom és nincs lehetőség FM-et monitorozni.
 #126780  Szerző: asimov
 
Szia!
Most értem haza.
"csend" jön (tehát maga az adó megy) de RDS/PS már nincsen.
LuciFerko írta:Most jó?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 59