RADIOSITE Fórum

  • Rádió Szentendre - Szentendre - 91.6 MHz

 #186246  Szerző: Glenn
 
zakopanendre írta: 2020.01.15. 15:38 Számomra a zenei szerkesztetlenség elég taszító volt,
Hát ugye ez az a téma, amit mindenki másképp értékel. Én pl. szeretem a kicsit összevissza zenei összeállítást, mert "mindenevő" vagyok és ebbe sokminden belefér. Meglepetésként jön egy alternatív zene után egy húsz éves sláger, utána meg valami hazai. ;)
zakopanendre írta:a szöveges tartalom kb rendben volt
Picike rádióhoz mérten mindenképpen. Tízezres vételkörzetben pont jó, amolyan "falusias", otthonos. :yes:
zakopanendre írta:Van értelme az online folytatásnak? A civil esetében se tűnik értelmezhetőnek.
Kérdésedben ott a válasz, nincs értelme. Ilyen kicsi közösséghez neten szólni nem lehet. Talán majd úgy húsz év múlva lehet értelme, ma még felesleges.
 #186245  Szerző: zakopanendre
 
Valóban, sokat fejlődött pláne az utóbbi időben.
Számomra a zenei szerkesztetlenség elég taszító volt, de a szöveges tartalom kb rendben volt.
Van értelme az online folytatásnak? A civil esetében se tűnik értelmezhetőnek.
 #186237  Szerző: Glenn
 
zakopanendre írta: 2020.01.14. 16:27 Kint is van a közlemény.
https://www.szentendre.media.hu/radio-s ... fm-91-6-on :(
Ma is hallgattam, Rómaitól egészen Kistarcsáig szól az M0-áson. Jó lenne, ha visszatérnének, mert ez egy valódi helyi médium volt, valódi helyi hírekkel, érdekes magazinokkal. Mivel nagy hagyománya van Szentendrén és környékén a rádiózásnak, muszáj, hogy szóljon ott valami. Az ország egyik első helyi adója ott működött (Régió Rádió Budakalász), és a 91,1-en is közel 20 évig szólt helyi adás. Ez utóbbit lenne jó, ha kiírnák, és nem a Mária vagy az R1 nyerné meg.
 #185800  Szerző: jimmer
 
A legutolsó velük kapcsolatos MT döntés amit olvastam az ideiglenes hosszabbítás volt, viszont ugye ez azt jelenti hogy újra van pályáztatva.
zakopanendre írta: 2019.07.26. 13:06 Kaptak hosszabbítást? Megmaradnak? Vagy mi lesz az életút következő állomása?