RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #132405  Szerző: Kovi02
 
Autórádióval próbáltam az M0-án
Nem sikerült,csak egy kis Gongot......
 #132384  Szerző: dkemeny77
 
Kovi02 írta:Nekem Budapest alatt nem jött semmi a 87,6-on,csak a Gong szűrődött be,de az is nagyon gyengén.....
Azt nem igen hiszem...
Erősebb hifivel sem sikerült Gongot hozni a Kontakttól.
Ami biztos hogy a teljesítmény kicsit nagyobb mint a ‘‘megengedett‘‘ mert nem éppen tartom normálisnak hogy az a bizonyos VI.kerületbe sugárzó adó tisztán jön pl az egész XIII.kerületben.
 #132225  Szerző: Kovi02
 
Nekem Budapest alatt nem jött semmi a 87,6-on,csak a Gong szűrődött be,de az is nagyon gyengén.....
 #130198  Szerző: dkemeny77
 
whoisthere írta:Vicces ez a rádióhullám :D A K*C-mellett alig lehet venni, erre a 13-ban... mindegy, egy kellemes civil-polgári-vallási hangvételű adóra szükség van ebben a szürke pesti kínálatban.
Hát pedig ha elhiszed ha nem most is simán jön
 #130165  Szerző: whoisthere
 
Vicces ez a rádióhullám :D A K*C-mellett alig lehet venni, erre a 13-ban... mindegy, egy kellemes civil-polgári-vallási hangvételű adóra szükség van ebben a szürke pesti kínálatban.
 #130147  Szerző: dkemeny77
 
whoisthere írta:Valaki említette, hogy a 13. kerületben lejön az RDS. A Király utca sarkán nem jön le telefonnal...random király utcai házban, már a kapuban ssssssssss. Sssssssssok értelme van belvárosba ilyen kis teljesítményre engedélyeztetni. Bravo.
Igen lejött és most is simán jön.
 #130127  Szerző: whoisthere
 
Valaki említette, hogy a 13. kerületben lejön az RDS. A Király utca sarkán nem jön le telefonnal...random király utcai házban, már a kapuban ssssssssss. Sssssssssok értelme van belvárosba ilyen kis teljesítményre engedélyeztetni. Bravo.
 #129889  Szerző: Snake
 
Ennél jobbat nem lehet csinálni! Ez már jobbbbbbb! (nem)
fidesz
 #129888  Szerző: markfelt
 
djlacee írta:
adminisztrator írta:
djlacee írta:De ez egy free radio, be lehet menni, és lehet jobbat csinálni
ahhahahahahahaha
such poén, very irónia, much nyugatipélda wow
:lol:
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 33