RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #185074  Szerző: Glenn
 
Délelőtt 11-kor megváltozott az RDS.
A PS statikus lett: " SPIRIT ", az RT viszont maradt a régi.

Kép
 #185000  Szerző: Glenn
 
Sajnos a reggeli műsort nem hallom, de ha a délutánira hajaz, akkor jó lehet. Nekem a hangzással sincs komolyabb bajom, jobban szól, mint pl. a Retro. :o
A műsorvezetők tényleg profik, bár többségét nem ismerem, mert ATV-t nem nézek. Szerencsére propaganda - egyelőre - nemigen van, csak egy-egy elejtett szó vagy mondat utal az irányra...
Az RDS tudtommal azért nem változott még, mert a névváltást nem engedélyezte a hatóság. Ma az eddigiekhez képest több pop és dance zene ment, még viszonylag újabbak (egy-két évesek) is. Háttérnek éppen jó és szerencsére nincsenek azok az idegesítően gyakori promók, ami az összes többi rádióban állandóan tíz percenként lemegy.
Szerintem érződik, hogy ezt nem újoncok csinálják, hiszen a Hit Rádió több mint húsz éve működik.
 #184988  Szerző: ksimiglai
 
Én nem hallgatom sokat mert nem nagyon vagyok vételkörzetben,de a reggeli műsor egész jó.Novák András egy nagytudású és jó újságíró és jó hallani az ATV-s hangokat rádióban.Szerencsére használható arcokat válogattak be.

Az arculat nekem nem tetszik,nincs óranyitó kickoff,a reggeli műsor szignálja szerintem gagyi.A hangzáson is lehetne mit állítani és az RDS sincs még átírva,továbbra is a Broadway Rádióé.Utóbbira mi lehet a magyarázat?

Abban egyetértünk,hogy zeneileg katyvasz.Gospel rádióznak és elindul Selena Gomez...Akkor inkább csinálják a fordítottját, úgy mint a MannaFm,hogy slágereznek és lemegy egy gospel :fuckyou:

Külön tetszik,hogy ritkán elmondják az igazságot is,nem csak propaganda megy.Ilyen téren üde színfolt.
 #184986  Szerző: Glenn
 
Szépen alakul ez a rádió. Sok jó beszélgetős műsor van érdekes vendégekkel. Egyre több a saját készítésű is közöttük. Kiemelkedik a minden délután 4 és 6 között hallható élő magazin, amiben ma pl. kapcsolták Kisdi Mátét a katasztrófavédelemtől a budapesti tűzesettel kapcsolatban. A zenék is tetszenek (többnyire), bár meghatározhatatlan az irányzata, sokminden összevissza...
 #184931  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta: 2019.09.05. 15:15RDS mi most?
Még mindig a Broadway-féle van, nem tudom, mit tökölnek vele. Igaz, annak idején, amikor a Broadway elindult, még legalább hetekig KONTAKT volt az RDS. Úgy látszik, ezen a frekin így szokás. :D
 #184915  Szerző: Glenn
 
Szerintem meg egész jó a műsor. Átvesznek az ATV-ből egy az egyben (persze kép nélkül), de vannak saját produkciók is. Ma például autós műsor volt, amiben be is mondta a műsorvezető, hogy a Spirit FM műsora (tehát nem átvétel volt). Tegnap hallottam délutáni magazinműsort is. A zenék is egyediek maradtak, sok hallgathatóval, sőt még popzene is van vallásmentesen. :yes:
A térerő pedig nagyobb lett egy kicsit. ;)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 33