RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #129776  Szerző: dkemeny77
 
adminisztrator írta:én terézvárosban nem érzékelem erősebbnek, ugyanakkor a 97.0 eper vételkörzete sokat nőtt.
Bp 13 mobilon már RDS is jön :yeah:
 #129650  Szerző: zsigulifm
 
Kistarcsán ismét lejön az RDS, hibátlanul forog a dinamikus PS+ az RT is hibátlanul lejön. Már több, mint egy éve csak RDS nélkül vettem ezt az adót, nagyon olyan, mintha ismét feljebb lenne tekerve. Általában 23 dB körül volt a térereje, most 30 dB.
 #125354  Szerző: frekivadasz
 
Nagyon rég jártam már ott, de akkor egy ilyen volt ott egyedül, ami felelt a hangért (FM löketért). Jó kis szerkezet ez arra, amire való, de éteri adáshoz, a szabványok betartásához édeskevés. Akkor beállítottam a lehető leggyorsabb beavatkozást túl nagy hangerő esetén, de hogy azóta mi van, azt nem tudom.
 #125350  Szerző: whoisthere
 
Az érdekes, mert telefonnal (nekem) kb. a Blahánál elhal. De ha jól tudom, sok múlik azon is, merre állítják az antennát. A rádió hangzása... :wailing: Nem tudom mennyien ismerik, vagy hallgathatják, vajon Terézváros ódon bérházaiba mennyire juthat el az adás?
 #120878  Szerző: Snake
 
Végtelen swr-je van annak a szar cuccnak, de valószínűleg most CSAK 100W környékén mehet....
..semmi gond én is nyomnám 300al ha kapnék jogosultságot, csak engem szét*nának emiatt.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33