RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #185465  Szerző: Promenád
 
Nekem ezzel a rádióval csak annyi a bajom, hogy nem tudom eldönteni, hogy ez most tévé vagy rádió. Ezeknél ez úgy összemosódik... most vagy rádiót csinálunk, vagy tévét : Nem mindegy.
 #185322  Szerző: Glenn
 
zakopanendre írta: 2019.10.11. 08:52Mi értelme van a kisközösségi kritériumoknak, ha 1 km sztereó vétel 10?
Hát ugye vannak az egyenlőbbek. ;)
Ma azért becsúszott egy súlyosnak mondható oda nem figyelés. Tegnapi híreket adtak. :x
 #185316  Szerző: zakopanendre
 
Milyen csodákra képes 1 watt, nem? Milyen csodálatos, hogy egész Budapest Terézváros.... :D Mi értelme van a kisközösségi kritériumoknak, ha 1 km sztereó vétel 10? Ez nem a szerkesztőség ellen irányuló kérdés, hanem a kabaréba illő besorolásnak.
 #185313  Szerző: djlacee
 
Uraim, kérem
 #185311  Szerző: Glenn
 
Sakál írta: 2019.10.10. 09:18Te se leszel már hülyébb :hit:
Hát téged nem is lehet überelni, az biztos. :fuckyou:
ksimiglai írta:Mondtam Én,teljesen elborult. :lool:
Továbbra is jól megy nektek a személyeskedés és sértegetés. Gratulálok. :vomit:
 #185307  Szerző: ksimiglai
 
Sakál írta: 2019.10.10. 09:18 Ellenzéki AGYMOSÁS?! Te se leszel már hülyébb :hit:
Mondtam Én,teljesen elborult. :lool:
De a rádió tényleg nem rossz. Az csak plusz,ha mindenki megtalálja a számítását rajta valamilyen mértékben.
 #185299  Szerző: Glenn
 
Azt kell, hogy mondjam, mára ez lett hazánk legjobb kisközösségi rádiója. Már legalább egy helyi frekin is el tudnám képzelni. Igényes saját gyártású műsorok mellett vannak ATV-s műsorok is, amikben érdekes témák és emberek vannak. Szerencsére kevés politikai vonatkozása van (ami van, az sajnos ellenzéki agymosás, de ritka), így abszolút hallgatható. A zenék is meglepőek, mert a gospel nagyon ritka rajta, viszont aktuális popzene és ismeretlen, de jó zene is van itt. A kakaót is szépen felcsavarták, fél Budapesten vehető autóban. :yes:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 33