RADIOSITE Fórum

• Spirit FM - Budapest VI. kerület - 87.6 MHz

#184861  Szerző: djlacee
 2019.08.30. 16:48
Kedves Glenn. Nem alakult volna ki itt ez a cirkusz, ha te a következő hozzászólást nem teszed közzé:
https://forum.radiosite.hu/viewtopic.ph ... 10#p184810
Glenn írta:
2019.08.28. 19:01
Kár érte. Pedig kezdett alakulni, a Nyugati környékén szinte csak ezt hallgattam. Hiába no, jönnek a választások és alig-alig döcög az a bizonyos szekér... :x
 #184860  Szerző: Glenn
 2019.08.30. 16:32
És nem bírom abbahagyni. :lool: Az adminnak úgyis az kell, hogy pörögjön a fórum. Ha nem rádiós témák, akkor bármi más, csak klikkeljen a sok birka. :shock:
Szóval nemzetközi ellenszél van, tudod, Soros. Persze szerinted Ő csak egy jót akaró szegény öregember, akit a diktátor feketelistára tett, pedig Ő frissítené az európai népességet, soksok kedves, munkára éhes, képzett, toleráns fiatal családot hozna ide mindannyiunk örömére tök ingyen. Ez a csúnya zorbán meg mindent bekebelez, mert ő viszont egy diktátor (ellentétben Soros bácsival), és még a média szabadságát is megszüntette, nehogy a szabad híreket valaki közölni tudja az arra éhes magyar néppel. És persze a 9,5 millióból legalább a fele iskolázatlan (hülye) ebben a 'szar' országban (by gyurcsány), és nem engedik választásokkor, hogy végre érvényesüljön a józan ész. Apropo, választások: még az európai megfigyelők is a diktátor szekerét tolják, mert szerintük korrektek a szavazások, pedig nem is.
Szenvedünk is nagyon, haldoklik a gazdaság, el vagyunk adósodva, semmi sem épül, eurót se tudunk bevezetni, pedig de kéne, ide senki se jön turistáskodni se, mert nyomor van, stb.
Az igazi rossz hír az, hogy bizony október 13. után sem fog változni semmi, mert továbbra is mindenki hülye ebben a 'szar' országban. A jó hír pedig az, hogy a határon átívelő közlekedés még szabad, most lépjen, aki tud. Mindenki örömére, hajrá! :lool:
 #184859  Szerző: djlacee
 2019.08.30. 16:31
Most ez komoly? Megint itt tartunk?
 #184858  Szerző: asr27
 2019.08.30. 16:29
Te nem Glenn vagy, hanem egy vérbeli idióta! Egy agymosott, agyhalott, ostoba barom, aki egy maffiapártot támogat, amely teljesen tönkretette, majd kisajátította a magyar médiapiacot, amit az adófizetők pénzén tart lélegeztetőgépen!
 #184847  Szerző: ksimiglai
 2019.08.30. 15:44
Hogy még szebb legyen,a megbízhatatlanságodat hűen tükrözi,hogy 20 perce azt mondtad, ide többet nem szólsz hozzá,és lám, tessék. Diktatúraéltető fűcsomó.
 #184845  Szerző: Glenn
 2019.08.30. 15:42
ksimiglai írta:
2019.08.30. 15:34
Nem értesz te semmit, kár is magyarázni bármit.
Biztos igazad van, te mindent értesz. Bocs, maradok a kaptafánál, úgysem érteném, mit magyarázol. Így van ezzel még 9 millió magyar is, pedig a példaképeid naponta nyomják az okosságot nekik. :lool: :lool: :lool:
 #184841  Szerző: ksimiglai
 2019.08.30. 15:34
A kérdésedre nagyon egyszerű a válasz!Orbán ma egy diktatúrát épített,és te ezzel szimpatizálsz,a szavaid alapján.De hogy a média szempontjából érthetővé tegyem: a HitGyüli Orbán egyik leghűbb szektája(már rég nem nevezhető baloldalinak,hallgass csak meg egy Vidám Vasárnapot!!!),ez indít most rádiót az utolsó ellenzéki közéleti TV üzemeltetőjeként, ami szintén irányított és manipulatív,olyan témákat alaposan kerül, amik a diktatúra (NER) érdekeit sértik. Látszat ellenzéki. És ha már "ellenzéki média", a Klubrádióba befészkelte magát az Orbán hű zsidó szervezet, az EMIH,a Népszava és az Index pedig Fideszes pórázon van tartva. TV,rádió,napilap nem lehet,nem engedi a rendszer,csakis propaganda,vagy a most sorolt irányított ellenzéki oldalak, aminek a célja az ellenzéki politikai erők nevetségessé tétele és puccsolása. Én a rendszerváltás óta dolgozom a médiában,és sosem volt ilyen elnyomás és ilyen szintű korlátozása a sajtószabadságnak,mint most.Persze nemcsak ezért nevezem diktatúrának és téged pedig diktatúrapártinak,de azt 50 oldal se lenne elég kifejteni,hogy miért.

Szerinted ez egy ellenzéki csatorna lesz?Mert rosszul megy a szekér?

Nem értesz te semmit, kár is magyarázni bármit.
 #184840  Szerző: asr27
 2019.08.30. 15:30
Glenn írta:
2019.08.30. 14:59
Diktatúra volt, most nincs. Ma mindenki azt mond, amit akar, azt csinál (törvényi keretek közt), amit akar. Érdekelne, mi jellemzi ma nálunk a diktatúrát szerinted, mert én veled ellentétben éltem (igaz, puha) diktatúrában. És miből látszik az, hogy én diktatúrapárti vagyok? Úgy gondolom, a többi fórumozó sem diktatúrapárti, mert én még az eltelt 13 évben (amióta regisztrálva vagyok itt) egyetlen Sztálin, Tito, Ceauşescu, Hoxha, Rákosi, Castro, Kim képet sem láttam posztolva. ;)
Akkor legyek én is ON: reménykedek, hogy - mivel egy hónapja lényegében már az új tulaj szerkeszti - marad a zenei változatosság és a sok különleges zene. A szöveges tartalom is jó volt többnyire, és ha bekerül az, amitől tartok, remélem marad más is. Akkor hallgatni fogom. :yes:
Különben meg szerintem (megfelelő egyeztetések után) lehetne itt 10 watt helyett 100-zal, vagy akár 1 kW-tal is adni, annak lenne értelme. ;)
Atya Úristen! :gülü2: :gülü2: :gülü2: :gülü2: :gülü2: :gülü2: :gülü2: :gülü2:
 #184837  Szerző: Glenn
 2019.08.30. 14:59
ksimiglai írta:
2019.08.30. 14:41
Ezt valószínűleg csak te érzed így,hogy "liberális" a fórum,valószínű megvan rá az okod.
Ha már a szavakon lovaglunk, én meg úgy gondolom,hogy te diktatúrapárti vagy,szemben a többi fórumozóval,akik meg nem.
Diktatúra volt, most nincs. Ma mindenki azt mond, amit akar, azt csinál (törvényi keretek közt), amit akar. Érdekelne, mi jellemzi ma nálunk a diktatúrát szerinted, mert én veled ellentétben éltem (igaz, puha) diktatúrában. És miből látszik az, hogy én diktatúrapárti vagyok? Úgy gondolom, a többi fórumozó sem diktatúrapárti, mert én még az eltelt 13 évben (amióta regisztrálva vagyok itt) egyetlen Sztálin, Tito, Ceauşescu, Hoxha, Rákosi, Castro, Kim képet sem láttam posztolva. ;)
Akkor legyek én is ON: reménykedek, hogy - mivel egy hónapja lényegében már az új tulaj szerkeszti - marad a zenei változatosság és a sok különleges zene. A szöveges tartalom is jó volt többnyire, és ha bekerül az, amitől tartok, remélem marad más is. Akkor hallgatni fogom. :yes:
Különben meg szerintem (megfelelő egyeztetések után) lehetne itt 10 watt helyett 100-zal, vagy akár 1 kW-tal is adni, annak lenne értelme. ;)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.