RADIOSITE Fórum

• Best FM - Budapest - 99,5 MHz

#185619  Szerző: ksimiglai
 2019.11.10. 22:14
A fő cél az,hogy a Retro és a R1 bevételeit erősítsék csomagban értékesítéssel!Mellékcél az,hogy gyengítsék a konkurenciát.A harmadik az,hogy ha a 96,4-et vmiért bukja a R1 akkor legyen tartalék freki. Önmagában sztem veszteséges működéssel számolnak és ennél nem hiszem,hogy több pénzt tolnak majd bele.

Ilyen a világon sok ország sok városában van amúgy,bár piaci körülmények közt,politikától függetlenül. :)
 #185610  Szerző: tomee
 2019.11.10. 12:37
kovlaj122 írta:Amúgy nem az volt a terv, hogy ebben a rádióban többségében lesznek a zenék a 90-es évekből, hogy előveszik a mindenhol hanyagolt akkori dance zenéket, hogy emiatt is csinálják meg ezt a rádiót? Még emlékeim szerint a pályázatban is szerepelt ilyen.
Mert a jelek szerint ebből a gyakorlatban a világon semmi nem valósult meg.
Nekem igazából teljesen az a benyomásom, hogy körülbelül már annyira telítődött a piac, hogy ezt a rádiót már nem képes ebben a formában eltartani, mert kapásból van rá két alternatíva is a fővárosban.

De amúgy, ha van pénz ezt így a jelenlegi formájában működtetni a fővárosban és vidéken, akkor akár tényleg játszhatna dance-esebb zenéket a '90-es és 2000-es évekből, vagy adják el a francba, ha csak ennyit tudnak felmutatni, és engedjenek utat valami értelmesebb dolognak. Hamarosan belépünk a harmadik évtizedbe a XXI. században, mostanság vállnak a 2000-es évek zenéi azzá, amivel a Sláger meg a Danubius leuralta a piacot annak idején a '80-as, '90-es évek zenéivel.
 #185600  Szerző: kovlaj122
 2019.11.08. 17:33
Amúgy nem az volt a terv, hogy ebben a rádióban többségében lesznek a zenék a 90-es évekből, hogy előveszik a mindenhol hanyagolt akkori dance zenéket, hogy emiatt is csinálják meg ezt a rádiót? Még emlékeim szerint a pályázatban is szerepelt ilyen.
Mert a jelek szerint ebből a gyakorlatban a világon semmi nem valósult meg.
 #185553  Szerző: Marcii
 2019.11.02. 17:39
zoLee írta:
2019.11.02. 15:59
Ha a fővárosban megkérdeznék 1000 embert random az utcán, boltban, munkahelyen, hogy ismeri e és hallgatja e a Best FM-et, mind azt kérdezné: mi az a Best FM?
Én is megdöbbentem,de tegnap hallotam szólni egy 314-es viszonylatú volánbuszon.
 #185552  Szerző: zoLee
 2019.11.02. 17:20
Olyan mint a magyar narancs.
Fogyasztható, de attól még nem jó :D
Semmi hate-elésről sincs szó, minden csupán ízlés kérdése :)
 #185548  Szerző: zoLee
 2019.11.02. 15:59
Ilyenek ezek az mp3 rádiók, megy minden össze-vissza, ahogy a selector jónak látja.
Nem tudom min vagytok megdöbbenve.
3 hónapja ez megy :D
Indulása óta követem napi szinten a playlistet.
Nagyon sok olyan szám van, ami 2-3 óránként újra és újra lemegy.
Rádió 1 feeling, csak régi zenékkel... :lool:
Írták itt páran, hogy van olyan szám, ami a Slágeren is lemegy.
Nem az, hogy van olyan szám, hanem
konkrétan MINDEN szám a Sláger és a Retro Rádió repertoárjából származik!
Ha nem hiszitek, járjatok utána ;)
Hip Hop Boyz - Megbántottak 2-3 óránként lemegy, ahogy a Backstreet Boys - Everybody is.
És még említhetnék 100 másikat.

Zenei szerkesztés továbbra sincs.
És nem is lesz, mivel a hallgatottság nem cél.
Ha a fővárosban megkérdeznék 1000 embert random az utcán, boltban, munkahelyen, hogy ismeri e és hallgatja e a Best FM-et, mind azt kérdezné: mi az a Best FM?
Továbbra is fenntartom azt, hogy komolytalan, vicc az egész, mintha szimplán csak teszt jelleggel szólna.
Továbbra sem tiszta nekem, hogy kinek, és miért szól :gülü:

Off: a 99.5-ön egykoron szólt a Radio Face is...
Mit ne mondjak, nagyon hiányzik...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.