RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #194477  Szerző: p0tyi
 
Schubert Krisztián Aliexpresses mikrofonnal dolgozik, ugye? Mint Áncsán Ágnes. :troll:
 #194475  Szerző: Beci45
 
Snake05 írta: 2021.10.26. 11:08 A music menükkel illene kezdeni valamit, köszönőviszonyban sincsenek már a R1 zenei kínálatával. A powerintrókat meg nem tudom, minek kellett eltüntetni.
Powerintrók vannak, csak nagyon ritkán használják őket. Érdemes Kiss Márti műsorát hallgatni, nála gyakoribbak.
 #194474  Szerző: adam1400
 
Snake05 írta: 2021.10.26. 11:08 A music menükkel illene kezdeni valamit, köszönőviszonyban sincsenek már a R1 zenei kínálatával. A powerintrókat meg nem tudom, minek kellett eltüntetni.
le vagytok maradva tegnap gergőnel már visszakerült szeretett vannak akik xd viszont azt még értem hogy éjjel még a régi van viszont Tamás sem használja lehet előre megcsinálta már?
 #194473  Szerző: Snake05
 
A music menükkel illene kezdeni valamit, köszönőviszonyban sincsenek már a R1 zenei kínálatával. A powerintrókat meg nem tudom, minek kellett eltüntetni.
 #194471  Szerző: almos629
 
A műsorvezetők természetesen továbbra is tegezik a hallgatókat, a műsorajánló spotokban sem használnak magázást, csak a "reklámot/műsorajánlót/TCR-t hallottak" tért vissza.
 #194470  Szerző: Rickykeee23
 
noartist írta: 2021.10.25. 16:00 Úr isten, ez a magázódás már tényleg eszméletlenül ciki. Pláne, hogy most álltak át. Majd vissza. :gülü:
Megmondom őszintén, hogy amióta McFly vissza tért nem igazán hallgatom az R1-et. Szóval ezt a magázódást a spotokban kell elképzelni? Tehát, hogy "reklámot hallottak" "ha felhívják, mondja el, hogy a Rádió1-et hallgatja"?
Vagy például a kiwi műsorban Gery sem tegezi már a hallgatókat, ahogy azt tette? "Hívjatok, írjatok" ?
 #194466  Szerző: knoskamatee
 
asr27 írta:Újdonságok abszolút nincsenek, a nyári zenékből van még 1-2 bent rotációban.
pedig az este folyamán ment 'Farruko - Pepas', 'Lil Nas X - Industry Baby', valamint pénteken a MEGJELENÉS napján a DS-ben debütált a SHM és The Weeknd közöse. az előbb meg annak egyik remixe már szólt is.
megint csak ismételni tudom magamat: ha normálisan lenne belőve a rotáció 'mechanizmusa' kevésbé lenne feltűnő a változás. az esti órákban valóban rendben van, mert ezek szólnak.
 #194456  Szerző: asr27
 
Számomra hallgathatatlan az egész rádió, úgy, ahogy van. Újdonságok abszolút nincsenek, a nyári zenékből van még 1-2 bent rotációban.
Én el is búcsúztam tőle. Sem itthon, sem a kocsiban nem hallgatom. Hétvégén kényszerből odakapcsoltam kicsit, nagy hiba volt az is.
 #194455  Szerző: knoskamatee
 
jelenleg is hallgatom és kezd összeállni a playlist jó irányba.
kell még csiszolni, de Geri sávja alatt rend van.
a napközbeni sáv kínzás. oké, nem távolsági hallgatásra való, de azért lehessen már legalább egy picit alkalmasabb. Balázsék után fix hamarabb vándorolnak át másik csatornára, mint idáig, pont a szűkölködő rotáció miatt. valamint nem kéne 10 évnél régebbi zenékre nagyon visszanyúlni. egy-két classic track jól esik a szűkös rotációban, de ne ezekre épüljön a teljes recurrent lista.

a TOP 50 kezd leamortizálódni, visszakerült Regardtól a 'Ride It' ráadásul a középmenyőzbe, amit nem tudok megérteni. inkább már a Blinding Lights, ami a mai napig nyomul a Viral listák alján.
legalább az (fogjuk rá) igazi újdonságok maradtak általánosságban, csak a rotáció arányt kell eltalálni és nem lesz ez rossz. :party:
 #194454  Szerző: knoskamatee
 
noartist írta:Úr isten, ez a magázódás már tényleg eszméletlenül ciki. Pláne, hogy most álltak át. Majd vissza. :gülü:
a hajam égnek áll ettől. bár most lett "visszaöregítve" a hallgatótábor, de nem annyival, hogy indokoltnak tűnjön.
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 987