RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #173664  Szerző: Attis
 
De fura Náksi műsora itt... Főleg az átlagos rotáció mellett.
Én örülök neki, mert sok zenét hallok a német "igazi" VIVA zenéi közül. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy a rádió célközönsége is így gondolkodik.
 #172922  Szerző: Tomi76
 
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Náksi Attila a 80-as 90-es évek zenéiből fog mixelni, vagy ez egyben azt is jelenti, hogy bővül a Sláger zenei kínálata?
 #172880  Szerző: Wolfman
 
A Class FM topikban már volt róla szó, de akkor én is említeném: a Sláger FM elkezdte országszerte hirdetni magát. Pécsett is óriásplakáton hirdetik az appot, de még a moziban is ment Sláger FM-reklám.
 #172756  Szerző: jimmer
 
Akkor az a jó hírem, hogy nálunk hétvégén 12-18h között mindkét nap csak a 2000-es évek kedvencei mennek külföldi & magyar vegyesen. Jó csemegézést :)
Nightman írta:
Dani írta:Szerintem a 2000-2010 közötti zenéket is most már nyugodtan bele lehetne venni a retro kategóriába. A SlágerFM-nél azt nem értem, miért csak a 90-es évekig bezárólag játszik zenéket, amikor például a mai harmincas korosztály szerintem szivesen venné, ha a 2000-es évekből is válogatnának ezek a rádiók. Jelen pillanatban nincs olyan rádió, amelyik ezeket játszaná, pedig szerintem az igény meg lenne rá.
Juj de szivemből szóltál!!!
De ezek a zenei szerkesztőnek kikiáltott főokosok úgyis "jobban tudják" mi kell nekünk.. :(
Ezért jó helyi rádiókat hallgatni..
Trió,Rádió24 Cegléd...ahol előszeretettel mennek a 2000-res évek zenéi..
On..
 #172750  Szerző: Wolfman
 
noartist írta:a Rádió 1 sem játszott előző életében magyar zenéket
Ha jól emlékszem, az utolsó pár hónapban már igen, amikor a megmaradt frekvenciák nem kapcsolódhattak hálózatba, és már vonatkozott rájuk a zenei kvóta.
 #172743  Szerző: Nightman
 
Dani írta:Szerintem a 2000-2010 közötti zenéket is most már nyugodtan bele lehetne venni a retro kategóriába. A SlágerFM-nél azt nem értem, miért csak a 90-es évekig bezárólag játszik zenéket, amikor például a mai harmincas korosztály szerintem szivesen venné, ha a 2000-es évekből is válogatnának ezek a rádiók. Jelen pillanatban nincs olyan rádió, amelyik ezeket játszaná, pedig szerintem az igény meg lenne rá.
Juj de szivemből szóltál!!!
De ezek a zenei szerkesztőnek kikiáltott főokosok úgyis "jobban tudják" mi kell nekünk.. :(
Ezért jó helyi rádiókat hallgatni..
Trió,Rádió24 Cegléd...ahol előszeretettel mennek a 2000-res évek zenéi..
On..
 #172741  Szerző: noartist
 
Most tűnt fel, hogy rossz a topik, szóval zárásként: a Rádió 1 sem játszott előző életében magyar zenéket*, most viszont már napközben is egyre több ismert, kedvelt szám csendül fel. Ami komoly eredmény, mert ha az embereket nem érdekelnék ezek, akkor -a többivel együtt- száműzve lennének az éjszakai folyamba. Belefér a formátumba, és ez a Roxy esetében is lehetne így.

Színesítik a zenei palettát, nem kín, és nem is elkapcsolási faktor például a Rossz vér napközben.

*Még az olyan, kvázi kötelező számok is angol verzióban mentek, mint Wolf Kati eurovíziós dala.
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 101