RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #174530  Szerző: Wolfman
 
tomee írta:Az égvilágon semmi nem derül ki belőle, csak annyi, hogy márc1, reggel 6 óra...
Új reggeli műsor? :D
 #174527  Szerző: tomee
 
Az égvilágon semmi nem derül ki belőle, csak annyi, hogy márc1, reggel 6 óra...
 #174525  Szerző: Tomi76
 
tomee írta:Valamit nagyon promóznak március elsejével.
Na és mit?
 #174479  Szerző: tomee
 
Valamit nagyon promóznak március elsejével.
 #173781  Szerző: Attis
 
zenefalo írta:Jó ez a Sláger-party. A Roxy hőskorát hozza vissza Alice Deejay, Groove Coverage dalaival. A Rádió Deejay is ilyeneket tolt, pláne Galamb hangjával méginkább megvan a feeling! Csak az adásproci olyan szarul van beállítva, össze-vissza liftezik néha a hangerő :hit:
Nem rossz!
Nekem még mindig picit fura és elég éles váltás az átlagos napi rotációjuk mellett. El tudom képzelni a 40-es, 50-es korosztályt ezeket a zenéket hallva. :lool:
Adásproci... Remélem FM-en élvezhetőbb, mint neten, mert ez egy kalap sz*r. Halk, dinamikátlan.
 #173777  Szerző: zenefalo
 
Jó ez a Sláger-party. A Roxy hőskorát hozza vissza Alice Deejay, Groove Coverage dalaival. A Rádió Deejay is ilyeneket tolt, pláne Galamb hangjával méginkább megvan a feeling! Csak az adásproci olyan szarul van beállítva, össze-vissza liftezik néha a hangerő :hit:
 #173669  Szerző: noartist
 
Tomi76 írta:Érdemes lenne ebbe az irányba menni egy kicsit. Nem gondolom, hogy esne a népszerűség a fanatikus Slágeresek körében, ugyanakkor több olyan hallgatót is elérnének akik eddig nem tekertek a 103.9-re. A 80-as éveket zömében már amúgy is megkaparintotta a Retro. Egy csipetnyi 80-as, több 90-es évek, megspékelve a 2000-es évek elején futó zenékkel. Na ez szimpatikus lenne.
Igen! Lassan már a kétezres évek eleje is retro, simán lehetne nyitni ebbe az irányba is.
 #173668  Szerző: Tomi76
 
Érdemes lenne ebbe az irányba menni egy kicsit. Nem gondolom, hogy esne a népszerűség a fanatikus Slágeresek körében, ugyanakkor több olyan hallgatót is elérnének akik eddig nem tekertek a 103.9-re. A 80-as éveket zömében már amúgy is megkaparintotta a Retro. Egy csipetnyi 80-as, több 90-es évek, megspékelve a 2000-es évek elején futó zenékkel. Na ez szimpatikus lenne.
 #173666  Szerző: tomee
 
Attis írta:De fura Náksi műsora itt... Főleg az átlagos rotáció mellett.
Én örülök neki, mert sok zenét hallok a német "igazi" VIVA zenéi közül. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy a rádió célközönsége is így gondolkodik.
Ugyanakkor más szemszögből nézve ezek lassan már 20 éves zenék, és akik ezeket a zenéket hallgatták és buliztak rájuk, elviekben már 40-en egynéhány éves családos emberek lehetnek.

A héten többször hallottam már itt pl. 2001/2002-es zenéket is, és valahol talán nem hülyeség efelé az éra felé is nyitni, mert jelenleg nagyon nem sok helyen hallani ilyesmit.

Talán nem biztos, hogy akkora veszteség éri a hallgatókat, ha ezentúl szombat esténként nem lesz Billie Jean vagy Ace of Base, mert ezeket eleve nap közben is orrba-szájba játsszák.
 #173665  Szerző: djlacee
 
Attis írta:De fura Náksi műsora itt... Főleg az átlagos rotáció mellett.
Én örülök neki, mert sok zenét hallok a német "igazi" VIVA zenéi közül. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy a rádió célközönsége is így gondolkodik.
Kösz, hogy szóltál, ezt a zenét én tudom értékelni :yeah:
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 101