RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #154279  Szerző: BroCreSt
 
Meg a face-n is Juventus van még, az is elég gáz.
 #154276  Szerző: LuciFerko
 
pébégáz írta:Visszaírták az RDS-t JUVENTUS-ra.
Szerintem csak kóder restart volt és nem tárolták le a SLAGERFM-et.
 #154274  Szerző: pébégáz
 
Visszaírták az RDS-t JUVENTUS-ra.
 #154242  Szerző: BroCreSt
 
A háttérrel egyetemben, mert hogy is mondjam, olyan gagyi.
A felsősorban lévő betűtípus is elég tré.
 #154241  Szerző: markfelt
 
Két észrevétel:

1) Szerintem Barabás Beát ideje lenne levenni: http://slagerfm.hu/oldal.php?oldal=42
2) A felső online hallgatós sáv nem valami esztétikus, felugró ablakban, vagy a logoval egyvonalban jobboldalt jobb lenne. NLINE - azért nem ártana még elé egy O, hiába kerek a lejátszógomb. A Sláger FM logo is bénán néz ki a sáv miatt, nincs középen, mintha be lett volna rúgva a webdesigner (rengeteg webdesigner alkoholista, szóval ez nem is meglepő). A logoval egy vonalban jobb oldalra lehetne tenni egy frekvenciát meg egy szlogent, ne adj isten éppen oda az online hallgatást, ahogy azt már írtam. Ja, ha hallgatom a streamet és böngészek a honlapon, leáll a stream. Szóval ezen nem ártana változtatni.

Amúgy jó az új weblap.
 #153931  Szerző: markfelt
 
Ez marketing, ami egy szakma, ami egy rádiót hirdet, ami - egész pontosan a rádiózás - szintén egy szakma.

Ez a plakát olyan, mintha a Sláger olyan lenne, mint az induláskori Neo FM volt.

"Hát olyan célnak megfelel talán. "

Szóval ocsmány és szar, de legalább az üzenet könnyen dekódolható.
 #153919  Szerző: censored
 
Ülök a kocsiban. Látom a plakátot. Hmm, nézzük meg...ott marad, mentem, tudok róla. Ez pont elég információ egy dugóban, amúgy a forgalomra figyelőnek. :)
 #153836  Szerző: markfelt
 
Nem az a baj. Mindegy. Legalább van.
 #153819  Szerző: LewyDee
 
Egyszerű üzenet. Gondolom az autósok részére akik pár másodpercig látják.
admin írta:Kép

EZ meg micsoda?
Tesco reklám szint. Termék+logo+ár, kész is!

Amilyen jó a programming, olyan szar a marketing. Miért nem bíztak meg egy hozzáértő ügynökséget ezzel?
 #153817  Szerző: markfelt
 
Kép

EZ meg micsoda?
Tesco reklám szint. Termék+logo+ár, kész is!

Amilyen jó a programming, olyan szar a marketing. Miért nem bíztak meg egy hozzáértő ügynökséget ezzel?
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 101