RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #183663  Szerző: LuciFerko
 
Szépen vissza kéne hozni a Juventus brandet. :ninja:
 #183653  Szerző: mihalylovics
 
Pár perce: Eric Prydz - Pjanoo, beszarok... Nem egész 10 éve még a Rise FM-en hallgattuk, most meg már "Sláger"... :D
 #183647  Szerző: zakopanendre
 
shadoe írta:Úgy látom, ez a Wellhello sokaknál vízválasztó a rádiókat illetően. Én már olyan szinten nem bírom a halottpénzikével együtt, hogy első hallásra elkapcsolok. Egyelőre úgy áll a rádiós piacunk, hogy sajnos úgy tűnik, a magyar rádiók igenis belehalnának, ha az 50 agyonjátszott limonádéjukon kívül valamivel többet is fel kéne mutatni. Ha a Sláger Fm valóban ennyire jó és változatos, akkor nagyon sajnálom, hogy én nem tudom hallgatni, kívül vagyok a vételi körzetén.
A magyar rádiózásra mikor volt jellemző a vagányság vagy az újdonságokra való nyitottság, törekvés? Csak egy-egy példát tudnék magamtól felsorolni, amikor történt valami merész, valami szokatlan.
A reggeli műsorukon kívül szerintem kifejezetten kellemes a Sláger FM.
 #183640  Szerző: shadoe
 
Úgy látom, ez a Wellhello sokaknál vízválasztó a rádiókat illetően. Én már olyan szinten nem bírom a halottpénzikével együtt, hogy első hallásra elkapcsolok. Egyelőre úgy áll a rádiós piacunk, hogy sajnos úgy tűnik, a magyar rádiók igenis belehalnának, ha az 50 agyonjátszott limonádéjukon kívül valamivel többet is fel kéne mutatni. Ha a Sláger Fm valóban ennyire jó és változatos, akkor nagyon sajnálom, hogy én nem tudom hallgatni, kívül vagyok a vételi körzetén.
 #183638  Szerző: Dani
 
homerhamm írta: 2019.06.09. 18:29
zakopanendre írta: 2019.06.09. 17:38 No Stress ment ma délután. Azt hiszem a Sláger FM tökéletesen le fogja fedni azt a rést, amit a 99.5 pótolna.
Szerintem nem is lesz már Pesten Best FM.
Azért én arra kíváncsi vagyok, hogy vajon mi történhetett a BestFM-el, miért akadt meg az indulása.
 #183637  Szerző: homerhamm
 
zakopanendre írta: 2019.06.09. 17:38 No Stress ment ma délután. Azt hiszem a Sláger FM tökéletesen le fogja fedni azt a rést, amit a 99.5 pótolna.
Szerintem nem is lesz már Pesten Best FM.
 #183636  Szerző: tomee
 
Milyen érdekes, hogy mégsem hal bele a rádió, meg a hallgató sem, ha egy kicsit bővítve van a repertoár, és nem ugyanazt a 50 zenét játsszák minden nap. Napi szinten hallgatom a Slágert, és egyszerűen nem tudok belekötni az egészbe, mert valahogy képesek arra, hogy minden nap fel tudják kelteni az ember érdeklődését.

Pedig még Hudák Anita vetette oda foghegyről, mikor kirúgták őket, hogy mennyire dilettáns banda dolgozik itt a R1-hez képest... Ehhez képest a Retro Rádió is kb. fél éven belül annyira monotonná tudott válni, hogy még azt a varázsát is elvesztette, ami az indulásánál megvolt.

Ja, és mellesleg péntek délután még ez is ment kívánságműsorban: https://www.youtube.com/watch?v=4YxTa1AUqps
 #183634  Szerző: zakopanendre
 
No Stress ment ma délután. Azt hiszem a Sláger FM tökéletesen le fogja fedni azt a rést, amit a 99.5 pótolna.
 #183624  Szerző: zenefalo
 
1 órája hallgatom kb. és ámulok, hogy nem a szénné játszott zenéket hallom. Számomra ritkaságok is hallhatók, nagyon változatos, és nem kell félnem attól (még), hogy felcsendül egy Halott pénz vagy egy Wellhello. (Jó, éjjel más a helyzet, de akkor nem szoktam hallgatni). Tudom, hogy a Retrón sincs Wellhello,stb. de nekem az túl régi számokat játszik.
 #183572  Szerző: Dani
 
zenefalo írta: 2019.06.07. 18:23 Pharrell Williams - Happy című száma ment az előbb, ami 2013-as keltezésű. Kacsintgatunk lassan napjaink zenéi felé? Néhány dal után mintha Class Fm szellemét idézték volna meg nekem. Nem baj, jó az irány! :yeah: Csak azzal az idegesítő liftező hangzással kezdenének már valamit...
Egy néhány hónapja írt Sláger FM-ről szóló cikkben azt írták, hogy a Sláger FM a megszűnő rádióknak (szerintem a MusicFM-re gondolhattak) a hallgatóit is meg akarják szólítani, ebből kifolyólag simán elképzelhető, hogy előbb utóbb napjaink zenéi is megjelennek a rádióban. Meg hát lehet, hogy a Rádió1-el is fel akarják venni a versenyt, ki tudja.
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 101