RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #183095  Szerző: Radioinfomátor
 
Hogy egy kedves idézettel éljek ]Milyen bölcs megfigyelés ez

ezzel egyetértek sokkal jobb mint a Retró meg A Rádió 1 csak ismétel állandóan és nekünk elegünk volt a Rádió1 Ből mindenki tekerjen a sláger fm re
 #183094  Szerző: zakopanendre
 
Hogy egy kedves idézettel éljek: Milyen bölcs megfigyelés ez. :lol:
 #183092  Szerző: Radioinfomátor
 
Amúgy A Retró Rádió Csak 60 as 70 es 80 as évek mennek mi akik a 90 években születek én 95 ötös vagyok nekem szóló zenéket adnak A Sláger FM-en A Retró Rádió inkább a idősebebnek szólnak nem fiataloknak inkább a Sláger FM nek kellett volna oda adni országos frekvenciát
 #182656  Szerző: noartist
 
Hoppá-hoppá, az óranyitóba is bekerültek a 2000-es évek.
 #182651  Szerző: zenefalo
 
noartist írta: 2019.04.10. 09:41 Egyértelműen nyitnak a kétezres évek felé, és ezt már adásban is nyíltan kommunikálják.
Csak akkor kiszedhetnék már Elvis Presley, Beatles dalait is, múltkor pont elcsíptem.
 #182620  Szerző: Marcii
 
És ennyi pontosan elég is.Új hálózat épül,hátszél van,egy budapesti frekvencia pedig elengedhetetlen.
 #182616  Szerző: tomee
 
Ezek alapján akkor már komolyan nehezen értelmezhető, hogy hogyan fog egy "Best FM" a Retro/Petőfi/R1/Sláger mellett labdába rúgni. Igen, tudom, hogy a Best "dance-esebb" zenéket is játszik, de már a Slágeren is hallottam ATB-t, Faithless-t meg Gigi D'Agostino-t, és minden bizonnyal fogják még ők is bővíteni a repertoárt.

Itt max annyi lehet, hogy lesz úgymond "hátszele", de jelenleg a Retro-t is elnézve látszik, hogy mennyit is ér ez valójában... https://media1.hu/2019/04/10/radios-pal ... diatanacs/
 #182609  Szerző: mate1993
 
noartist írta: 2019.04.10. 09:41 Egyértelműen nyitnak a kétezres évek felé, és ezt már adásban is nyíltan kommunikálják.
Igen. Tegnap délután leadták Eric Prydz - Call On Me számát, az utána következő megszólalásban pedig Somogyi Zoltán mondta is, h lassan kacsintgatnak a kétezres évek felé, de alapvetően még a 80-as, 90-es évek zenéje lesz a hangsúlyosabb. Vagy vmi ilyesmi , szó szerint nem tudnám már visszaidézni.
 #182583  Szerző: noartist
 
Egyértelműen nyitnak a kétezres évek felé, és ezt már adásban is nyíltan kommunikálják.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 101