RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #159755  Szerző: markfelt
 
Sajnos a politika felülírja a józan észt, de még a szakmai, üzleti szempontokat is.
 #159750  Szerző: noartist
 
Igazán kár lenne értük. Kevés retro rádió van FM-en az országban, és nem hiszem, hogy rossz lenne a hallgatottsága. (nem néztem mostanság hallgatottsági adatokat)
 #159749  Szerző: IstvánB
 
LuciFerko írta:
IstvánB te meg miről beszélsz? :)

Csak szoktam hallgatni, egész nap, mindig...
Csak reggeli műsor kell (Béres már nem jön haza)és mehet az országos freki.
 #159748  Szerző: noartist
 
admin írta:Visszatérve a 103.9-hez: Azok alapján, ami állítólag hétvégén történt, pár hónap múlva a Juventust is visszasírjuk. Részletek hétfőn. :(
Miért, mi történt a hétvégén?
 #159745  Szerző: markfelt
 
Visszatérve a 103.9-hez: Azok alapján, ami állítólag hétvégén történt, pár hónap múlva a Juventust is visszasírjuk. Részletek hétfőn. :(
 #159679  Szerző: markfelt
 
Bazdmegolás nélkül - tehát korhatár nélküli, vagy 6+ műsorszámként, a jelenlegi 12+ helyett.
 #159671  Szerző: LuciFerko
 
bazdmegolás nélkül? :D

IstvánB te meg miről beszélsz? :)
 #159648  Szerző: IstvánB
 
EnyingFM topicban lenne a helye
 #159633  Szerző: markfelt
 
Láttátok már az új országos frekipályázat feltételeit?

összesen 96 pont szerezhető

- ebből 40 pont a vállalt éves díj
- 2 pontot kap, aki sugároz közlekedési híreket (halál komolyan ez szempont)
- 10 pontot kap, aki bazmegolás nélküli reggeli műsort csinál
- 20 pontot kap, aki HETI(!!!) 2 óra kulturális műsorszámot ad, tehát pl. programajánló, vasárnap este
- 16 pontot kap, aki TÖREKSZIK(!!!) arra, hogy nem lesz baszdmegolás, aki segíti a tudatos médiahsználatot (megfoghatatlan semmi), aki nívós műsorokat gyárt (ezt bármire rá lehet fogni) és alig ismétel teljes műsorokat (tehát nem zenét vagy szöveget)
- 5 pontot kap, akinek volt körzeti vagy országos rádiója és nem büntették szarrá (a class fm 0-t fog)
- 3 pontot kap, aki ad RDS PI PS AF RT-t
- híreket és magyar zenei minimumot se kell vállalni, beleírni a szerződésbe...


Tehát aki nyer, annak jó dolga lesz.

Update: Jaj, de béna vagyok, miért ide írtam?
 #159224  Szerző: markfelt
 
Az mindegy is, ha a kormánybarát médiában egy ilyen cikk megjelenik, az több, mint jelzésértékű.

Én gyanítom, hogy keserveset fog szarni a Sláger / Retro FM ezek után, bármi is az igazság.
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 101