RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #181153  Szerző: tomee
 
Nem piszkálódásképpen, de ezzel a 70% magyar rockzenei kvótával nem lepődnék meg, ha a közeljövőben még cseszegetve lennének a médiatanács részéről. Perpillanat kb. olyan, mintha nem is igazán lenne tudomásul véve, még azzal sem, hogy némileg növelve lett az arány.
 #181148  Szerző: noartist
 
Elég kínos volt a mai Ripost. Ritkán hallgatok ilyenkor rádiót, de nekem nem rémlik ekkora káosz ebben a műsorban. Mintha Jáksó elfelejtette volna, hogy kell kezelni a technikát. Az egy dolog, hogy egy zenét néha 2-3 alkalommal szakított meg, ez szándékos (bár korántsem klassz), de az, hogy néha egy ezredmásodperc alatt másik indul, miközben az előző még javában megy, az igen amatőr.

Nem is tudnék mindent felsorolni. Ez nem volt méltó a Sláger névhez. Pedig Jáksó is jó lenne, és az ilyenkor megszokott zenei felhozatal is.
 #181135  Szerző: Wolfman
 
zenefalo írta: 2019.02.02. 15:48 Azt máig nem értem, hogy ebben a rádióban éjszakánként miért játszanak 2010 utáni magyar zenéket? Nappal nem merészkednek 2004-nél frissebb dalokat adni!
A magyar zenei kvóta miatt. Idézem:
a rádiók által játszott magyar zenei műsorszámok huszonöt százaléka "három évnél nem régebben nyilvánosságra került zenei műből, vagy három évnél nem régebben készült hangfelvételből kell, hogy álljon"
 #181133  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2019.02.02. 18:55 Csak nekem tűnt fel, hogy több lett a rockzene? Mondjuk jobb, mint amitől tartottam, hogy ugyebár ugyanazt kell adniuk, mint a Rock FM-nek kellett. Bár én még mindig nem vagyok biztos benne, hogy legális ez így. :shock:
Igen, több lett, de nem mától. Már a 103.9 utolsó heteiben is ennyi volt. Amúgy valahol olvastam, hogy kvótamódosítást kaptak, így minden marad úgy, ahogy az előző frekin.
 #181113  Szerző: Glenn
 
Marcii írta: 2019.02.02. 00:00 mindkét Freki SSSS
Ez rejtély, mert anno Rádió 1-ről Juventusra ez simábban ment. Az adót nem kapcsolták le csak kb. egy percnyi csend volt. Pedig most a Sláger is ugyanarról megy, mint előtte a Rock FM. Kiérti ezt?
 #181112  Szerző: Glenn
 
LewyDee írta: 2019.02.02. 18:50 De vajon a PI kódot miért nem sikerült eltalálni?

Régi: B4A7
Jelenlegi: B40C
Ahhoz képest, hogy délig RT-ben 103,9 volt a freki, még ez is változhat. :)
 #181111  Szerző: Glenn
 
Csak nekem tűnt fel, hogy több lett a rockzene? Mondjuk jobb, mint amitől tartottam, hogy ugyebár ugyanazt kell adniuk, mint a Rock FM-nek kellett. Bár én még mindig nem vagyok biztos benne, hogy legális ez így. :shock:
 #181110  Szerző: LewyDee
 
De vajon a PI kódot miért nem sikerült eltalálni?

Régi: B4A7
Jelenlegi: B40C
 #181102  Szerző: LuciFerko
 
zenefalo írta: 2019.02.02. 13:30 nincs az a számomra idegesítő hangerőliftezés, mint amikor még a 103,9-en sugároztak. :yes:
Pedig még mindig van. :gülü2:
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 101