RADIOSITE Fórum

• Sláger FM

#154748  Szerző: markfelt
 2016.05.26. 20:50
kukac írta:
admin írta: Akár el is mondhatnád, hogy szerinted miért nem jó! Célozgattál rá ugyanis.
Ha azt gondolod hogy attol a slager fm slager radio lesz, hogy koncepcionalisan probaljak leutanozni, akkor inkabb nem bonyolodnek bele a dologba. Maradjunk annyiban hogy a slager fm soha nem lesz olyan mint a slager radio volt, nem lehet olyan, tobb okbol sem.
Kétlem, hogy huzamosabb ideig hallgattad, ha ilyeneket írsz. Nem próbálják koncepcionálisan leutánozni. A név hasonló, de sokkal pörgősebb, mint a SR valaha is volt, és a műsorszerkezetet, célcsoportot, zenei koncepciót tekintve is lényeges különbségek vannak.
 #154747  Szerző: kukac
 2016.05.26. 20:46
admin írta: Akár el is mondhatnád, hogy szerinted miért nem jó! Célozgattál rá ugyanis.
Ha azt gondolod hogy attol a slager fm slager radio lesz, hogy koncepcionalisan probaljak leutanozni, akkor inkabb nem bonyolodnek bele a dologba. Maradjunk annyiban hogy a slager fm soha nem lesz olyan mint a slager radio volt, nem lehet olyan, tobb okbol sem.
 #154743  Szerző: markfelt
 2016.05.26. 20:42
kukac írta:
szabogabor10 írta:Szerintem is jól össze van rakva a rádió. Nekem már csak azért is tetszik, mert anno a Slágert is szerettem, és zenékben nagyon hasonlít rá. Nyilván szubjektív, sokan nem csípik ezt az irányt, én igen.
Már és amennyiben attól lesz sláger rádió egy rádió, hogy régi zenéket játszik, akkor nyilván van abban igazság, amit mondasz... ;)
Akár el is mondhatnád, hogy szerinted miért nem jó! Célozgattál rá ugyanis.
 #154742  Szerző: kukac
 2016.05.26. 20:40
szabogabor10 írta:Szerintem is jól össze van rakva a rádió. Nekem már csak azért is tetszik, mert anno a Slágert is szerettem, és zenékben nagyon hasonlít rá. Nyilván szubjektív, sokan nem csípik ezt az irányt, én igen.
Már és amennyiben attól lesz sláger rádió egy rádió, hogy régi zenéket játszik, akkor nyilván van abban igazság, amit mondasz... ;)
 #154688  Szerző: szabogabor10
 2016.05.26. 16:19
Szerintem is jól össze van rakva a rádió. Nekem már csak azért is tetszik, mert anno a Slágert is szerettem, és zenékben nagyon hasonlít rá. Nyilván szubjektív, sokan nem csípik ezt az irányt, én igen.
 #154684  Szerző: kukac
 2016.05.26. 14:17
admin írta:
kukac írta:
admin írta: Arra, hogy indulás óta minden héten úgy 100-150-nel nőtt a napi átlag elérés. Sajnos nem lehet látni a görbéket a 3 streamtoplista egyikén sem, így nem tudok számokat mondani.
jah, akkor ez csak egy állítás a sok közül... :)
Az állítás az, hogy folyamatosan jön föl a Sláger online, és a klasszikus kutatások szerint is. Ez elég objektív.
- hát persze, a 30-59-ben..azok az "objektív" kutatások, igaz?... ;)
admin írta:Hogy ennek mi a maximuma, arra még szerintem érdemes várni egy fél évet.
- ha már a streamről beszélgettünk, akkor maradjunk is annál, ott ugye az látszik, hogy a négy és félezres csúcsuk után jó ha másfélezren hallgatják őket - összesen, a világ minden pontját beleértve.
admin írta:Szubjektív meg az, hogy szerintem baromi jól össze van rakva, már amennyit ki lehet hozni ezekkel a vállalásokkal, kvótákkal egy regionális frekvenciából.
- igen, ez bizony szubjektív, tehát te így gondolod! :)
 #154671  Szerző: markfelt
 2016.05.26. 11:58
kukac írta:
admin írta: Arra, hogy indulás óta minden héten úgy 100-150-nel nőtt a napi átlag elérés. Sajnos nem lehet látni a görbéket a 3 streamtoplista egyikén sem, így nem tudok számokat mondani.
Az állítás az, hogy folyamatosan jön föl a Sláger online, és a klasszikus kutatások szerint is. Ez elég objektív.
Hogy ennek mi a maximuma, arra még szerintem érdemes várni egy fél évet.

Szubjektív meg az, hogy szerintem baromi jól össze van rakva, már amennyit ki lehet hozni ezekkel a vállalásokkal, kvótákkal egy regionális frekvenciából.
 #154658  Szerző: kukac
 2016.05.26. 08:53
 #154657  Szerző: markfelt
 2016.05.26. 08:47
kukac írta:
admin írta:
kukac írta: te hogyan hívnád azt a jelenséget, amikor minden esetben egy bizonyos szintet tud elérni egy folyamat és azon túl nem jut?
Csakhogy nem ez van, hanem folyamatosan nő a stream elérése.
ezt pontosan mire alapozod?
Arra, hogy indulás óta minden héten úgy 100-150-nel nőtt a napi átlag elérés. Sajnos nem lehet látni a görbéket a 3 streamtoplista egyikén sem, így nem tudok számokat mondani.
 #154656  Szerző: kukac
 2016.05.26. 08:43
admin írta:
kukac írta:
admin írta:Szerintem nem stagnál. Névváltáskor zuhant egyet (streamváltás is volt), aztán folyamatosan jön föl, kérdés, meddig.
Egyébként pedig nem ugyanaz 30.-ról 29. helyre kerülni, és 5.-ről 2.-ra. Az első 10 rádió összhallgatottsága, meg a maradék 400 összhallgatottsága szinte ugyanaz.

De igaz, nem reprezentál semmit a stream, több szempontból torzított adat. Jelzésértékű csak.
Profi hallgatottságmérés viszont jelenleg nincs, úgyhogy nem lehet nagyon másra támaszkodni.
te hogyan hívnád azt a jelenséget, amikor minden esetben egy bizonyos szintet tud elérni egy folyamat és azon túl nem jut?
Csakhogy nem ez van, hanem folyamatosan nő a stream elérése.
ezt pontosan mire alapozod? a streamstat adataiból ugyanis nem erre lehet következtetni. :)
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 79

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.