RADIOSITE Fórum

• Sláger FM

#150630  Szerző: Kovi02
 2015.11.15. 20:07
Ma belehallgattam,és nekem tetszett,de az volt kissé furcsa,hogy a műsorvezető hangja tompán szólt.(a zenék rendben voltak)
A szignálparkból viszont kivenném az egyik "Sláger FM"-es szignált,bántja a fülem.
Ha így marad a rádió zeneileg,lehetséges hogy Bp. körzetében nem a szlovákokra fogok kapcsolni! :yes:
 #150597  Szerző: mihalylovics
 2015.11.11. 22:54
FLaci81 írta:
BroCreSt írta:
FLaci81 írta:Ez amolyan ex Sláger / Juventus-os 80s esetleg 90s évek nyakig befásult zenéi egy két kivétellel...

Sehol egy Bad Boys Blue, Blue System, Első Emelet, Fancy, Jason Donovan, Jermaine Stewart, esetleg London Boys, Mel & Kim, Milli Vanilli... Ezek csak a 80s évekből és még lehetne sorolni bőven bőven...
Valamelyik nap hallottam rajta C. C. Catch-et az mondjuk jó volt, vagy a Neoton Família
90s éveket inkább le sem írom, mert ki sem férne ide...
Bad Boys Blue, Első Emelet volt már, nem egyszer.
Ha tényleg volt, akkor :yes:
Fancy - Bolero-t már hallottam többször, ma, vagy tegnap reggel meg Yazoo Don't Go szólt :yes:
 #150586  Szerző: FLaci81
 2015.11.11. 14:38
BroCreSt írta:
FLaci81 írta:Ez amolyan ex Sláger / Juventus-os 80s esetleg 90s évek nyakig befásult zenéi egy két kivétellel...

Sehol egy Bad Boys Blue, Blue System, Első Emelet, Fancy, Jason Donovan, Jermaine Stewart, esetleg London Boys, Mel & Kim, Milli Vanilli... Ezek csak a 80s évekből és még lehetne sorolni bőven bőven...
Valamelyik nap hallottam rajta C. C. Catch-et az mondjuk jó volt, vagy a Neoton Família
Ha tényleg volt, akkor :yes:
 #150583  Szerző: BroCreSt
 2015.11.11. 00:26

#150577  Szerző: markfelt
 2015.11.10. 16:26
Nem hiszem. CHR rádiónál ismételni _kell_ sűrűn, az AC format pedig eleve sokkal több zenével dolgozik, másfelől azokat is cserélgetni kell, mértékkel, bizonyos időközönként.* Ezt majd meglátjuk pár hónap múlva (erősen kutatásfüggő optimális esetben, nem tudom, erre lesz-e keret).

Szerintem ezt a Fly is tudja.

Én megfeszülök, de egyelőre képtelen vagyok szarozni a Slágert. Talán a ronda logo, a kezdeti hülye névhasználat, egy-két műsorvezető, meg az róható fel, hogy "ez nem az a Sláger", de utóbbi nem valami szakmai érv. Lehet vitatkozni.

*: talán ez volt a legutolsó Juventus korszak legnagyobb hibája, nem kutattak, mert "felesleges volt", és eszetlenül kitömködték frissebbekkel azt a pár száz szarrájátszott 80s dalt. Főleg a - szubjektíve - elképesztő ócska magyar fosok zavartak, ami persze a kvóta miatt van, de borzalom. A Class FM-en is ettől vagyok rosszul leginkább.
 #150576  Szerző: álnokfutó
 2015.11.10. 15:25
Pasa írta:Szerintem éppen két régi rádiós brandet vágnak most taccsra a 103,9-en. :(
Nekem az a véleményem, hogy a Sláger FM-mel is az lesz a probléma egy idő után, mint az összes Bertók féle rádióval (R1, Ozone, stb), hogy a szűk zenei kínálat, viszonylag magas ismétlésszám és megújulásra képtelenség miatt borzasztóan egyhangú, unalmas lesz, folyamatos hallgatásra alkalmatlanná válik.
 #150575  Szerző: álnokfutó
 2015.11.10. 15:13
Gr3g0ry írta:
mihalylovics írta:mert mért is ne? elvégre belefér a "80-as, 90-es" skatulyába (vagy nem?) :D
Nem is tudom de hogy egy több éves brand-et így elcseszni... :|
Sokan úgy gondolják hogy a "Sláger rádió" (új tulajdonossal de legalább) visszatért.
Viszonylag kevesen emlékeznek már rá, de az ŐS Sláger Rádiót is Bertók rakta össze, ő volt az első programigazgató viszonylag mérsékelt sikerrel, mivel az igazi áttörést a Bolla féle programming hozta el. Érdekes színfolt, hogy anno a Sláger is egy közvéleménykutatásra hivatkozva indult retro rádiónak pont mint most a Juventus.
 #150574  Szerző: FLaci81
 2015.11.10. 13:50
Ez amolyan ex Sláger / Juventus-os 80s esetleg 90s évek nyakig befásult zenéi egy két kivétellel...

#150568  Szerző: Glenn
 2015.11.09. 21:07
Szerintem éppen két régi rádiós brandet vágnak most taccsra a 103,9-en. :(
 #150563  Szerző: Gr3g0ry
 2015.11.09. 08:41
mihalylovics írta:mert mért is ne? elvégre belefér a "80-as, 90-es" skatulyába (vagy nem?) :D
Nem is tudom de hogy egy több éves brand-et így elcseszni... :|
Sokan úgy gondolják hogy a "Sláger rádió" (új tulajdonossal de legalább) visszatért.
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 71

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.