RADIOSITE Fórum

  • Hír.FM

 #193898  Szerző: p0tyi
 
Országos Karc FM? Legyen. Legyen országos Best FM, legyen országos Spirit FM, legyen országos rockrádió (103.9) és országos Base FM is. Meg országos Sláger FM is.

A környező országok megoldották, 100 wattos frekikkel a fontos városokban. Megoldhatná az NMHH is.
 #193896  Szerző: Glenn
 
djlacee írta: 2021.09.14. 12:16 Komolyan, azért ökölbe szorul az ember keze, hogy erre a hulladékra pazaroltak el egy helyi frekvenciát.
Lacikám, örülj, hogy nem Klubrádiót kaptál. :hehe:
Viccet félretéve valóban butaság ez a hálózatosdi helyi sávval. Kellene helyi rádió saját frekivel, mellé pedig ha van szabad frekvencia, akkor hálózatba kötött rádió a saját műsorával.
 #193888  Szerző: djlacee
 
Komolyan, azért ökölbe szorul az ember keze, hogy erre a hulladékra pazaroltak el egy helyi frekvenciát. A napi KETTŐ óra helyi tartalmat sem tudják leadni, ráadásul ebből is CSAK a hírblokk konkrétan helyi, de tele van technikai hibákkal, gyakorlatilag MINDEN NAP. Kifogy a bed, hirtelen csend lesz, visszavált a központi műsorra, ilyenek...
 #193881  Szerző: kenezkolos
 
A megújulással együtt, ha jól láttam a TV-s tudósításban, adáslebonyolítót is váltottak. A 42net után már Zetta van náluk.
 #193876  Szerző: p0tyi
 
Bár úgy tűnik, csak engem érdekel, elmondanám, hogy tökéletes bakiparádé volt az első megújult Paláver. Tanítanivaló!
 #193871  Szerző: p0tyi
 
Részben tényleg megújultak, új a sound logo, részben újak a szignálok, új a stúdió, futni fog a Paláver a HírTV-ben is. Lazán mennek olyan ID-k, hogy Keszthelyen a 92.2-n, Békéscsabán a 91.8-on, de persze még egyik se szól.

Mindegy, ez csak egy hazugság a millió közül, ami ebben a rádióban elhangzott.

Szerk.: Illetve visszaálltak MTI hírekre az Oxygen helyett.
 #193867  Szerző: p0tyi
 
Úgy tűnik, megújulnak.
 #193672  Szerző: djlacee
 
Pár hónap kihagyás után egy ideje megint van helyi blokk a soproni frekvencián.
 #193214  Szerző: p0tyi
 
A balatoni Karc FM a helyi blokk alatt (mert már ilyen is van) úgy szól, mintha analóg telefonvonal lenne a moduláció...
 #192939  Szerző: djlacee
 
kenezkolos írta: 2021.06.10. 13:58 Ha jól tudom, már egy ideje egytől van. Március elején legalábbis, amikor belehallgattam, akkor ment le a soproni ID a hírek előtt.
Igen, de már vagy két hete nincs ebben az időpontban
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 55