RADIOSITE Fórum

  • Hír.FM

 #151983  Szerző: Kovi02
 
szabogabor10 írta: a DAB+-ról pedig már inkább nem is beszélek...
.
Az addig jó,amíg nincs. ;)
Meg ameddig nincs FM-en normális rádió,addig DAB-on miért lenne,a "szabvány" megváltoztatásával semmi sem változik,csak annyi,hogy a DAB megöli a DX-et,illetve ellehetetleníti a távolabbi adók hallgatását.
 #151982  Szerző: szemilan
 
Hát ezek a zenék...... :punch: :vomit:
Nagyon ka(va)rcos..... össze visszaság.
 #151980  Szerző: szabogabor10
 
djlacee írta:Gondolom többen örülnének, ha maradna ilyen zenés rádió a továbbiakban is :)
Minden esetre remélem, a hírek objektívak lesznek (hahahahahahaha)
Szerintem nem haltak volna bele, ha kereskedelmi jeleggel, zenei rádióra írták volna ki a pályázatot. Meg mondjuk a 92,9-re, a 95,3-ra, a 95,8-ra, a 98,6-ra, meg a 102,1-re is, a DAB+-ról pedig már inkább nem is beszélek...
Komolyan elszomorodom, mikor belegondolok, hogy totál kinyírták a rádiós piacot. :(
De ez itt OFF, csak sokszor már nem bírom magamban tartani a dühömet.
 #151979  Szerző: djlacee
 
Gondolom többen örülnének, ha maradna ilyen zenés rádió a továbbiakban is :)
Minden esetre remélem, a hírek objektívak lesznek (hahahahahahaha)
 #151977  Szerző: Milán
 
15.-én lesz a start. Addig csak zenét fog sugározni főként. A weblap indulása pedig picit csúszik.
 #151976  Szerző: Kovi02
 
PI kód?
 #151975  Szerző: LewyDee
 
Honnan ad, Szecska?

Mert nálam ahol a sotéra gellérthegyre sashegyre rálátás van, ahhoz képest harmatgyenge 58dB
 #151974  Szerző: mihalylovics
 
Egyelőre olyan, mint valami szellemrádió, MTI híreken kívül csak zene megy, az is kicsit össze-vissza (Rod Stewart-tól a mai szerb diszkóig bármi, csak külföldi, de végső soron nem rossz).
RDS:
PS: KARC FM
PTY: Varied
RT: BUDAPEST 105.9MHZ
 #151969  Szerző: szabogabor10
 
Nem kellett volna már elindulni a rádiónak? Persze nekem nagyon nem hiányzik, csak kérdezem.
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55