RADIOSITE Fórum

  • Hír.FM

 #192938  Szerző: kenezkolos
 
djlacee írta: 2021.06.10. 12:00
djlacee írta: 2021.05.27. 13:02 Már nem az első eset, hogy egyszerűen kimarad a soproni helyi hírblokk...
Továbbra sincs soproni helyi műsor, vagy átkerült más időpontra? A többi hálózatba kötött frekvencián mi újság?
Ha jól tudom, már egy ideje egytől van. Március elején legalábbis, amikor belehallgattam, akkor ment le a soproni ID a hírek előtt.
 #192937  Szerző: djlacee
 
djlacee írta: 2021.05.27. 13:02 Már nem az első eset, hogy egyszerűen kimarad a soproni helyi hírblokk...
Továbbra sincs soproni helyi műsor, vagy átkerült más időpontra? A többi hálózatba kötött frekvencián mi újság?
 #192729  Szerző: djlacee
 
Már nem az első eset, hogy egyszerűen kimarad a soproni helyi hírblokk...
 #192623  Szerző: Glenn
 
potyi írta: 2021.05.24. 13:20 Áh ok, köszi a pontosítást. Viszont ha maradt volna az eddigi helyén, most kb. összeérne a 99.5-el. Így nem. De ez itt off.
Ezen segítene a hatvani átjátszó, ami a Rádió 1-é volt, de lemondtak róla. :(
 #192618  Szerző: potyi
 
Áh ok, köszi a pontosítást. Viszont ha maradt volna az eddigi helyén, most kb. összeérne a 99.5-el. Így nem. De ez itt off.
 #192616  Szerző: Richmonde
 
potyi írta:Valóban. Most már csak a Spirit FM-et kellene áttenniük a Száva utcába, valamint az egri Best FM-et az Almagyar tetőre, a miskolci Rádió1-et az Örömhegy tetőre, a Pécs FM-et pedig a Misinára az FMScan-eseknek, és legalább a telephelyek stimmelnének. :D
Az egri Best-tel a legjobb dolog történt, hogy átkerült a Hajdúhegyre a régi R1 adópontra. A városban élvezhetetlen volt a Kőlyuktetőről, ennek pedig addig volt inkább létjogosultsága, amíg volt FM 7 hálózat. Most semmi nem indokolta volna a régi telephelyen való maradást, ami eleve egy kieső helyen volt, 50 éves árambetáplálással, ami egy nagyobb szél után órákra ledobta a láncot, vagy amíg kiért az ÉMÁSZ. Persze tök messzire elszólt a pusztában, így vegyesek az érzelmek, viszont a Hajdúhegyről most a Hortobágyig tökéletesen leszól. A Karc megy az Almagyar-dombra.
 #192590  Szerző: potyi
 
Valóban. Most már csak a Spirit FM-et kellene áttenniük a Száva utcába, valamint az egri Best FM-et az Almagyar tetőre, a miskolci Rádió1-et az Örömhegy tetőre, a Pécs FM-et pedig a Misinára az FMScan-eseknek, és legalább a telephelyek stimmelnének. :D
 #192589  Szerző: Goldfinger15
 
Látom fmscan-en a 95.3 telephelyét kijavították a SOTE-ra, de irreálisan nagynak csinálták a vételkörzetet. Szolnok felé telóval maximum Nagykátáig szól el, de már Mendétől hallgathatatlanná válik. A Balaton felé Velencénél már nyoma sincs.
 #192551  Szerző: Glenn
 
potyi írta: 2021.05.21. 17:31 Teljesen más korlátozással, és szerintem jóval magasabb teljesítménnyel megy, gondolom más antennarendszerről. De ugyanarról a telephelyről. Gyanítom, V.
Akkor valószínűleg az ex 100,3 antennájával mehet. Na de mi lesz, ha azt is újra el kell indítani majd?
 #192550  Szerző: potyi
 
Teljesen más korlátozással, és szerintem jóval magasabb teljesítménnyel megy, gondolom más antennarendszerről. De ugyanarról a telephelyről. Gyanítom, V.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 55