RADIOSITE Fórum

  • Rock FM 95.8

 #170729  Szerző: Gr3g0ry
 
dkemeny77 írta:Baromira szétesett a web. Kikérdőjelezett karakterek, nem működő menüpontok, elírások, nem létező műsorok - műsorvezetők, és még sorolhatnám. Ne hanyagoljuk már ennyire el, könyörgöm.
Egyedül a "Munkatársak" menüpont nem szuperál.
Ugyanakkor karakterkódolási problémákat észleltem a "Aktuális","Műsorok" legordülőmenüpontjaiban lévő weboldalakon(két böngézővel,pár kipróbált kódolással tesztelve).
 #170576  Szerző: dkemeny77
 
Baromira szétesett a web. Kikérdőjelezett karakterek, nem működő menüpontok, elírások, nem létező műsorok - műsorvezetők, és még sorolhatnám. Ne hanyagoljuk már ennyire el, könyörgöm.
 #169351  Szerző: BroCreSt
 
Barabás Bea nem a Nyíregyházi Retro Rádió műsorvezetője?
 #169172  Szerző: Kovi02
 
jimmer írta:A Rock-ot kocsiban jó vevővel leghamarabb Kecskemétnél tudod megfogni. Szentesi adó már Kkfélegyházán is csak nyomokban jött. Kkfháza - Kkmét légvonalban min. 20km. Akkor van gond, ha szentesre rátekernek hivatalosan a power-re.
Szerintem Soltvadkerttől is már jó a vétele,autórádióval onnan már szépen szól.(nem DX-vevő)
Kecskeméten 1 éve RDS-sel jött : https://youtu.be/Q0WwyMj4chU
 #169168  Szerző: jimmer
 
A Rock-ot kocsiban jó vevővel leghamarabb Kecskemétnél tudod megfogni. Szentesi adó már Kkfélegyházán is csak nyomokban jött. Kkfháza - Kkmét légvonalban min. 20km. Akkor van gond, ha szentesre rátekernek hivatalosan a power-re.
 #169165  Szerző: frekivadasz
 
Ha elvi síkon nézzük, nem vagy a rádió hivatalos vételkörzetében.

Viszont jó hír számodra, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem fog zavarni, különösen egy irányított antennával Bp. felé fordítva.
 #169163  Szerző: Nightman
 
Ez sem sokáig lesz zavarmentes freki ha bekapcsolják az országos kereskedelmi freki szentesi adóját a 95,7-en.. Szintén V polárral....Köszi Nmhh..
 #167323  Szerző: altermanus
 
LuciFerko írta:
altermanus írta:köszönjük, szeretjük, de miért scorpions?
Szerintem Szabi a dal címére gondol. :)
én vettem a lapot, csak nem akartam konkrétan rákérdezni :)
reméltem majd ő el mondja, hogy miért :)
 #167295  Szerző: LuciFerko
 
altermanus írta:köszönjük, szeretjük, de miért scorpions?
Szerintem Szabi a dal címére gondol. :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 50