RADIOSITE Fórum

  • Rock FM 95.8

 #154048  Szerző: Gr3g0ry
 
Azta k*#@a! :O
Vannak persze remek magyar zenekarok is (csak említek néhányat pl.:Tankcsapda,Kowalsky,Republic,Bikini).
 #154046  Szerző: hd
 
Többnyire a néhai Sláger Rádió, Neo FM és Juventus rock, soft rock és pop-rock előadóinak ismertebb dalai mentek: Bryan Adams, Fonográf, U2, Maroon 5, Ákos, Pink, Kiss, Sunrise Avenue, Skorpió, Aerosmith, Irom Maiden, Demjén Ferenc, Queen, The Corrs, Green Day stb.

Ez egy teljesen jó koncepció szerintem is, így a célként kitűzött százezres hallgatószám is simán meglehet, és még a Sláger FM-től is vehetnek el hallgatókat. A magyar zene arány 30% körül volt, kérdés, milyen lesz, ha beállítják a 81%-ot, a napszak szerinti szabályokat etc. Remélem, hogy sokkal rosszabb már nem.

A sweeperek is abszolút rendben voltak, de azokat a Facebookos videókban is meg lehet hallgatni.
 #154044  Szerző: markfelt
 
Mindegy, lenyomták. Úgyse akartam ma már hallgatni. :D
 #154043  Szerző: BroCreSt
 
adam1400 írta:
Gr3g0ry írta:
admin írta:Hallgatom az online tesztadást (linket nem adok, bibibí), remélem marad ilyen, legalább napközben. Abszolút kommersz és nekem, akihez a rockzene nem különösen áll közel, kimondottan fogyasztható*, a clock meg gyakorlatilag tökéletes. Az arculat jó. MTI hírek mennek sajnos, az viszont remélem nem marad. :)


*: nyilván a rockereknek meg ez lesz az elérhető legjobb rádió, okos taktika.
Tényleg azok a zenék vannak amit promóznak?

pedig adhatnál linket legalább privátba :D
Nem lesz olyan kedves! :)
 #154040  Szerző: markfelt
 
Azt kell elképzelni, amit a szlovák Antena Rock "tud", de még annál is két fokkal kommerszebb. Nagy népszerűségre számíthat, ha ezzel a kínálattal indul. Lesznek fanyalgó rockerek is biztosan, de a 0-24 zúzás nem piacképes, lássuk be.
 #154039  Szerző: adam1400
 
Gr3g0ry írta:
admin írta:Hallgatom az online tesztadást (linket nem adok, bibibí), remélem marad ilyen, legalább napközben. Abszolút kommersz és nekem, akihez a rockzene nem különösen áll közel, kimondottan fogyasztható*, a clock meg gyakorlatilag tökéletes. Az arculat jó. MTI hírek mennek sajnos, az viszont remélem nem marad. :)


*: nyilván a rockereknek meg ez lesz az elérhető legjobb rádió, okos taktika.
Tényleg azok a zenék vannak amit promóznak?

pedig adhatnál linket legalább privátba :D
 #154031  Szerző: markfelt
 
A Facebookos videókra gondolsz? Az a softrock-poprock vonal, igen.
 #154030  Szerző: Gr3g0ry
 
admin írta:Hallgatom az online tesztadást (linket nem adok, bibibí), remélem marad ilyen, legalább napközben. Abszolút kommersz és nekem, akihez a rockzene nem különösen áll közel, kimondottan fogyasztható*, a clock meg gyakorlatilag tökéletes. Az arculat jó. MTI hírek mennek sajnos, az viszont remélem nem marad. :)

*: nyilván a rockereknek meg ez lesz az elérhető legjobb rádió, okos taktika.
Tényleg azok a zenék vannak amit promóznak?
 #154029  Szerző: markfelt
 
Hallgatom az online tesztadást (linket nem adok, bibibí), remélem marad ilyen, legalább napközben. Abszolút kommersz és nekem, akihez a rockzene nem különösen áll közel, kimondottan fogyasztható*, a clock meg gyakorlatilag tökéletes. Az arculat jó. MTI hírek mennek sajnos, az viszont remélem nem marad. :)

*: nyilván a rockereknek meg ez lesz az elérhető legjobb rádió, okos taktika.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 50