RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #172995  Szerző: robert11
 
Milyen problémát akarnak orvosolni a roadshowwal amit az r1en nem kell?
 #172988  Szerző: Gr3g0ry
 
Dani írta: Igen. Jó tudom, a Musicon van DRS, de attól még a Rádió1-en mi akadálya van, hogy ott is legyen hasonló műsor? Szerintem van fantázia az ötletben, csak valamiért nem valósitják meg.
A DRS tulajdonképpen egy "probléma" megoldása miatt kell(het)ett(ami elég ügyesen le is bonyolítottak), R1-en ugyan ez a probléma másképpen lett orvosolva.
 #172985  Szerző: LewyDee
 
Dani írta:Én igazából nem hiszem, hogy a R1-nél úgy lennének vele, hogy egyelőre nem akarják úgymond "ellőni az összes puskaport". Perpillanat, amit jelenleg összetétel szempontjából produkálnak, azzal a Danubius és a Class is elvolt éveken keresztül ebben az országban.

Szerintem egy délutáni műsor nagyon hiányzik a Rádió1-ről. Nem a Cooky sávjára gondolok, hanem a kora délutánira.
DRS szerű?[

Igen. Jó tudom, a Musicon van DRS, de attól még a Rádió1-en mi akadálya van, hogy ott is legyen hasonló műsor? Szerintem van fantázia az ötletben, csak valamiért nem valósitják meg.
Délutáni agymenés? Szerintem abszolt jó, hogy nincs az R1-en, különben nem hallgatnám! :)
 #172970  Szerző: Dani
 
Én igazából nem hiszem, hogy a R1-nél úgy lennének vele, hogy egyelőre nem akarják úgymond "ellőni az összes puskaport". Perpillanat, amit jelenleg összetétel szempontjából produkálnak, azzal a Danubius és a Class is elvolt éveken keresztül ebben az országban.[/quote]

Szerintem egy délutáni műsor nagyon hiányzik a Rádió1-ről. Nem a Cooky sávjára gondolok, hanem a kora délutánira.[/quote]
DRS szerű?[/quote]

Igen. Jó tudom, a Musicon van DRS, de attól még a Rádió1-en mi akadálya van, hogy ott is legyen hasonló műsor? Szerintem van fantázia az ötletben, csak valamiért nem valósitják meg.
 #172965  Szerző: Marcii
 
Dani írta:
tomee írta:
mikrofonos írta:Ahogy én látom: Ez az egész Rádió1 egy "összetákolt valami" nyílvánvalóan ideiglenes jelleggel.
Én igazából nem hiszem, hogy a R1-nél úgy lennének vele, hogy egyelőre nem akarják úgymond "ellőni az összes puskaport". Perpillanat, amit jelenleg összetétel szempontjából produkálnak, azzal a Danubius és a Class is elvolt éveken keresztül ebben az országban.
Szerintem egy délutáni műsor nagyon hiányzik a Rádió1-ről. Nem a Cooky sávjára gondolok, hanem a kora délutánira.
DRS szerű?
 #172950  Szerző: Dani
 
tomee írta:
mikrofonos írta:Ahogy én látom: Ez az egész Rádió1 egy "összetákolt valami" nyílvánvalóan ideiglenes jelleggel.
Én igazából nem hiszem, hogy a R1-nél úgy lennének vele, hogy egyelőre nem akarják úgymond "ellőni az összes puskaport". Perpillanat, amit jelenleg összetétel szempontjából produkálnak, azzal a Danubius és a Class is elvolt éveken keresztül ebben az országban.
Szerintem egy délutáni műsor nagyon hiányzik a Rádió1-ről. Nem a Cooky sávjára gondolok, hanem a kora délutánira.
 #172947  Szerző: tomee
 
mikrofonos írta:Ahogy én látom: Ez az egész Rádió1 egy "összetákolt valami" nyílvánvalóan ideiglenes jelleggel.
Én igazából nem hiszem, hogy a R1-nél úgy lennének vele, hogy egyelőre nem akarják úgymond "ellőni az összes puskaport". Perpillanat, amit jelenleg összetétel szempontjából produkálnak, azzal a Danubius és a Class is elvolt éveken keresztül ebben az országban.
 #172937  Szerző: mikrofonos
 
Ahogy én látom: Ez az egész Rádió1 egy "összetákolt valami" nyílvánvalóan ideiglenes jelleggel. Nem az cél, hogy egy egységes országos ker. rádióként működjenek, hanem az, hogy a lehető legtöbb helyen ők is ott legyenek a placcon. Ennek megfelelő a vételi minőség is - ahogy az előttem szólók írják.
Az ugye a nagy kérdés, hogy ki nyer ma(jd) az országos ker. rádió pályázatán. Mert az már műszakilag egy normális országos hálózat lesz.
 #172936  Szerző: pavatomi
 
Az M7-esen is ugyanez van a 96,4 103,8 és a 105,7 között. A Velencei-tónál ugrál a 96,4 - 103,8 között, majd a 70-es km kürültől a 103,8 és a 105,7 között nagyon sokat ugrál. Múltkor pont dumás blokkban csinálta, elég vicces volt az 1-2 másodperces eltéréseket hallgatni miközben ugrált egyikről a másikra az adás. Ha nem lenne késés akkor fel sem tűnne, de úgylátszik erre már nincs pénze vajnának ^^ ^^ ^^
 #172934  Szerző: donder
 
Rendszeresen járok az M3-as autópályán Budapest és Debrecen között, és ilyenkor mindig figyelni szoktam a Rádió 1 frekijeit.
Gyöngyöstől egészen Gelejig hallgathatatlan az adás (nem mintha amúgy az lenne :twisted: ) mivel az AF 5-10 mp-ként váltogat a frekvenciák között. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha az adások szinkronban lennének egymással, de sajnos nagyon nem ez a valóság.
Nyilván internetes stream-ről veszik le az adást (olcsóbb) és a pufferelés miatt van ez, de könyörgöm miért nem bírnak gondolni az autósokra, legalább ott ahol 4 frekvencia van relatíve közel egymáshoz?!
:punch:
  • 1
  • 574
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 987