RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #163549  Szerző: kukac
 
Attis írta:
Igen, ez így van. Az Audi miatt. Persze nem minden blokk, csak 1-2.

Szerintem menő.
Emlékszem, a Danubiuson és a Juventuson is mentek német hírek reklámok a 90-es években. :yeah:
És vidéken a rádiózás kb. a 90-es éveket idézi. :cry:
Hja, a Balcsin nyaraló NDK-s turistáknak. Ilyen mostanában nem nagyon van (vagy inkább nagyon nincsen), ehhez képest viszont öncélú az audis német-blokk, mert ennyi erővel akkor bármilyen nyelvű blokk lehetne a vételkörzetben elő mikrokisebbség részére.
 #163547  Szerző: Attis
 
Igen, ez így van. Az Audi miatt. Persze nem minden blokk, csak 1-2.

Szerintem menő.
Emlékszem, a Danubiuson és a Juventuson is mentek német hírek reklámok a 90-es években. :yeah:
És vidéken a rádiózás kb. a 90-es éveket idézi. :cry:
 #163546  Szerző: markfelt
 
kukac írta:
admin írta:
admin írta:http://mediatanacs.hu/cikk/171169/A_Med ... mu_dontese
Erről tudunk valamit, hogy ezt látva hogy lehet kvázi 1-2% a magyar zenei arány? Én eddig abban a hitben éltem, hogy ezt beadták és megkapták.
Na, a ma publikált NMHH napirendek közt ott is a válasz.
Nyáron már belinkeltem, az indulás után nyújtották be.
Olvasd el és értelmezd kérlek ismét az általam írtakat.
 #163545  Szerző: kukac
 
admin írta:
admin írta:http://mediatanacs.hu/cikk/171169/A_Med ... mu_dontese
Erről tudunk valamit, hogy ezt látva hogy lehet kvázi 1-2% a magyar zenei arány? Én eddig abban a hitben éltem, hogy ezt beadták és megkapták.
Na, a ma publikált NMHH napirendek közt ott is a válasz.
Nyáron már belinkeltem, az indulás után nyújtották be.
 #163544  Szerző: markfelt
 
admin írta:http://mediatanacs.hu/cikk/171169/A_Med ... mu_dontese
Erről tudunk valamit, hogy ezt látva hogy lehet kvázi 1-2% a magyar zenei arány? Én eddig abban a hitben éltem, hogy ezt beadták és megkapták.
Na, a ma publikált NMHH napirendek közt ott is a válasz.
 #163541  Szerző: markfelt
 
mlaszlo írta:
LuciFerko írta:
kukac írta:"Csak igazi mai blabla.." - what last christmas...
Komolyan lement? :sealed:
Ahogy hallom minden órában megy egy karácsonyi dal. Ha jól rémlik múlt hét közepén kezdték ezt el.
Ez már a célcsoport kitolásának első fecskéje szerintem. Oszt' majd januárban gondolom jön egy rakat Nikkelbekk zene rotációba, meg George Michael hétvége.

Semmi gond, normális Hot AC rádió még úgyse volt Magyarországon, a Class FM egy igénytelen, határ fos volt amíg meg nem érkezett Bolla Zsolt, most itt a lehetősége Flynak, hogy bizonyítsa, ezt is jól össze tudja rakni.

A brand a 2011-es váltás óta maradéktalanul alkalmas rá.
 #163540  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:
admin írta: Ez olyasmi, mint a televíziós vásárlási műsorablak.

Sok német él a vételkörzetben, aki bizonyára örül annak az 1-2 blokknak.
Közben meg az osztrák rádiók szerintem a 103,1 vételkörzetének nagy részén RDS-sel jönnek.(ha nálam ,az adótól 330km-re RDS-sel szól a 92,0 97,9 99,9 akkor szerintem egy egyszerűbb vevőnek 200km-rel közelebb nem igazán okozhat gondot)
Amúgy ez R1 szerkesztett blokk?
Nem, az Oxygen csinálja.
 #163539  Szerző: noartist
 
Jól látom, hogy a régi Shure vokálmikrofonokat teljesen száműzték?
 #163535  Szerző: mlaszlo
 
admin írta:
pavatomi írta:Azt olvastam az Ozone FB oldalán, hogy állítólag ott Győrben a reggeli hírek meg időjárásjelentés németül megy? :D :D :D :D Tudja valaki, hogy ezt hogyhogy?
Igen, ez így van. Az Audi miatt. Persze nem minden blokk, csak 1-2.

Szerintem menő.
Ha már hírblokk, a 96.4-re jöhetne még egy hírolvasó, valamint nekem hiányzik a női hang a rádióból, jól jönne egy női műsorvezető.
 #163534  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta:
kukac írta:"Csak igazi mai blabla.." - what last christmas...
Komolyan lement? :sealed:
Ahogy hallom minden órában megy egy karácsonyi dal. Ha jól rémlik múlt hét közepén kezdték ezt el.
  • 1
  • 731
  • 732
  • 733
  • 734
  • 735
  • 986