RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #167865  Szerző: Csongii
 
djlacee írta:Továbbra sem világos számomra, hogy a baranyai frekvenciák hogy lettek szétszedve, most akkor pl Mohácson mikor van helyi tartalom?
Pécs + Villány, illetve Komló + Mohács van egyben.
 #167860  Szerző: djlacee
 
Továbbra sem világos számomra, hogy a baranyai frekvenciák hogy lettek szétszedve, most akkor pl Mohácson mikor van helyi tartalom?
 #167812  Szerző: andit
 
robert11 írta:Imany már valóban uncsi abban igaza van egyik ismerősömnek aki azt mondta, hogy ha meg akarják fogni vagy be akarják csábítani az idősebb korosztályt is akkor változtatni kell a zeneikínálatukon mert kb ugyan azt csinálják, mint a 103 9es időszakban még a zenék is majdhogynem ugyanazok jó néha szereti az ember lehet rá nosztalgiázni de én a visszatéréskor is többet vártam volna.
Szignálok is alig változtak bár már azért abban van némi változás. Ha most megkérdeznék az embereket az országosak tekintetébe bár a rádió1 ugyan nem teljesen országos, de félig már az hogy rádió1 vagy Petőfi, kíváncsi lennék mi lenne rá a válasz.
Tenyeg csak nehany eszrevetel...
A R1 az egyik legjobban programozott radio itthon,zeneileg nagyon jol pozicionalt,tipikus CHR formatum, image'ben pedig nagyon keves radio tud ennyire eroset.
A meglevo helyi radioknak a feladat a pozixionalas es az alternativa nyujtasa...
Eddig leveseknek silerult...., hallllllooooo!!!!! Szakemberek kelllllllenek!!!! :D :D
 #167795  Szerző: robert11
 
Imany már valóban uncsi abban igaza van egyik ismerősömnek aki azt mondta, hogy ha meg akarják fogni vagy be akarják csábítani az idősebb korosztályt is akkor változtatni kell a zeneikínálatukon mert kb ugyan azt csinálják, mint a 103 9es időszakban még a zenék is majdhogynem ugyanazok jó néha szereti az ember lehet rá nosztalgiázni de én a visszatéréskor is többet vártam volna.
Szignálok is alig változtak bár már azért abban van némi változás. Ha most megkérdeznék az embereket az országosak tekintetébe bár a rádió1 ugyan nem teljesen országos, de félig már az hogy rádió1 vagy Petőfi, kíváncsi lennék mi lenne rá a válasz.
 #167790  Szerző: Dawe1797
 
Tomi76 írta:07:34, 10:10, 12:38 Imany-Don't Be So Shy...
Komolyan annyira jó ez a szám?? :S :cry: :x :lool:
Jó szám, de ennyire már nem sláger. :D
 #167786  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:
Tomi76 írta:07:34, 10:10, 12:38 Imany-Don't Be So Shy...
Komolyan annyira jó ez a szám?? :S :cry: :x :lool:
Egy Top40-es rádiónál ez tök normális ismétlési arány.
2017. májusában egy 2015. decemberi zenével?
 #167785  Szerző: LuciFerko
 
Tomi76 írta:07:34, 10:10, 12:38 Imany-Don't Be So Shy...
Komolyan annyira jó ez a szám?? :S :cry: :x :lool:
Egy Top40-es rádiónál ez tök normális ismétlési arány.
 #167784  Szerző: Tomi76
 
07:34, 10:10, 12:38 Imany-Don't Be So Shy...
Komolyan annyira jó ez a szám?? :S :cry: :x :lool:
  • 1
  • 667
  • 668
  • 669
  • 670
  • 671
  • 987