RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201027  Szerző: knoskamatee
 
troll írta:
knoskamatee írta: 2023.11.09. 08:09 💀 gg, nem gondoltam volna, hogy a fórum 15 éve alatt majd egy off topic Griffmadár Péteres vícés mémes kontent fogja emelni a szívonalat, erre baszki, de, be kell látnom, hogy ez így van. van szakmai nívója. 🔥

Fura, hogy ez csak most esett le :lool:
ó, csak vártam ezt az egy jó kontentet, ami ellensúlyozza azt, ami itt van.
sebaj, úgy is lesz még lejjebb! :D
 #201026  Szerző: troll
 
knoskamatee írta: 2023.11.09. 08:09 💀 gg, nem gondoltam volna, hogy a fórum 15 éve alatt majd egy off topic Griffmadár Péteres vícés mémes kontent fogja emelni a szívonalat, erre baszki, de, be kell látnom, hogy ez így van. van szakmai nívója. 🔥

Fura, hogy ez csak most esett le :lool:
 #201025  Szerző: knoskamatee
 
dkvalmos írta: 2023.11.08. 07:58 Kép
💀 gg, nem gondoltam volna, hogy a fórum 15 éve alatt majd egy off topic Griffmadár Péteres vícés mémes kontent fogja emelni a szívonalat, erre baszki, de, be kell látnom, hogy ez így van. van szakmai nívója. 🔥
 #201024  Szerző: robert11
 
Hehe hát ha ők nem is de egyszer még valaki újá élesztheti a musicfm-et mást nem esetleg online azok a személyek, akik a juventuszt, danubiuszt, és a roxit is feltámasztották. Igaz a Roxi nem olyan mint amilyet megszokhattunk de a Danubiusz az azt a formát hozza amilyen hajdanában volt földi sugárzás keretében idejében.
Komjáthy Gyuribácsi is már idős de attól függetlenül én még bírnám ha lenne valahol hisz kellemes emlékek fűznek hozzá a Danubiuszos korszakból de aki esetleg hallgatta a Petőfit vasárnap délelőtt, neki is kellemes emlékeket idézhet elő az az időszak.
Akkor még a Petőfi is Petőfi volt kérem.
Balázson elcsodálkoztam ma ott értetlenkedett hogy a 4-es fő úton Debrecen felé azt mondja de hát miért a 4-esen akkor nem a 3-as? Nem tudom már pontosan hogy mondta de mondom hát a 4-esen is lehet menni Debrecen felé így történhetett ott is baleset.
Sokat autóztam arra felé évekig.
Sokszor megbüntetik miattuk a rádiót nem értem hogy nem veszik magukat észre Classon is ilyen volt meg a pirítósban a Danubiuszon? Mert néha elégggé vulgárisak tudnak lenni az tény és való bármennyire is nagy formák meg bírom őket de azért kisgyermekes apukák is hallgatják a kocsiban oviba menet a rádiót és néha eléggé opszcén kifejezéseket engednek meg maguknak na még ha nem is annyira de mondanak nem rádióba illlő szalonképtelen szavkat hogy de szar volt meg ilyenek szóval számomra ez picit fura.
Még dicsekedtek is vele hogy megbüntették őket az egyik adásban.
Boros Bocsi idejében ilyenek nem voltak a kapucsínóban sem a Bumerángban bár azt ritkán hallgattam.
Ja meg míg Hudák Anita a Kukoriban felsorolta melyik városban hány fok lesz a nagy városok közül, addig ezek elintézik annyvial hogy napos szeles aztán csumi.
Közlekedési híreket is egyet mond be Árpi 90es években a Danubiuszon volt egy 5 perces közlekedési hírek jó hozzá kell tenni hogy manapság nyivlán nyilván nem a rádióból tályékozódnak az autósok mivel már a navigáció vaze is tudja hol merre lehet kikerülni a forgalmat de emlékeztek annak idején volt hogy egy faszi járta az országot meg a várost kocsival és és volt hogy őt kapcsolták hogy meséljen melyik úton mi a helyzet.
De ugyan ez a Kossúth Petőfin is vagy ugyan ez volt a helyzet a KossúthPetőfin is sőt még a Calypsón is volt fővinform, útinform, Rosta Mariann, Lorenc Pálma Zdroba Gyula és Havasi Zsolt vagy éppen palágyi Ferenc, vagy Döme István számoltak be az utak híreiről.
Meg manapság nincs annyi szignál csere sem mint régen mert az r1en is van még 2010ben használt szignál is.
Nem tudom ennek mi lehet az oka.
 #201021  Szerző: Laci95
 
A Radio Plus Kft. által üzemeltetett Budapest 89,5 MHz
+ Tatabánya 102,5 MHz + Székesfehérvár 99,8 MHz körzeti
vételkörzetű, kereskedelmi jellegű, Rádió 1 állandó megnevezésű
lineáris rádiós médiaszolgáltatáson 2023. szeptember 25-én 06:00
és 10:00 óra között sugárzott „Balázsék” című műsorszámot
kifogásoló bejelentés [az Smtv. 14. § (1) bekezdésében foglalt és a
klasszifikációs rendelkezések érvényesülésének vizsgálata] Forrás NMHH ugrik a 89.5 Freki
 #201020  Szerző: Snake05
 
Már nem kell sokat kibírni, jövőre állítólag Troy és Komjáthy újraindítja a Music FM-et, tele friss zenével, de lesz rajta nótacsokor és kabaré csütörtök. :)
 #201019  Szerző: LG
 
troll írta: 2023.11.07. 08:19 ...
Persze lehet itt trollkodni, a nevedhez hozzáillik, de azon a tényen nem változtat, hogy a Rádió 1 zenei kínálata egy fertelem bármelyik szomszédos ország vezető rádióihoz képest. Persze ha a magyar népléleknek ez kell akkor így jártunk
 #201018  Szerző: p0tyi
 
troll írta:Igen. Rohadt bosszantó az is, hogy pénteken egy csomó zene jelenik majd meg, és még nem adja a Rádió 1.

Kapcsolok is gyorsan valami szlovák adóra, ami már 2 hónapja játsza ezeket. I Love Szlovák Rádió. Mindjárt írok is egy 5 oldalas listát ide Nektek hogy miket nem ad a Rádió 1 a jövő héten megjelenő dalokból. Mert szerencsére ez titeket rohadtul érdekel.

Nem hallgatom ezeket a szenny magyar rádiókat. Apropó mi volt ez az 5 másodperc csend a Petőfin? Borzasztó ami itt megy. Szerencse, hogy nem hallgatom.
:D :D
 #201017  Szerző: troll
 
Igen. Rohadt bosszantó az is, hogy pénteken egy csomó zene jelenik majd meg, és még nem adja a Rádió 1.

Kapcsolok is gyorsan valami szlovák adóra, ami már 2 hónapja játsza ezeket. I Love Szlovák Rádió. Mindjárt írok is egy 5 oldalas listát ide Nektek hogy miket nem ad a Rádió 1 a jövő héten megjelenő dalokból. Mert szerencsére ez titeket rohadtul érdekel.

Nem hallgatom ezeket a szenny magyar rádiókat. Apropó mi volt ez az 5 másodperc csend a Petőfin? Borzasztó ami itt megy. Szerencse, hogy nem hallgatom.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 987