RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #170750  Szerző: Dani
 
adika4444 írta:Balázs top100. Miért nem annak adták ezt akinek testhezállóbb, akiről elnevezték?
Ez a Tamás se rossz, de ha már különleges alkalom akkor tényleg lehetne az...
Meg ennek csak akkor lesz értelme hosszútávon, ha változni fog ennek hatására a Rádió1 zenei felhozatala.
 #170748  Szerző: adika4444
 
Balázs top100. Miért nem annak adták ezt akinek testhezállóbb, akiről elnevezték?
Ez a Tamás se rossz, de ha már különleges alkalom akkor tényleg lehetne az...
 #170740  Szerző: robert11
 
Ezen a konkurencián én is elgondolkoztam de mivel Vajna lesz a tulaj, így szerintem sem lesz gond elrendezik majd a dolgokat hogy mindenki jól járjon viszont akkor a musicfm még nagyobb veszélybe lesz.
 #170735  Szerző: Kovi02
 
BMáté írta:
Gr3g0ry írta:
lalu84 írta:Nekem jelenleg otthon jól jön a tiszafüredi,abádszalóki,egri,debreceni és miskolci de az utóbbi még mindíg késik több mint egy percet....ezt nem lehet vhogy kiküszöbölni vagy nem is akarják? Hajdúszoboszló 100,6 akkor Decemberre várható gondolom....
Erre a 100.6-ra kiváncsi leszek, mert a 95.0 jó lefedettséggel bír....
Gondolom elszól majd Püspökladányig. A Budapest - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza vonal ezzel le is lesz fedve, illetve Karcag környéke marad ki csak.
93,8 "valahogy" odakerülhet hozzájuk.
(amúgy van szinkron adásra helyi tervezett freki 94,3 ill. 99,7 ha ezeken változtatnak 99,6 94,2 szabad freki)
 #170734  Szerző: BMáté
 
Gr3g0ry írta:
lalu84 írta:Nekem jelenleg otthon jól jön a tiszafüredi,abádszalóki,egri,debreceni és miskolci de az utóbbi még mindíg késik több mint egy percet....ezt nem lehet vhogy kiküszöbölni vagy nem is akarják? Hajdúszoboszló 100,6 akkor Decemberre várható gondolom....
Erre a 100.6-ra kiváncsi leszek, mert a 95.0 jó lefedettséggel bír....
Gondolom elszól majd Püspökladányig. A Budapest - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza vonal ezzel le is lesz fedve, illetve Karcag környéke marad ki csak.
 #170731  Szerző: nyikolaj
 
Érdekes,mert pár hete javulást tapasztaltam a miskolci frekinél,, meg is jegyeztem itt. De most megint késik valóban.
 #170728  Szerző: Gr3g0ry
 
lalu84 írta:Nekem jelenleg otthon jól jön a tiszafüredi,abádszalóki,egri,debreceni és miskolci de az utóbbi még mindíg késik több mint egy percet....ezt nem lehet vhogy kiküszöbölni vagy nem is akarják? Hajdúszoboszló 100,6 akkor Decemberre várható gondolom....
Erre a 100.6-ra kiváncsi leszek, mert a 95.0 jó lefedettséggel bír....
 #170725  Szerző: lalu84
 
Berekfürdőn fent a padláson elhelyezett kördipólos antennával fogom az említett frekvenciákat.
 #170724  Szerző: mikrofonos
 
lalu84 írta:Nekem jelenleg otthon jól jön a tiszafüredi,abádszalóki,egri,debreceni és miskolci de az utóbbi még mindíg késik több mint egy percet....ezt nem lehet vhogy kiküszöbölni vagy nem is akarják? Hajdúszoboszló 100,6 akkor Decemberre várható gondolom....
Ez most egy rejtvénykérdés lenne a részedről, hogy a fenti városok alapján találjuk ki, hogy hol laksz ;)
Vagy esetleg elárulod?
Én Debrecenben (panelből épült városszéli házban) alig-alig tudom venni a Rádió1 helyi frekvenciáját, de ez egyáltalán nem zavar. Megjegyzem a többi városi kisadó se jön rendesen normál rádióval. Csak a nagyerdei toronyról sugárzott közszolgálatiak. Azok viszont ezerrel. Szóval ennyit a magyar helyi rádiókról és azok teljesítményéről - nagyvárosi környezetben. Pesten is (majdnem) ugyanilyenek a tapasztalataim a VIII. kerületben. Bocsi a nagyon privát véleményért, csak úgy kikívánkozott belőlem.
 #170722  Szerző: lalu84
 
Nekem jelenleg otthon jól jön a tiszafüredi,abádszalóki,egri,debreceni és miskolci de az utóbbi még mindíg késik több mint egy percet....ezt nem lehet vhogy kiküszöbölni vagy nem is akarják? Hajdúszoboszló 100,6 akkor Decemberre várható gondolom....
  • 1
  • 611
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 987