RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #194259  Szerző: Dani
 
Juhász Gergelyék helyében én magam állnék fel a rádiótól. Ez tényleg a megcsúfolása annak, ami az elmúlt kb másfél évben ment a Rádió1-en.
 #194258  Szerző: asr27
 
Béci09 írta:Egyelőre vegyes érzelmeim vannak az "új" R1-gyel kapcsolatban. Egyrészt a zene ugyanolyan unalmas és fantáziátlan lett, mint amilyen 2020-ig volt, másrészt viszont a Sivák-féle R1 eléggé réteg volt, főleg az elmúlt fél évben. Én már tavaly ilyenkor is mondtam, hogy nem egy kvázi országos hálózaton kéne feltámasztani a music fm-et.
Ettől az unalmas sz@rtól fényévekkel jobb volt a CHR Dance R1! És simán elfér egy ilyen jellegű rádió a Petőfi mellett, mint a Music FM!
Az osztrák Energy és a német Planet Radio is hasonló, mint a Music FM volt.
 #194257  Szerző: Béci09
 
Egyelőre vegyes érzelmeim vannak az "új" R1-gyel kapcsolatban. Egyrészt a zene ugyanolyan unalmas és fantáziátlan lett, mint amilyen 2020-ig volt, másrészt viszont a Sivák-féle R1 eléggé réteg volt, főleg az elmúlt fél évben. Én már tavaly ilyenkor is mondtam, hogy nem egy kvázi országos hálózaton kéne feltámasztani a music fm-et.
 #194255  Szerző: zenefalo
 
asr27 írta: 2021.10.11. 16:49
Goldfinger15 írta: 2021.10.11. 16:17 Nem csodálkoznék, ha most ugrana egy nagyot a hallgatottság. Sajnos sokaknak megfelel ez a színvonal. De mit vártunk? A kezdetek óta nem arra törekednek a rádiók, hogy minél újabb és naprakész dalokkal árasszák el a lakosságot. Az "újdonságot" értem a régebbi 80-as 90-es évekbeli daloknál is, ahol ne mindig az a 100 dal szólna rotációban 1 előadó 1 dalával. :(
Ugrani fog, az biztos, de nem fel, hanem le.
Például én is már csak a délutáni Live Mixet hallgatom, napok óta. Ahhoz még talán nem nyúlt hozzá ez az egoista majom.
Bár, már abban sem vagyok biztos, mert Lotfi Begi mint, ha visszavett volna az újdonságokból. Pedig milyen jó volt, amikor a legfrisebb zenéket a Live mixben mutatták be!
Rácáfolt Begi, az utolsó félórát hallgatva csupa populáris dance volt mixelve, Global Deejays 2004(!)-es száma, igaz remixben, meg Regard Secrets, csupa korábbi dalok.
 #194253  Szerző: asr27
 
Goldfinger15 írta: 2021.10.11. 16:17 Nem csodálkoznék, ha most ugrana egy nagyot a hallgatottság. Sajnos sokaknak megfelel ez a színvonal. De mit vártunk? A kezdetek óta nem arra törekednek a rádiók, hogy minél újabb és naprakész dalokkal árasszák el a lakosságot. Az "újdonságot" értem a régebbi 80-as 90-es évekbeli daloknál is, ahol ne mindig az a 100 dal szólna rotációban 1 előadó 1 dalával. :(
Ugrani fog, az biztos, de nem fel, hanem le.
Például én is már csak a délutáni Live Mixet hallgatom, napok óta. Ahhoz még talán nem nyúlt hozzá ez az egoista majom.
Bár, már abban sem vagyok biztos, mert Lotfi Begi mint, ha visszavett volna az újdonságokból. Pedig milyen jó volt, amikor a legfrisebb zenéket a Live mixben mutatták be!
 #194251  Szerző: zenefalo
 
A korábban szétjátszott, egy ideig nem hallott, de most újra adásba került zenék is minimum 2-3 alkalommal kerülnek egy nap adásba, miért? :gülü2:
 #194250  Szerző: Goldfinger15
 
Nem csodálkoznék, ha most ugrana egy nagyot a hallgatottság. Sajnos sokaknak megfelel ez a színvonal. De mit vártunk? A kezdetek óta nem arra törekednek a rádiók, hogy minél újabb és naprakész dalokkal árasszák el a lakosságot. Az "újdonságot" értem a régebbi 80-as 90-es évekbeli daloknál is, ahol ne mindig az a 100 dal szólna rotációban 1 előadó 1 dalával. :(
 #194249  Szerző: zoLee
 
Ez tuti bosszú.

Tiszta óvoda.
Mint egy durcás kisgyerek. Aki azért se csinálja azt amit kéne.
Vagy mint egy egocentrikus majom, aki átvesz egy sikeresen működő céget és földbe döngöli azt.
Mert majd ő azt tudja mit s hogyan, neki ne adjon tanácsot senki se.
Ezernyi példa van erre, az élet bármely területén.
Én komolyan nem értem az ilyen embereket.

És ne jöjjön nekem senki se a hallgatottsági adatokkal!!!!!
Meg lehet nézni hogy ezután mi lesz...
1 millió 100 ezerből kb. max. 500ezer.
Országosan.

És akkor Mcfly helyett jön majd egy újabb megváltó, aki majd megcsinálja a "tutit".
:lool: :hit:

Amúgy meg igénytelen országba mit várunk?
:sick:
No comment...

És akkor ezek után még rock meg rnb rádió?

Hiszem ha látom (hallom)!
Fél évet adok nekik, aztán azokon is szól majd az Adele mint "igényes zene és változatosság"
^^
 #194248  Szerző: Beci45
 
Vicc ami a Rádió 1-en megy, komolyan ilyen nincs…1 hét után így visszaalakítani a playlistet konkrétan arra, ami a fejcsere előtt volt?? Mintha bosszúból csinálnák.. Erre más racionális magyarázat nincsen.
 #194247  Szerző: asr27
 
Adele-hello :gülü2:
Mikor volt ez sláger?
  • 1
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 986