RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #200280  Szerző: 007
 
Társadalmi célú reklámban hirdeti a ValMar a magyar honvédseget és "jó bulinak" "menőnek" állítják be a katonásdit és fegyvereket, harckocsikat sorolnak fel, amik kipróbálhatók és megnézhetők... Még szerencse, hogy mi békét akarunk és nem visszük az ifjakat katonának. :fuckyou: :ayfkm:
 #200259  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Azt én is tapasztaltam a múltkorában hogy nem szól a Retro azt hittem hogy megszűnt a stream és azért nem megy de vasárnap mikor ismét bekapcsoltam, akkor már megszólalt.
Mondták az ismerősök hogy valami szerver hiba volt.
Rá térve az r1es kérdésemre múlt héten utaztam az m3-as autópályán és a gelei pihenő hely környékén sokáig nem váltott át a rádió másik r1 frekvenciára. Ez mitől lehet? Talán azon a szakaszon rossz a vétel rossz a lefedettség?
Mert a pálya többi szakaszán mindenhol hamar átváltott viszont azon a szakaszon sokáig tök csend és recsegés sistergés hallatszott.
m35ös főúton Debrecen felé is nagyon jó volt a vétel azt már mondjuk 2 évvel ez előtt is tapasztaltam mikor Hajdúszoboszlóra utaztam nagyon jól váltott ott is az af.
Valamint Nyíregyháza felé jól szólt a hajdúsági és a nyíregyházi 91 1 is.
Az érdekelne mondjuk hogy a hajdúságinál miért nem frekvencia számot mondanak a helyi reklám előtt?
Ami még eszembe jutott hogy Rekettyés pihenőhely környékén is átváltott egy rövid időre másik frekvenciára úgy látszik hogy ott is van a közelben egy másik frekvencia is ahol szól a rádió1.
Görbeházi pihenőhely kávézójában korábban az r1 szólt most nem tudom az szól e még mert ott most nem álltunk meg de volt idő mikor meg a Retro-t hallgatták de már t több éve az r1 szól a kávézóban.
 #200165  Szerző: knoskamatee
 
az egész R1 csoport streamje lehalt, vagy legalábbis nem indul el. úgyhogy nincs online R1, Retro, Best, Rock és Base.
 #200079  Szerző: altermanus
 
Rebroadcaster írta: 2023.07.26. 08:52
troll írta: 2023.07.26. 08:35
Rebroadcaster írta: 2023.07.26. 08:14 Hiába próbálsz meg trollkodni ezen a valaha szebb napokat is látott fórumon én így is szeretlek és elfogadlak olyannak amilyennek születtél, bár afelől vannak kétségeim, hogy érdemes volt-e letolni érted a gatyát......!? ;)

Hát, igen. Köszönöm! Beigazoltad, hogy amit gondolok rólad, az helyes. Amikor valaki olvasni és értelmezni sem tud, attól ne várjuk, hogy a második megnyilvánulásra érvei, gondolatai legyenek...

Remélem a matek ment. BPM-et tudsz számolni, vagy azt is a gép csinálja meg helyetted?! ;)
Drága Barátom!
Ebbe a játékba nem húzol bele!
Keresd tovább a megfelelő partnert magasztos, tanult és művelt személyiségedhez! :)
:lol:
 #200070  Szerző: Rebroadcaster
 
troll írta: 2023.07.26. 08:35
Rebroadcaster írta: 2023.07.26. 08:14 Hiába próbálsz meg trollkodni ezen a valaha szebb napokat is látott fórumon én így is szeretlek és elfogadlak olyannak amilyennek születtél, bár afelől vannak kétségeim, hogy érdemes volt-e letolni érted a gatyát......!? ;)

Hát, igen. Köszönöm! Beigazoltad, hogy amit gondolok rólad, az helyes. Amikor valaki olvasni és értelmezni sem tud, attól ne várjuk, hogy a második megnyilvánulásra érvei, gondolatai legyenek...

Remélem a matek ment. BPM-et tudsz számolni, vagy azt is a gép csinálja meg helyetted?! ;)
Drága Barátom!
Ebbe a játékba nem húzol bele!
Keresd tovább a megfelelő partnert magasztos, tanult és művelt személyiségedhez! :)
 #200069  Szerző: troll
 
Rebroadcaster írta: 2023.07.26. 08:14 Hiába próbálsz meg trollkodni ezen a valaha szebb napokat is látott fórumon én így is szeretlek és elfogadlak olyannak amilyennek születtél, bár afelől vannak kétségeim, hogy érdemes volt-e letolni érted a gatyát......!? ;)

Hát, igen. Köszönöm! Beigazoltad, hogy amit gondolok rólad, az helyes. Amikor valaki olvasni és értelmezni sem tud, attól ne várjuk, hogy a második megnyilvánulásra érvei, gondolatai legyenek...

Remélem a matek ment. BPM-et tudsz számolni, vagy azt is a gép csinálja meg helyetted?! ;)
 #200068  Szerző: Rebroadcaster
 
troll írta: 2023.07.26. 07:08 Kedves Rebroadcaster!

Most már értem, hogy miért emelték be a magyar érettségibe a szövegértelmezést. Többek között miattad. Sajnos nem sikerült ezt sem megugranod. Nem baj, DJ-nek még jó leszel! ;)
Ennyi az egész válasz? Ezért tolták le érted anno a gatyát?
Barátom, remélem válaszolsz erre a pár sorra! Vigyázz magadra!
Legyen csodaszép napod! ;)
 #200067  Szerző: troll
 
Kedves Rebroadcaster!

Most már értem, hogy miért emelték be a magyar érettségibe a szövegértelmezést. Többek között miattad. Sajnos nem sikerült ezt sem megugranod. Nem baj, DJ-nek még jó leszel! ;)
 #200022  Szerző: Promenád
 
noartist írta: 2023.05.19. 09:17
Volvos írta: 2023.05.18. 23:00 Üdvözletem a fórumozóknak! Én annyit jegyeznék meg a pattogással kapcsolatban, ellentétben az egyik alábbi észrevétellel, hogy nem 5 napja, hanem hetek óta hallom a pattogást a központi frekin. De nem is az idő lenne a lényeg, hanem hogy ezt tényleg nem veszi észre (vagy tudomásul) senki aki(k) a műszaki dolgokért felelős(ek)??? Egyébként nem biztos hogy az R1-nél van a hiba, lehet az AH-nál is, mert a szolnoki frekin nem hallani sosem.
Ha az AH-nál van a hiba, akkor illő lenne őket noszogatni, elvégre az ő rádiójuk, csak zavarja őket, hogy fizetnek egy vagyont, és az AH meg szar minőségben szórja az adást.
Az Antenna Hungáriának nincsen semmi felelőssége abban, ha a rádió szolgáltató gyatrán adja ki a műsorszóró fele a modulációs vonalat. Nekik csak annyi a dolguk, hogy kimenjen a jel a frekvenciaengedély betartásával. Ez kizárólag a Rádió 1 sara.
 #200009  Szerző: Rebroadcaster
 
troll írta: 2023.07.24. 19:56
Rebroadcaster írta: 2023.07.24. 19:31
Nagyobb problémának érzem, hogy a 15-25 éves fiatalok, pláne akik nem ismerik a budapesti club életet lassan más zenéket már nem ismernek az R1-es clubzenei felhozatalon kívül, mert minden nap gyakorlatilag ugyanazt hallják konkurens csatorna hiányában.. Tapasztaljuk mi is a bulikon. Azért ez valahol nincsen jól...

El kellene döntenetek végre, hogy a fiatalok most mit is hallgatnak tulajdonképpen. Mert egyik kommentetekkel ütitek a másikat.

Egyszer azt papoljátok itt, hogy a fiatalok már NEM hallgatnak rádiót. Azt sem tudják, hogy mi az. Csak a spotify, csak a youtube, csak a streaming, csak az online rádiók.

Aztán most meg kiderül, hogy a siralmas zenei felhozatalú, amatőr, KATASZTRÓFA (by Altermanus) Rádió 1-et úgy fülelik a fiatalok, hogy még szegény hányatott sorsú vidéki DJ-k sem valósíthatják meg az álmaikat.

Ki érti ezt?! Nem hallgatják... de most mégis? És bár ugye senki sem hallgatja, de érdekes módon befolyásolja a vidéki közízlést? Találjátok már ki végre, hogy mi is az igazság! Mert ez így káoszos, titeket figyelve!!!

Én azt mondom, Dj Zalaszentgothárd Gábor, a helyi rezidens inkább "pörgessen" olyan zenét, amit a közönsége kedvel, ne pedig olyat amit szerinte szeretnie kellene a "népnek".

A közönség kiszolgálása a cél. Szórakoztatni kell. Nem okoskodni. És ha van olyan DJ, aki nem így gondolja, NA AZ a legnagyobb probléma!
Kedves Troll!

Azt, hogy ki és miről papolt neked nem tudom, de hidd el, hogy a fiatalok el tudják dönteni azt, hogy mit szeretnének hallgatni. Amúgy, ha szeretnél bármiről meggyőződni nyugodtan menj el egy Budapest Park R1 szülinapra vagy egy Campus fesztiválra és döntsd el, hogy hány ezer ember kíváncsi az idézem "siralmas zenei felhozatalú, amatőr, KATASZTRÓFA (by Altermanus)"-nak titulált Rádió 1-re.
Gondolom ezeket az embereket nem a szél fújta oda ezekre a bulikra és még fizetnek is érte.
Persze beszélhetünk arról, hogy egy körzeti frekvenciákkal feldúsított és országos szintre emelt kereskedelmi rádió egyáltalán nem befolyásolja a fiatalok zenei ízlését, csak ez kategorikusan nem igaz. Mint ahogy az sem, hogy a fiatal csak online rádiót hallgat. A diszkóban pedig látjuk mire van igény. Minden más mellett a Rádió 1-es felhozatalra is. Ettől még nyugodtan merünk önmagunk lenni csak nagyon örülnénk neki ha árnyaltabb lenne a rádiós paletta és nem csak egy rádió lenne az, ami mutatná zeneileg az irányt, mint ahogyan azt hangsúlyozza is napi szinten elég rendesen. pl. a Juhász Geri.
Amiről pedig ez a Tik-Tokos srác beszélt, hogy időnként elmásznak a zenék az R1-en. A tegnapi Junior mixben is volt 2 zene amit nehezen sikerült összerakni. Összedőlt a világ? Nem.

Legyen szép napotok!
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 987