RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #189012  Szerző: pavatomi
 
Kaposváron nem volt szerintem sem a Juventusnak önálló frekvenciája. 99.9-en a Kapos Rádió szólt, ahol 10-14 óra között a Juventus Plusz szólt, a Juventus központi adását átvéve. Ez ilyen 2002-2004 környékén tutira így volt, mert anno a Radio Jam ("a Dunántúl legnagyobb regionális rádióhálózata" tartotta a szlogenük [Ajka-Pápa-Veszprém-Balaton-Keszthely]) is és sok más vidéki partnerrádió átvette a Juventus műsorát 10-14 óra között, amit akkoriban Somogyi Zoli vezetett hétköznapokon. Azt, hogy hétvégén is volt-e Juventus Plusz és így a partnerrádiók átvették-e hétvégén is 4 órára a központi Juventust arra már nem emlékszem, de talán igen. Somogyi Zolit kéne erről megkérdezni, hiszen ő vezette. Arra is emlékszem, hogy a Balatonon már fogható volt a 92,6-on az egész napos Juventus, és mellette a 91.8 Radio Jamen is a Juve szólt 10-14 óra között és volt egy minimális késés a két adó között, de csak pár másodperc max, annyi nem mint most a 96,4 és a többi vidéki R1 között.

Közben megtaláltam: https://slideplayer.hu/slide/5590773/ ezen lehet látni a 9. diakockán, hogy mik voltak azok a partnerrádiók amik átvették a Juventus műsorát Juventus Plusz néven. Ahogy emlékeztem, a Kapos Rádió révén szólt napi 4 órában Kaposváron a Juventus akkoriban, de nem egész nap.
 #189011  Szerző: shadoe
 
adam1400 írta: 2020.11.14. 19:51 sajnos a top50-es lista mostmár 1 hónapja nem frissül új dalokkal, na jó múlt héten bekerült az 1x fent 1x lent meg ma bekerült még 1 újabb Rúzsa Magdi Szeretni akit nem lehet. (Érdekes a Mona Lisa nem került be).

Szerda óta tizenkét dal került be, gondolom bepótolták az elmaradást, és vártam hogy ezekből kettő-három benne lesz. (Elvileg az a gond, hogy a top 50 már szerdán 'össze van állítva', illetve fura hogy az előadók 'nem beszélnek'.
Nekem is volt egy kis hiányérzetem. Szerintem egész évben nem volt olyan hét, mint a mostani, annyi új zenével frissítettek. A teljesség igénye nélkül "Lasting Lover", "Who's Laughing Now", "Head Shoulders Knees and Toes", "Mood", "Hypnotized", "Levitating", és most tuti, hogy még hagytam is ki jópárat. Nem tudom, valahogy novemberben pár rádió szárnyra kapott...
Ja, és még mindig nagyon kéne az a 3 óra erre a listára. Ma is nagy volt a hajsza, 15.40-kor már valahol a 20. hely táján jártak.
 #189010  Szerző: Adam
 
Glenn írta: 2020.11.14. 20:54
Adam írta: 2020.11.14. 18:46Szerintem sem volt.
Békés megyében volt pár halozatos frekije a Juventusnak.
És képzeld, volt neki. Utánanéztem, 2001-ben 21 frekin volt Juventus (18 hálózatos volt és csak 3 volt a sajátja) és a 99,9-en Kaposváron is szólt. :shock:
Ha volt is, akkor inkább 2011, nem 2001. A 92,6 csak 2002-ben indult, a 101,3 2005-ben, és valahogy utánna indultak a hálózatos adások. 2011-ben érte el a csúcspontját, de az év végére viszont csak a 89,5 maradt, illetve év végén az is elveszett.
 #189005  Szerző: Glenn
 
Adam írta: 2020.11.14. 18:46Szerintem sem volt.
Békés megyében volt pár halozatos frekije a Juventusnak.
És képzeld, volt neki. Utánanéztem, 2001-ben 21 frekin volt Juventus (18 hálózatos volt és csak 3 volt a sajátja) és a 99,9-en Kaposváron is szólt. :shock:
 #189003  Szerző: adam1400
 
sajnos a top50-es lista mostmár 1 hónapja nem frissül új dalokkal, na jó múlt héten bekerült az 1x fent 1x lent meg ma bekerült még 1 újabb Rúzsa Magdi Szeretni akit nem lehet. (Érdekes a Mona Lisa nem került be).

Szerda óta tizenkét dal került be, gondolom bepótolták az elmaradást, és vártam hogy ezekből kettő-három benne lesz. (Elvileg az a gond, hogy a top 50 már szerdán 'össze van állítva', illetve fura hogy az előadók 'nem beszélnek'.
 #189002  Szerző: Adam
 
Glenn írta: 2020.11.14. 18:08
robert11 írta: 2020.11.14. 11:23Egy 23 éven keresztül működő rádiót olyan már egy se lesz, mert manapság 7 év ameddig jobb esetbe bírják a rádiók. Lázsd musicfm Juvi is 25 évig működött 26 Ilyenek már nem lesznek Roxi is 13
A Rádió 1 idén volt 24 éves. ;)
robert11 írta:a juvi jött még a 92 6on is a balaton egyes részein talán Siófok közelében de javítson ki valaki ha nem így volt.Nem szeretnék hülyeséget állítani de én úgy tudom a partfm sugározta az adásait meg Igalon az egyik Kaposvár közeli rádió is adta már nem tudom a nevét a juvi adásait.
A 92,6 és a 101,3 a Juventus vételkörzetbővítő adói voltak. Ezeken indult el később a Part FM. Tudtommal viszont Kaposvár közelében (hivatalosan) nem volt a Juventusnak adója.
Szerintem sem volt.
Békés megyében volt pár halozatos frekije a Juventusnak.
 #189001  Szerző: Glenn
 
robert11 írta: 2020.11.14. 11:23Egy 23 éven keresztül működő rádiót olyan már egy se lesz, mert manapság 7 év ameddig jobb esetbe bírják a rádiók. Lázsd musicfm Juvi is 25 évig működött 26 Ilyenek már nem lesznek Roxi is 13
A Rádió 1 idén volt 24 éves. ;)
robert11 írta:a juvi jött még a 92 6on is a balaton egyes részein talán Siófok közelében de javítson ki valaki ha nem így volt.Nem szeretnék hülyeséget állítani de én úgy tudom a partfm sugározta az adásait meg Igalon az egyik Kaposvár közeli rádió is adta már nem tudom a nevét a juvi adásait.
A 92,6 és a 101,3 a Juventus vételkörzetbővítő adói voltak. Ezeken indult el később a Part FM. Tudtommal viszont Kaposvár közelében (hivatalosan) nem volt a Juventusnak adója.
 #188991  Szerző: robert11
 
Na ha már szóba került néhány régi rádió, akkor a Roxi nem lenne rossz, se a Juvi de én még a Danubiuszt is visszahoznám.
Ott szúrták el leginkább hogy azt megszűntették. Egy 23 éven keresztül működő rádiót olyan már egy se lesz, mert manapság 7 év ameddig jobb esetbe bírják a rádiók. Lázsd musicfm Juvi is 25 évig működött 26 Ilyenek már nem lesznek Roxi is 13
A 89 5 előnyéről és hátrányáról nem beszélnék mert csak önmagamamat tudnám ismételgetni de az tény hogy leg fő képpe akkor a balatoni frekit és a fehérvárit kéne elengedni mert felesleges lenne meg a velencei de a többi szerintem madhat mert a 4-es fő úton ha megyünk hát ott is mondjuk azért Szolnokig el szólna kíváncsi lennék átváltana e Cegléd határában a 9,4re az autórádió ha mondjuk a 89 5ön szólna az r1 mert most átvált a 96 4ről. M3-as autópálya hát ott is azért fogható lenne sokáig a 89 5 de azért Eger környékén már nyugodtan szólhatna a vidéki freki.
Én mondtam annó hogy a balatoniak mikor átkerült a Juvi a 103 9re, akkor nagyon megszívták mert ott az a freki már nem szólt az r1 idejébe se míg a 89 5 igen.Sőt a juvi jött még a 92 6on is a balaton egyes részein talán Siófok közelében de javítson ki valaki ha nem így volt.Nem szeretnék hülyeséget állítani de én úgy tudom a partfm sugározta az adásait meg Igalon az egyik Kaposvár közeli rádió is adta már nem tudom a nevét a juvi adásait.Balázsék mindíg megcsinálják a bajt de tényleg nem is értem ezt a musicon is elkövették már Még Pordán Petra idejébe hogy a szexről bezszéltek pedig ennyi eszük lehetne hogy nem reggel adnak be ilyeneket mikor sokan viszik a gyereküket is az autóban hallhatja bárki az ilyen jellegű téma Szénási Katánál ment esténként még 2002ben nem tudom emlékszik e még valaki rá már felhoztam egyszer ezt a témát is mikor átköltöztek a 103 9re ez az az időszak.
 #188985  Szerző: Tomi76
 
Redfox81 írta: 2020.11.13. 15:45 A Sláger FM brand úgyis elfáradt
Miről maradtam le? :o
 #188984  Szerző: potyi
 
Radio02 írta:...

Hát sajnos ez a poszt már meghaladta az értelmi képességeimet, úgyhogy ezennel elhagyom a homokozót.

Kép
  • 1
  • 284
  • 285
  • 286
  • 287
  • 288
  • 987