RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #187191  Szerző: asr27
 
Én is tapasztaltam, hogy minimálisan frissült a zenei kínálat! Szerintem az irány tökéletes, de lehetne több újdonság még mindig, és lehetne tovább vinni a Music FM-es irányba.
 #187190  Szerző: Ábel14
 
A változás valóban pozitív és emellett lassú is. Eddig nagyon kiszámítható volt a playlist, ez szerencsére lassan de biztosan változik. Nem rosszak azok a zenék sem, melyek bekerültek, DE: Ez a TRU Concept remix nemigen illik a RÁDIÓ 1 zenei stílusába. Szerintem az ilyesmi zenékkel nem kéne a jövőben túltolni a rádiót. Jó volna, ha az elmúlt 10 évből sokkal több zenét beraknának. Elsőként azokat, amelyek meghatározták a 2010-12-es évek Dance stílusát, s melyek akkor piacvezetővé tették a rádiót. Persze, haladni kell a korral, de szerintem egy nap lemehetne ezekből 3-4 simán. Aztán sokkal több bejöhetne az OZONE FM és a MUSIC FM 2013-15-ös éveiből is. Majd 2016-tól is visszatehetnének sok zenét, amit a RÁDIÓ 1 eddig játszott. :)
 #187189  Szerző: Adam
 
DickJonson írta: 2020.05.20. 18:35 Egyebkent uj szelek fujnak itt, amit hallgatokent eszre is vettem, nem csak "papir alapon" es Juhasz Geri nyulkalt a zenek kozott:
19:20 - Armin van Buuren: Blah Blah Blah (TRU Concept Remix)
Eddig az eredeti verzio ment es a Musicon is a TRU Cincept valtozata ment. valamint hangyanyit dance iranyba is kiter, nem feltunoen, hanem kellemesen. Az elmult honapokban durvan be volt fasulva az egesz radio. Most ugy felfedeztem, hogy - igaz ovatosan - piszkaljak. Oszre szerintem kibontakozik az uj iranyvonal, en bizom az uj vezetoi gardaban!
Ez pontosan így van ahogy mondod. Szerintem egyértelműen pozitív a változás.
 #187184  Szerző: DickJonson
 
Adam írta: 2020.05.19. 21:40 Balatoni terjeszkedesrol nem hallani valamit? (Tihanyi freki vagy a part FM re gondolok)
Semmit nem tudok rola, palyazatra ki van irtva a tihanyi 105.7, a Part meg a helyen marad legjobb tudomasom szerin.

Egyebkent uj szelek fujnak itt, amit hallgatokent eszre is vettem, nem csak "papir alapon" es Juhasz Geri nyulkalt a zenek kozott:
19:20 - Armin van Buuren: Blah Blah Blah (TRU Concept Remix)
Eddig az eredeti verzio ment es a Musicon is a TRU Cincept valtozata ment. valamint hangyanyit dance iranyba is kiter, nem feltunoen, hanem kellemesen. Az elmult honapokban durvan be volt fasulva az egesz radio. Most ugy felfedeztem, hogy - igaz ovatosan - piszkaljak. Oszre szerintem kibontakozik az uj iranyvonal, en bizom az uj vezetoi gardaban!
 #187176  Szerző: Adam
 
Balatoni terjeszkedesrol nem hallani valamit? (Tihanyi freki vagy a part FM re gondolok)
 #187175  Szerző: Adam
 
yepp írta: 2020.05.18. 12:04
potyi írta: 2020.05.18. 09:05 Június 22-ig van engedély rá, de már előrehaladott állapotban van a pályázat.
Vagy mire gondolsz? Nem szól?
Köszönöm a válaszod.
Igen erre gondoltam, az engedélyre vs. pályázatra.
Ha jól láttam most direktben a Radio Plus Kft pályázott rá.
 #187156  Szerző: yepp
 
potyi írta: 2020.05.18. 09:05 Június 22-ig van engedély rá, de már előrehaladott állapotban van a pályázat.
Vagy mire gondolsz? Nem szól?

Köszönöm a válaszod.
Igen erre gondoltam, az engedélyre vs. pályázatra.
 #187154  Szerző: potyi
 
Június 22-ig van engedély rá, de már előrehaladott állapotban van a pályázat.
Vagy mire gondolsz? Nem szól?

 #187151  Szerző: yepp
 
A Miskolci 96.3 - al mi a helyzet ?
Tudunk róla valamit ?
 #187150  Szerző: potyi
 
Ennek az a legegyszerűbb módja, ha a 96.4 is csúszik és kap egy ugyanolyan IP modulációt 10 sec késéssel, mint a vidékiek. Nincs más gazdaságosan kivitelezhető opció. A Karc FM-nél és a Katolikus Rádiónál is így van megoldva.

A műsorok nagy része úgyis csúsztatott élő, Balázséknál betelefonálók meg úgysem csak a fővárosból vannak.
  • 1
  • 357
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • 987