RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201382  Szerző: Andris
 
noartist írta: 2023.12.15. 14:52 Nem tudom, milyen mikrofont/beállítást használtak a tegnapi kecskeméti kitelepülésen, de valami kegyetlen rosszul szólt az egész. Jézus.
fuuu ne is modd, kegyetlen, tényleg, nincs egy hangtechnikus, én fél órát bírtam, feri hangja kb off, ezzel együtt bárki akihez odament a közönségbe, balázsé tökéketes, janié üvőlt, ést 3 óra alatt senki nem veszi észre..
 #201381  Szerző: noartist
 
Nem tudom, milyen mikrofont/beállítást használtak a tegnapi kecskeméti kitelepülésen, de valami kegyetlen rosszul szólt az egész. Jézus.
 #201378  Szerző: knoskamatee
 
most az egyszer és mindenkorra tisztázom ezt a Gong hálózatos témát, most ráhallgattam. bocsánat, nincs három fajta Gong.
anno és most is így van szétválasztva:
Kecskemét, Nagykőrös, Csongrád, (Gyömrő) — Gong FM/Rádió 1 Gong
Kecel, Solt, Baja — Gong Rádió/Rádió 1 Gong FM
a két Gong egyik központi frekije Kecskemét a másik pedig Baja, mint 12 évvel ezelőtt.

szóval…
10-17 óra között Kecskemétről van helyi műsor, amibe bekapcsolódik Nagykőrös és Csongrád (Rádió 1 Gong)
12-14 óra közt pedig Bajára készül helyi műsor, amibe Kecel és Solt kapcsolódik be.

amik közösek, azok a reklámblokkok és a hírek.

illetve elég kaotikus, hogy az ex-Gong arculati elemek, a station voiceokkal is keverednek egy kicsit felújítva, R1-es mintára.
 #201377  Szerző: asr27
 
Adam írta: 2023.12.15. 07:55Ma
Balázs és Jani egy nővel csinálta először a reggeli műsort a Rádió DJ-n 2005 körül, nem is működött a dolog.
Balázsék mellé nem lenne jó Márti. Egy teljesen átlagos személyiség. Balázsékhoz olyan kell, aki teljesen más, mint ők.
Reggeli Torma volt a műsor neve a Radio Deejay-n és szerintem tök jó volt.
 #201376  Szerző: altermanus
 
p0tyi írta: 2023.12.14. 17:15
noartist írta: 2023.12.14. 16:21 Ez is igaz. A bejelentés óta kicsit jobban figyelem a produkciót, és finomítok a véleményemen: valóban komoly lába Jani a műsornak, de mintha Feri most jobban igyekezne bekapcsolódni. Többet beszél, jobban elmélyül a dolgokban, és igyekszik előtérben maradni.

Kíváncsi leszek a januári változásokra, valamint arra, hogy arra hogyan reagál a hallgatóság.
Ha 2023-ban nem jutnak el a Rádió 1 szellemi orákulumai addig, hogy női műsorvezető legyen a 3. tag, akkor az egész meg van cseszerintve. Vannak jó női humoristák, unikális, okos, üde, nagyon szórakoztató karakterek. Például Ráskó Eszter. Ha Alekosz, Dombóvári, vagy valami újabb szerencsétlen faszi lesz a 3., szerintem az már nem fog működni.

Ahogy a Bochkor féle felállás sem működik: két faszi - egy alfa és egy gamma hím -, meg a technikus, meg egy agy nélküli cicababát játszó, folyamatosan megalázott hírszerkesztőnő - tehát az sem mindegy, milyen női karakter. Roppant kellemetlen már.

A mostani hármast a Rádió 1-en nyilván megszokta mindenki, azért ütött ennyire.

De nincsenek illúzióim, Kiss Márti leszerződtetéséhez is ki kellett rúgni a jelenlegi vezetőséget (aki aztán visszajött, és meghagyta). Ma a hallgatók egyik legnagyobb kedvence Márti. Szerintem senki nem tiltakozik a hallgatók közül, hogy ő van adásban.
Alekoszra szavazok, a többi túl értelmes :troll:
 #201374  Szerző: Adam
 
p0tyi írta: 2023.12.14. 17:15
noartist írta: 2023.12.14. 16:21 Ez is igaz. A bejelentés óta kicsit jobban figyelem a produkciót, és finomítok a véleményemen: valóban komoly lába Jani a műsornak, de mintha Feri most jobban igyekezne bekapcsolódni. Többet beszél, jobban elmélyül a dolgokban, és igyekszik előtérben maradni.

Kíváncsi leszek a januári változásokra, valamint arra, hogy arra hogyan reagál a hallgatóság.
Ha 2023-ban nem jutnak el a Rádió 1 szellemi orákulumai addig, hogy női műsorvezető legyen a 3. tag, akkor az egész meg van cseszerintve. Vannak jó női humoristák, unikális, okos, üde, nagyon szórakoztató karakterek. Például Ráskó Eszter. Ha Alekosz, Dombóvári, vagy valami újabb szerencsétlen faszi lesz a 3., szerintem az már nem fog működni.

Ahogy a Bochkor féle felállás sem működik: két faszi - egy alfa és egy gamma hím -, meg a technikus, meg egy agy nélküli cicababát játszó, folyamatosan megalázott hírszerkesztőnő - tehát az sem mindegy, milyen női karakter. Roppant kellemetlen már.

A mostani hármast a Rádió 1-en nyilván megszokta mindenki, azért ütött ennyire.

De nincsenek illúzióim, Kiss Márti leszerződtetéséhez is ki kellett rúgni a jelenlegi vezetőséget (aki aztán visszajött, és meghagyta). Ma a hallgatók egyik legnagyobb kedvence Márti. Szerintem senki nem tiltakozik a hallgatók közül, hogy ő van adásban.
Márti egy kicsit erőltetett szerintem, az életmód műsorában főleg az volt, azt szerencsére meg is szüntették.
Balázs és Jani egy nővel csinálta először a reggeli műsort a Rádió DJ-n 2005 körül, nem is működött a dolog.
Balázsék mellé nem lenne jó Márti. Egy teljesen átlagos személyiség. Balázsékhoz olyan kell, aki teljesen más, mint ők.
 #201372  Szerző: Robca87
 
p0tyi írta: 2023.12.14. 23:28 Valahogy el kellett nevezni. :)

A Rádió 1 Gong és a Rádió 1 Gong FM között az a különbség, hogy előbbin 10-17 között van helyi műsor, utóbbin pedig a többi vidéki adáshoz hasonlóan kizárólag 12-14 között + reklámblokkok.
Tegnap online belehallgattam a 96.5 adásába.
A műsorvezető hangszine és beszédtempója is elég érdekes volt.
Veres Liza mondta a híreket
 #201371  Szerző: Robca87
 
knoskamatee írta: 2023.12.14. 22:38
Robca87 írta:[quote=Snake05 post_id=201357 time=<a href="tel:1702583197" data-original-title="" title="">1702583197</a> user_id=1711]
Ennél nagyobb káoszt nem is lehetett volna teremteni a Gong helyén, az egységes hálózat helyett három különböző Rádió 1 lett, amik különböző, de egymásra megtévesztésig hasonlító néven futnak. :D A Facebookon szokás szerint egyöntetű a népharag, a Gong fanok azért hisztiznek, mert megszűnt a Gong, a Rádió 1 fanok azért, mert napközben nem Györke Attis műsorát adják. :D Persze a magyar mentalitás és az elégedettség összeférhetetlen egymással. :D
3 különböző Rádió 1?
Kifejtenéd, ha megkérhetlek?
96.5 — Rádió 1 Gong
88.7 — Rádió Gong FM
maradék meg “simán” Rádió 1.
[/quote]

Köszi szépen szépen. 👏
Én az új frekik közül 2-t tudok fogni a kecelit és a soltit.
Lényegében akkor ott ugyanaz megy, mint a 89.5-n, csak a helyi adás és reklám esetén válnak le .
Akkor már miért nem lett az egész Gong hálózat egységes? A fene se érti.
A keceli freki arra is jó, hogyha Kiskunhalason járok, akkor tudjam fogni FM-n is a Rádió 1-t
 #201367  Szerző: p0tyi
 
Valahogy el kellett nevezni. :)

A Rádió 1 Gong és a Rádió 1 Gong FM között az a különbség, hogy előbbin 10-17 között van helyi műsor, utóbbin pedig a többi vidéki adáshoz hasonlóan kizárólag 12-14 között + reklámblokkok.
 #201365  Szerző: knoskamatee
 
Robca87 írta:[quote=Snake05 post_id=201357 time=<a href="tel:1702583197" data-original-title="" title="">1702583197</a> user_id=1711]
Ennél nagyobb káoszt nem is lehetett volna teremteni a Gong helyén, az egységes hálózat helyett három különböző Rádió 1 lett, amik különböző, de egymásra megtévesztésig hasonlító néven futnak. :D A Facebookon szokás szerint egyöntetű a népharag, a Gong fanok azért hisztiznek, mert megszűnt a Gong, a Rádió 1 fanok azért, mert napközben nem Györke Attis műsorát adják. :D Persze a magyar mentalitás és az elégedettség összeférhetetlen egymással. :D
3 különböző Rádió 1?
Kifejtenéd, ha megkérhetlek?[/quote]

96.5 — Rádió 1 Gong
88.7 — Rádió Gong FM
maradék meg “simán” Rádió 1.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 987