RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201432  Szerző: robert11
 
Na hát hogy mi volt régen, arról órákig lehetne beszélni Budapest esetében is.
Korábban volt is szó róla mikor annyi adó között válogathattunk, hogy szinte nem tudtuk eldönteni melyiket hallgassuk.
Főleg abban az időben mikor volt Risefm, Roxi, Rádió1, Juventus, Danubius, stb stb.
Én a Roxi és az r1 között nem tudtam dönteni mondtam is hogy egyik ha megszűnne akkor lenne könnyű a döntés hát így is lett ugye 2011ben mikor megszűnt a Roxi.
Roxit amúgy én 2007ben kedveltem meg 2007 2008 voltak a favorit évek akkor nagyon jó zenéket adtak nem is tudom kik vezették akkor mármint kinek a tulajdonában állt a rádió de akkor csatlakozott be Troy is ugye a számcímbemondásokkal amit ott is szerettem meg a 91 1 Pilis rádióban is megszólalt meg a 101 3 Rádió Junioron az eurotopban amit a Pilis is adott később lett belőle rádió6 nem tudom ki emlékszik rá ott is volt Eurotopp ahol szintén megszólalt hát csak a név változott gyakorlatilag.
Érd környékén jött az de picit itt is fogható volt csak úgy mint a 91 1 Pilis rádió ami szintén sisteregve szólt itt a 18. kerüetben. 13. kerületben már jobban szólt valami miatt.
Roxi 2000 2001ben volt még jó de akkor szoktam rá a rádió1 hallgatására is erről is írtam már korábban a 2001 2002es időkről.
Music fmes korszakba se mennék bele mert azt is ismeri mindenki milyen volt szóval mondom órákig lehetne erről bezszélgetni és hogy ma hol tartunk
Lassan már olyna érzése támad az embernek, mint ha arra akarnának minke tösztönözn hallgassunk spotifiveon inkább zenét fiatalok körében szerintem alább hagyott a rádiózás még ha azt sugalják hogy mennyien hallgatnak manapság rádiót már nincs telefonálás se hogy felhívnak mint régen és megkérdeztek melyiket hallgatod és bejátszottak különböző rádiókból ezenéket.
Vaygy még az online rádiók jöhetnek szóba magyar külföldi ha nem vagy megelégedve azzal ami van akkor még ott vannak a külföldiek mint egyszer beszéltük amit én ugye ki is használok Ehr, Profm, Radiorománia stb
Na amit igazán szerettem volna írni csak láttam a bejegyzéseket gondoltam kommentelem őket érdekes volt ma hallani Máté Péter egyik slágerét komolyan mint ha a Calypsó rádió Wurliczer műsorát hallgattam volna de jó volt nekem tetszett bár az a hevimetálos zene az nem igazán azt kihagyhatták volna.
Lezárult egy korszak, én azt mondom jöjjön egy női műsorvezető Bazsiékhoz akár Juli is lehetne álandóra, vagy Anna, vagy valaki új személyt választani mondjuk Hudák Anitát ő jól elmondta az időjárást melyik városban milyen idő lesz Feri nagyon hamar lezavarja szinte nem is mond semmit akkor meg minek időjárást jelenteni? Mondják el a hírekben aztán kész.
Sőt vagy Gundit kellett volna ide behívni nem a Jazziba bár én 99be rüheltem a Danubiusz kapucsínóban de az amiatt volt mert Bocsiékkal szerettem igazán velük szoktam meg és rossz volt hogy ők kiváltak vagy valami történhetett ott mer tutána mindketten átmentek a Slágerbe és elindult a Bumeráng.
Boros Lali maradhatott volna de azt mondta hogy Bocsi nélkül nem csinálja.
Ő már sajnos nem jöhet vissza hisz nyugdíjas meg lehet nem is illene bele a képbe bár én bírnám vagy Vogcit bár őt is inkább Bocsi mellet tlehetne elképzelni és a musicon jobb lett volna ha ő van mint István Dani pl annyira nem bírtam azt a faszit.
Olyan fura volt.
Vagy jöhetne Baloghesperes vagy esetleg Fitti.
Na ki mit szólna ezekhez?
Balogh Tamásnak sem a Kossúthra kellett volna menni hanem annál egy sokkal nívósabb rádióba bár ő szeret ott lenni szerintem a bejegyzései által én úgy látom.
 #201428  Szerző: nyikolaj
 
Inkább maradjon ez a topic a R1 számára!
Ma volt Vadon Jani utolsó műsora.. hiányozni fog az éterből..de nyílván az ő döntése volt !
 #201427  Szerző: p0tyi
 
Írhatnál egy listát, hogy kinek engedélyezed a hozzászólást.
 #201426  Szerző: nyikolaj
 
Az a baj, hogy mindenki hozzászólhat!
A korábbi h. szólásokban is u. úgy meg volt említve más városoknál a Kossuth és tsai stb.. De oké.. Attól még az Oxygen 93.1 tökre nagyobb arányban talk volt a környezet zöld dolgokról.. Alig ment rajta zene.
 #201425  Szerző: p0tyi
 
A téma az volt, hogy milyen főként könnyűzenei, széles körben hallgatható rádiók voltak akkor és most. Az Európa, Szent István, Bartók stb. egyik kritériumnak sem felel meg. Az Európa és Csillagpont nem közszolgálati, hanem közösségi rádiók. A kínálatcsökkenés pedig akkor is igen drámai, ha belevesszük az összes akkor és most fogható rádiót.

Azt miért érzed úgy, hogy megszabhatod, ki szólhat hozzá?
 #201424  Szerző: nyikolaj
 
Miskolc azért véletlenül sem így van.. Aki nem miskolci, az ne írkáljon.
Miskolc ma!
90.4- Európa rádió( helyi közszolgálati)
92.7-Petőfi - Szinte az egész város területén jól fogható még egy kínai recsegővel is. Tokajból 50 kw- kakaóval jön.
95.1- Szent István-helyi frekvencia
96.3-R1 Miskolc
97.1-Kossuth-helyi frekvencia
98.3-Retro-helyi frrkvencia
100.6-Mária rádió - város szerte fogható Telkibánya sugárzás
101.6- Rádió M-helyi ker
101.8-Szent István rádió(zempléni műsorblokkal mivel a tokaji adó sugározza) város szerte elég jól fogható
102.3-Dankó-helyi frekvencia
103.0- Csillagpont rádió- helyi közszolgálati rádió(nagyon jó alternatív zenékkel)
103.8-Hír fm-helyi frekvencia(miskolci műsorblokkokkal)
107.5-Bartók
(bejáratott üres freki a 106.5-ex gold)
Kisköz jelenleg nincs a városban.
 #201423  Szerző: Patrik09
 
Én is folytatom, még ha kicsit Off is:

Sopron régen
(Ha csak a magyar adókat nézzük)
94.1 Napradió
96.8 Sláger
99.5 MR2
101.6 MR1-Kossuth
102.0 Danubius
104.6 Corvinus
107.9 MR3-Bartók

Sopron most:
94.1 Rádió 1
96.8 Kossuth
98.4 Hír FM
99.5 Petőfi (magyar zene)
101.6 Dankó
102.0 Retró
104.6 Katolikus
107.9 Bartók
:punch:
 #201422  Szerző: altermanus
 
Csabrendek Régen!
92.7 Radió Jam, Később Klubrádió
92.9 Egerszeg rádió
94.1 Nap rádió
96.5 Isis Rádió Sárvár
97.1 Rádió Szombathely
104.6 Corvinus Rádió
meg még volt a Rádió Cell, de inkább hallgathatatlan volt

Időnként 89.5 Juventus.

Jah, hogy Rádió 1
Győr, Egerszeg, Szombathely, Sopron, Budapest, Pécs, ha van tropo.
Isten óvja a királyt! :ayfkm:
 #201419  Szerző: noartist
 
Mindjárt jön valaki, és megszakérti, hogy hát mennyire átalakult a piac. Ami részben igaz is, de azért ez mégis szánalmas.

// ON
 #201417  Szerző: p0tyi
 
Mázlisták vagytok! :)

Pécs régen:
95.9 Sláger
105.5 Danubius
103.7 Petőfi
101.2 Juventus
97.1 Periszkóp
90.6 Rádió 1
94.6 Remény
87.8 Origo
101.7 Pécsi Rádió
(98.9 N-Joy Szigetvárról, a város egyes részein)
(88.6 Tenkes Rádió Siklósról, a város egyes részein)
(93.8 Baranya Rádió Mohácsról, a város egyes részein)

Pécs ma:
105.5 Retro
90.6 Rádió 1
101.7 Best FM
103.7 Petőfi (magyar zenével)

Miskolc régen:
102.3 Petőfi
98.3 Danubius
97.1 Sláger
96.3 Rádió Gaga-Juventus
103.0 Sztár FM
106.5 Gold FM
99.5 Szinva
92.4 Eper
98.9 Avas
93.6 Express
88.7 Crazy FM
107.0 FM1
93.1 Oxigén

Miskolc ma:
101.6 M
96.3 Rádió 1
98.3 Retro
(92.7 Petőfi, magyar zenével, a város egyes részein)

A sort hosszasan lehetne folytatni.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 987