RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185401  Szerző: Rickykeee23
 
Kicsit úgy veszem észre, hogy az R1 akármit is csinál, valakinek nem tetszik. Mindenkinek nem lehet megfelelni. Félre ne értsetek! Mindenkinek meg van a saját véleménye, de ez tényleg fura. Nem változtattak semmit, "Jó lenne ha változtatnának!". Változtatnak valamit, "Kár volt változtatni". Szerintem igenis jó döntés volt ez az esti változás. Ha vissza gondoltok az R1 mindig a fiataloknak szólt inkább. Anno amikor a 103,9-en ment és Disco's Hit volt az esti mixműsora minden nap más-más dj-vel és Bárány volt a házigazda, akkor is 21 órától kezdődött a csapatás. 20-21 ig volt ugyanúgy Top 40. Csak évekkel ezelőtt azok a zenék érdekelték azokat akik nagy R1-esek voltak, mai világban meg ezek a zenék. Akinek nem tetszik az keressen egy olyan rádiót ami neki megfelel, legyen az online, vagy akármi, ha nem talál, ott a youtube. De kissé uncsi lett, hogy az R1 szinte mindig savazva van. Csináljon akármit is. (Kinek nem inge, ne vegye magára!!***!!!!)

+++ Ja és, nézz oda... Vagy hackelik a webcamot, vagy hazudnak elég csúnyán. De mintha úgy venném észre minden nap beülnek 1 ÓRÁRA Bárányék a stúdióba. Pedig egyik nap ezért is kaptam, hogy én ezt nehogy már komolyan vegyem.. +++
 #185399  Szerző: Adam
 
mlaszlo írta: 2019.10.16. 18:36
ksimiglai írta: 2019.10.15. 09:24
knoskamatee írta:őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
Szerintem meg nagyon rossz lett,én személy szerint esténként már nem tudok rádiót hallgatni. Jobban díjaznám,ha esténként normális zene szólna,és csak szombaton,esetleg péntek este lenne mix.
Én is ugyanezt gondolom, eddig legalább 10 körülig a Rádió 1 hallgatható volt esténként, 20 óra után a Top40 egész jó volt, illetve az utána levő mix is még barátságosabb zenékből volt összerakva. Most gyakorlatilag este nincs mit hallgatni már, Petőfin magyar zenék, majd mixműsor szintén, Retro-n magyar zenék dominálnak este 8 után és a helyi rádiók többségén is.
Őszintén nem értem minek 5 óra mixműsor minden nap.
A 17-18-ig tartó Lotfi Begi mix még elmegy, azzal nincs is gondom. Gergővel nagyon jó lett a 18-20-ig tartó sáv is. A Discos hit mindig jó volt. De ezt az elvont hallgathatatlan valamit miert kellett előbbre hozni egy órával, azt nem tudom.

Isten őrizz hogy a 17-20-ig tartó időszakot is ebbe az irányba módosítsák.

A napközbeni zenei világon inkább úgy kellene módosítani, hogy az 1-3 éves sokat ismételt zenék ismétlése helyett be kellene rotalni a 2000-es évekből többet (ami Cooky Classic mixeiben lemegy). Nyár végén volt egy ilyen hétvége.
 #185396  Szerző: mlaszlo
 
ksimiglai írta: 2019.10.15. 09:24
knoskamatee írta:őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
Szerintem meg nagyon rossz lett,én személy szerint esténként már nem tudok rádiót hallgatni. Jobban díjaznám,ha esténként normális zene szólna,és csak szombaton,esetleg péntek este lenne mix.
Én is ugyanezt gondolom, eddig legalább 10 körülig a Rádió 1 hallgatható volt esténként, 20 óra után a Top40 egész jó volt, illetve az utána levő mix is még barátságosabb zenékből volt összerakva. Most gyakorlatilag este nincs mit hallgatni már, Petőfin magyar zenék, majd mixműsor szintén, Retro-n magyar zenék dominálnak este 8 után és a helyi rádiók többségén is.
Őszintén nem értem minek 5 óra mixműsor minden nap.
 #185394  Szerző: Adam
 
Glenn írta: 2019.10.16. 10:51 Elindult a 106,5-ön Dunaföldvár. Reggel még üres vivő volt, 11-kor megszólalt az adás is. :yes:
Elvileg a Paks, Szekszárd, Baja is újraindult.
 #185393  Szerző: Adam
 
ksimiglai írta: 2019.10.15. 09:24
knoskamatee írta:őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
Szerintem meg nagyon rossz lett,én személy szerint esténként már nem tudok rádiót hallgatni. Jobban díjaznám,ha esténként normális zene szólna,és csak szombaton,esetleg péntek este lenne mix.
Ha teljesen nem is, de nagyrészt egyetértek veled. Nekem ez így nagyjából mínusz 1 óra esténként. A Discoshit sokkal jobb volt 9-10ig inkább azt kellett volna hosszabbítani, nem rövidíteni. Én nem lennek ellenére ennek az új műsornak, ha ugyanugy este 10-kor kezdődne, egy szavam sem lenne.

Amúgy, ha már itt tartunk, hétfőn Metzker ugyanazt nyomta mint amit pentekenkent vagy szombatonként szokott. Kedden Purebeat szinten ugyanazt, mint amit korábban a DJ Factory-s napján. Szóval azon kívül hogy Geri ott nyomul a stúdióban, semmi változást nem látok. Aki valóban szint vitt a Factoryba - Revokution - azt meg elűzték. Szóval ez így kalap kaki. Nem látom mitől lett ez most brutál. Illetve , Geri Aki egyébként felpörgeti a műsort a puszta jelenlétével a Factory lagymatag műsor vezetéséhez képest, az nem vitás, de ennek a műsornak nem a műsorvezetés kellene feldobja a műsort.

Sajnos Pont abba az irányba mozdul a radio, ami miatt utaltam a Music-ot.
 #185391  Szerző: Glenn
 
Elindult a 106,5-ön Dunaföldvár. Reggel még üres vivő volt, 11-kor megszólalt az adás is. :yes:
 #185381  Szerző: shadoe
 
Szerintem a 17.00-20.00 közti sávot is rendbe kéne rakni zeneileg.
 #185375  Szerző: ksimiglai
 
knoskamatee írta:őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
Szerintem meg nagyon rossz lett,én személy szerint esténként már nem tudok rádiót hallgatni. Jobban díjaznám,ha esténként normális zene szólna,és csak szombaton,esetleg péntek este lenne mix.
 #185374  Szerző: zenefalo
 
knoskamatee írta: 2019.10.14. 23:01 őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
A nappali rotáció megváltozásához szerintem a zenei igazgatót kellene lecserélni. :hehe:
 #185372  Szerző: knoskamatee
 
őszinte gratulációm Gerinek és a csapatnak, mert brutális műsort hoztak össze. :yeah:
izgalmas, pörgős, friss és nem langyos zenék mennek. bőven felülmúlta az elvárásaim. Gergő profin vezényelte le a műsort. ennél már csak ugyan ilyen vagy durvább legyen én szurkolok nekik! :yes:

már csak ezt a 10:00-17:00 sávot kéne rendbe rakni és akkor én teljes mértékben elégedett leszek a Rádió 1-gyel. :chinese:

meg a rotációt is szélesíteni kéne, ha már ennyire szabadon mozognak a DJ-k, mert ég és föld a nappali és az éjszakai válogatás.
  • 1
  • 388
  • 389
  • 390
  • 391
  • 392
  • 987