RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #170505  Szerző: noartist
 
kukac írta:Egyébként meg:
"A műsor későbbi részében Sebestyén arról beszélt, hogy merni kell röhögni a politikán, illetve a kommunista állampárt idején a hatalmat védett pozícióból csipkelődő Hofi Gézáéhoz hasonlította a pozíciójukat.
A Radio1 közismerten Andy Vajna kormányzati oligarcha érdekeltsége. Normális helyzetben a tulajdonos persze nem is szólhatna bele egy műsor szerkesztésébe, de Magyarországon a legtöbben eleve öncenzúrát alkalmaznak, mielőtt leszólnának nekik. Hát Balázsék ma biztosan nem öncenzúráztak."
via
Kíváncsi vagyok, mit szól majd Vajna a ma reggelhez.
 #170504  Szerző: kukac
 
Egyébként meg:
"A műsor későbbi részében Sebestyén arról beszélt, hogy merni kell röhögni a politikán, illetve a kommunista állampárt idején a hatalmat védett pozícióból csipkelődő Hofi Gézáéhoz hasonlította a pozíciójukat.
A Radio1 közismerten Andy Vajna kormányzati oligarcha érdekeltsége. Normális helyzetben a tulajdonos persze nem is szólhatna bele egy műsor szerkesztésébe, de Magyarországon a legtöbben eleve öncenzúrát alkalmaznak, mielőtt leszólnának nekik. Hát Balázsék ma biztosan nem öncenzúráztak."
 #170503  Szerző: kukac
 
noartist írta:
asr27 írta:Biztos, hogy rám célzott, de amíg a radio 1 kifejezetten politikai, illetve kormánypárti kötődésű lesz, addig egy demokratikus alapokon működő fórumnak sem celszerű azokat a posztokat moderálni, amik a ténylekről, a valóságról szólnak. Ebben a mai politikai helyzetben egyszerüen lehetetlen a kormánypárti médiát politikamentesen említeni! Az meg, hogy egyesek rinyálnak, ha kimondom, hogy az agymosott fideszes dumát tolják ezerrel, engem nem tud erdekelni. A tenyek magukért beszélnek, manapság egyszerűen lehetetlen egy ellenzeki es/vagy független cégként pályázatot nyerni! 2010 előtt azert ez közel sem így volt!!
A vélemény szabad, a másik sértegetése nem. Ennyi az egész. A politikának itt a helye, ebben a topikban viszont nincs a továbbiakban. Legalábbis ilyen mélységekben.
Sértegetni csak valós személyeket lehet, amennyiben a nick nem köthető személyhez, nem áll a tényállás. Mű-megsértődés tehát nem ér. Ez a topic a rádió 1 történéseit gyűjti, a rádió 1 puszta léte pedig maga a politika manifesztációja, soha nem függetleníthető tőle. Ne nekem kelljen már ezt egy adminnak elmagyarázni!...
 #170501  Szerző: noartist
 
asr27 írta:Biztos, hogy rám célzott, de amíg a radio 1 kifejezetten politikai, illetve kormánypárti kötődésű lesz, addig egy demokratikus alapokon működő fórumnak sem celszerű azokat a posztokat moderálni, amik a ténylekről, a valóságról szólnak. Ebben a mai politikai helyzetben egyszerüen lehetetlen a kormánypárti médiát politikamentesen említeni! Az meg, hogy egyesek rinyálnak, ha kimondom, hogy az agymosott fideszes dumát tolják ezerrel, engem nem tud erdekelni. A tenyek magukért beszélnek, manapság egyszerűen lehetetlen egy ellenzeki es/vagy független cégként pályázatot nyerni! 2010 előtt azert ez közel sem így volt!!
A vélemény szabad, a másik sértegetése nem. Ennyi az egész. A politikának itt a helye, ebben a topikban viszont nincs a továbbiakban. Legalábbis ilyen mélységekben.
 #170500  Szerző: asr27
 
Biztos, hogy rám célzott, de amíg a radio 1 kifejezetten politikai, illetve kormánypárti kötődésű lesz, addig egy demokratikus alapokon működő fórumnak sem celszerű azokat a posztokat moderálni, amik a ténylekről, a valóságról szólnak. Ebben a mai politikai helyzetben egyszerüen lehetetlen a kormánypárti médiát politikamentesen említeni! Az meg, hogy egyesek rinyálnak, ha kimondom, hogy az agymosott fideszes dumát tolják ezerrel, engem nem tud erdekelni. A tenyek magukért beszélnek, manapság egyszerűen lehetetlen egy ellenzeki es/vagy független cégként pályázatot nyerni! 2010 előtt azert ez közel sem így volt!!
 #170499  Szerző: kukac
 
noartist írta:
LewyDee írta:
djlacee írta:A rádiós piacot, valamint a magyarországi politikai helyzetet általánosságban érintő diskurzust javaslom a következő topikok egyikében folytatni:
viewtopic.php?f=13&t=210
viewtopic.php?f=15&t=650
Kedves Djlacee és további moderátorok adminok!

Mennyire megengedett a személyeskedés és cimkézés a fórumon?
Szábályok betartása nem az adminok feladata lenne? Csak kérdezem...
Vagy nyugodtan elküldhetem asr27-et a kedves édesanyjába fideszezésért?
Nagyon undorító, hogy egy véleményért ilyen és ehhez hasonló megbélyegzést kap az ember egy szakmai fórumon. Elhiszem, hogy vannak emberek akik elvakultan kormánygyűlólók, vagy kormányseggnyalók, de engem mindenki hagyjon ki a megbélyegzésből, nem tűröm el!
Kérlek titeket intézkedjetek!
Köszönöm!
Egyesek nagyon rázzák már a pofonfát, természetesen egy pont felett már szankcionálva lesz a személyeskedés.
Tekintsük ezt egy utolsó figyelmeztetésnek.
Nem kell ez a célozgatás, mondd csak ki nyugodtan, kik azok az egyesek! :)
Egyébként meg: https://444.hu/2017/09/05/kommunista-pa ... e-radioban :)
 #170497  Szerző: noartist
 
LewyDee írta:
djlacee írta:A rádiós piacot, valamint a magyarországi politikai helyzetet általánosságban érintő diskurzust javaslom a következő topikok egyikében folytatni:
viewtopic.php?f=13&t=210
viewtopic.php?f=15&t=650
Kedves Djlacee és további moderátorok adminok!

Mennyire megengedett a személyeskedés és cimkézés a fórumon?
Szábályok betartása nem az adminok feladata lenne? Csak kérdezem...
Vagy nyugodtan elküldhetem asr27-et a kedves édesanyjába fideszezésért?
Nagyon undorító, hogy egy véleményért ilyen és ehhez hasonló megbélyegzést kap az ember egy szakmai fórumon. Elhiszem, hogy vannak emberek akik elvakultan kormánygyűlólók, vagy kormányseggnyalók, de engem mindenki hagyjon ki a megbélyegzésből, nem tűröm el!
Kérlek titeket intézkedjetek!
Köszönöm!
Egyesek nagyon rázzák már a pofonfát, természetesen egy pont felett már szankcionálva lesz a személyeskedés.
Tekintsük ezt egy utolsó figyelmeztetésnek.
 #170496  Szerző: kukac
 
LewyDee írta:
djlacee írta:A rádiós piacot, valamint a magyarországi politikai helyzetet általánosságban érintő diskurzust javaslom a következő topikok egyikében folytatni:
viewtopic.php?f=13&t=210
viewtopic.php?f=15&t=650
Kedves Djlacee és további moderátorok adminok!

Mennyire megengedett a személyeskedés és cimkézés a fórumon?
Szábályok betartása nem az adminok feladata lenne? Csak kérdezem...
Vagy nyugodtan elküldhetem asr27-et a kedves édesanyjába fideszezésért?
Nagyon undorító, hogy egy véleményért ilyen és ehhez hasonló megbélyegzést kap az ember egy szakmai fórumon. Elhiszem, hogy vannak emberek akik elvakultan kormánygyűlólók, vagy kormányseggnyalók, de engem mindenki hagyjon ki a megbélyegzésből, nem tűröm el!
Kérlek titeket intézkedjetek!
Köszönöm!
Egy fórumon nincs kint a biográfiád, nyilván az vagy, olyan címkét kapsz, amit mutatsz magadból, ahogy mások látnak téged, de ezt igazán nem kell a szívedre venni! Egy nickkel szemben pedig nem lehet személyeskedni, hiszen annak csak igen kevés kötődése van a mögötte lévő egyén személyéhez.
 #170495  Szerző: LewyDee
 
djlacee írta:A rádiós piacot, valamint a magyarországi politikai helyzetet általánosságban érintő diskurzust javaslom a következő topikok egyikében folytatni:
viewtopic.php?f=13&t=210
viewtopic.php?f=15&t=650
Kedves Djlacee és további moderátorok adminok!

Mennyire megengedett a személyeskedés és cimkézés a fórumon?
Szábályok betartása nem az adminok feladata lenne? Csak kérdezem...
Vagy nyugodtan elküldhetem asr27-et a kedves édesanyjába fideszezésért?
Nagyon undorító, hogy egy véleményért ilyen és ehhez hasonló megbélyegzést kap az ember egy szakmai fórumon. Elhiszem, hogy vannak emberek akik elvakultan kormánygyűlólók, vagy kormányseggnyalók, de engem mindenki hagyjon ki a megbélyegzésből, nem tűröm el!
Kérlek titeket intézkedjetek!
Köszönöm!
 #170492  Szerző: djlacee
 
A rádiós piacot, valamint a magyarországi politikai helyzetet általánosságban érintő diskurzust javaslom a következő topikok egyikében folytatni:
viewtopic.php?f=13&t=210
viewtopic.php?f=15&t=650
  • 1
  • 615
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 987