RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #200690  Szerző: adam1400
 
vmit a heti ülésen beadtak az összes R1-en mától, és annyi változást észrevettem, hogy megszűnt a hajnali 5-6 helyi sáv, és 5kor bekerült egy helyi hírblokk miután egészségpercek jön és 5:30-kor meg tudáspercek. de a 12-14 helyi adás megmaradt. ezek szerint már csak 2 óra helyi tartalom maradt.
 #200617  Szerző: jonaa
 
Na R1 majd most okt 1 utántól milyen változatosságot adtok zenében most hogy a Petőfi Rádió is megint újítás alatt van?
Az már más tészta Hogy lehet bukó lessz az új Petőfi Rádió
 #200591  Szerző: p0tyi
 
Jó a lista, kell néha egy kis változatosság, van promóciós faktora, utána opcionálisan lehet finomhangolgatni is. De nagy változásokra ne számítsatok, a rádió sikeres, rengeteget nőtt a hallgatottsága az elmúlt időszakban. Járt utat járatlanra...

Őszintén, a Petőfihez minek kéne igazodnia? És ha a Manna FM megszűnik a rendkívül magas 10 ezres hallgatószámával, akkor meg adjanak néhány dicsőítő zenét?
 #200585  Szerző: dkvalmos
 
Nagyon fasza a lista szerintem is.👍
Én a hajdúságin hallgattam, ott rendben volt a helyi, volt benne pár baki meg valamiért (gondolom direkt) nem húzta rá Vályi Zsolt a sweepereket az intrókra, de amúgy fel volt készülve. Azokban a városokban van nehéz dolga a műsorvezetőknek ilyenkor, ahol magazinműsor van kötelező elemekkel, ott nem fér be minden dal, úgyhogy végig kell menni a hookokon, mint a TOP 50-ben.
 #200582  Szerző: shadoe
 
Snake05 írta: 2023.09.29. 12:18 A lista viszont szokás szerint elég színvonalas, remélem most már rotáció frissítés/bővítés is lesz, pláne ha a Petőfinek tényleg vége, innentől gyakorlatilag bármit megtehet a R1.
Szerintem is. Linkin Park, Jason Derulo, Christina Aguilera, Enrique Iglesias, Kygo, Taio Cruz, ráadásul nem is az agyonjászott számaikkal, ez nagyon az én világom. A jó ég tudja, mikor hallgattam utoljára ennyit a Rádió 1-et (most visszaminősítettem a nulláról), ma viszont egész nap.
Nagyon ki kell élvezni ezt vasárnap estig, mert szerintem a Petőfi kinyiffantásától csak még jobban elkényelmesedik a R1. Ha nagyon akartak volna valami egetverőt, 2 év alatt már megtehették volna, ehhez nem kellett a közszolgálati elsüllyedése.
 #200578  Szerző: Dani
 
Snake05 írta: 2023.09.29. 12:18 A helyi műsorok nagy része elég összeszedetlen, szerintem a csipet csapat nagy része ma szembesült vele, hogy top 500 van. A lista viszont szokás szerint elég színvonalas, remélem most már rotáció frissítés/bővítés is lesz, pláne ha a Petőfinek tényleg vége, innentől gyakorlatilag bármit megtehet a R1.
Vajon a Rádió1-en lesz valami változás a Petőfi megszűnésének hatására?
 #200561  Szerző: Snake05
 
A helyi műsorok nagy része elég összeszedetlen, szerintem a csipet csapat nagy része ma szembesült vele, hogy top 500 van. A lista viszont szokás szerint elég színvonalas, remélem most már rotáció frissítés/bővítés is lesz, pláne ha a Petőfinek tényleg vége, innentől gyakorlatilag bármit megtehet a R1.
 #200555  Szerző: shadoe
 
Snake05 írta: 2023.09.28. 18:24 Off: David Guetta bácsi sem a régi már, konkrétan a Facebookon hirdeti a több mint egy éves I'm good dalát. Nyugdíjazhatná magát lassan.
És David Guetta ugye folyamatosan jelen van a Rádió 0 kínálatában, míg Robin Schulz, Alan Walker, Joel Corry, Regard, Ofenbach, HRVY, Diplo, Alesso, Alok és Pnau zenéire rá se bagóznak. Dunát lehetne rekeszteni azokkal az electro/dance zenékkel, amik az utóbbi 2 évben jelentek meg, ráadásul még állati jók is voltak, és szíveskedett nem játszani ez a nyomoronc rádió.
Sőt, gyakorlatilag semmit se játszanak. Se a slágereket, se a balladákat, se azt a számos befutott előadót, akit kötelezően kéne adni (The Weeknd, Ed Sheeran, Jason Derulo szintre gondolok), de még az elektronikus zenéket se adják.
Ha végre eltűnnének az FM sávról, semmilyen űrt nem hagynának maguk után. A Music Fm, Class Fm és sok megszűnt helyi adó után legalább volt jókora vagy mérhető hiányérzetünk. Ezután egy atomnyi se lenne.
 #200553  Szerző: Snake05
 
Off: David Guetta bácsi sem a régi már, konkrétan a Facebookon hirdeti a több mint egy éves I'm good dalát. Nyugdíjazhatná magát lassan.
 #200552  Szerző: Derrick
 
asr27 írta: 2023.09.26. 16:10
Andris írta:egyébként ennek a live mixnek van értelme?
Régen úgy szerettem, de egy ideje, kolmolyan az összes Dj kb ugyan azt nyomja, a 10 számból kb, 5 kötelezető R1 zene, flowers, meg dua lipa, minelli, kamrad, felb@sz....
Régen valóban sokkal jobb volt Sivák ideje alatt, amikor minden nap Lotfi Begi mixelt.
Szinte rendszeresen hozott újdonságokat, friss slágereket, amik ezt követően kerültek rotációba. Manapság pedig már valóban ugyanazok a lejárt, agyonjátszott slágerek szólnak a Live mixben is.
Ja ja , milyen jó is volt a hallgatottsága akkor ! Nézd vissza a kutatást, azt akkor rájössz.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 987