RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201352  Szerző: knoskamatee
 
p0tyi írta: 2023.12.14. 17:15
noartist írta: 2023.12.14. 16:21 Ez is igaz. A bejelentés óta kicsit jobban figyelem a produkciót, és finomítok a véleményemen: valóban komoly lába Jani a műsornak, de mintha Feri most jobban igyekezne bekapcsolódni. Többet beszél, jobban elmélyül a dolgokban, és igyekszik előtérben maradni.

Kíváncsi leszek a januári változásokra, valamint arra, hogy arra hogyan reagál a hallgatóság.
Ha 2023-ban nem jutnak el a Rádió 1 szellemi orákulumai addig, hogy női műsorvezető legyen a 3. tag, akkor az egész meg van cseszerintve. Vannak jó női humoristák, unikális, okos, üde, nagyon szórakoztató karakterek. Például Ráskó Eszter. Ha Alekosz, Dombóvári, vagy valami újabb szerencsétlen faszi lesz a 3., szerintem az már nem fog működni.

Ahogy a Bochkor féle felállás sem működik: két faszi - egy alfa és egy gamma hím -, meg a technikus, meg egy agy nélküli cicababát játszó, folyamatosan megalázott hírszerkesztőnő - tehát az sem mindegy, milyen női karakter. Roppant kellemetlen már.

A mostani hármast a Rádió 1-en nyilván megszokta mindenki, azért ütött ennyire.

De nincsenek illúzióim, Kiss Márti leszerződtetéséhez is ki kellett rúgni a jelenlegi vezetőséget (aki aztán visszajött, és meghagyta). Ma a hallgatók egyik legnagyobb kedvence Márti. Szerintem senki nem tiltakozik a hallgatók közül, hogy ő van adásban.
Mártit szívesen átraknám drivetimeba. Kormos Anettet szívesen beraknám reggelre. anno Kukoriban is jól működött, de más a koncepció.
 #201350  Szerző: p0tyi
 
noartist írta: 2023.12.14. 16:21 Ez is igaz. A bejelentés óta kicsit jobban figyelem a produkciót, és finomítok a véleményemen: valóban komoly lába Jani a műsornak, de mintha Feri most jobban igyekezne bekapcsolódni. Többet beszél, jobban elmélyül a dolgokban, és igyekszik előtérben maradni.

Kíváncsi leszek a januári változásokra, valamint arra, hogy arra hogyan reagál a hallgatóság.
Ha 2023-ban nem jutnak el a Rádió 1 szellemi orákulumai addig, hogy női műsorvezető legyen a 3. tag, akkor az egész meg van cseszerintve. Vannak jó női humoristák, unikális, okos, üde, nagyon szórakoztató karakterek. Például Ráskó Eszter. Ha Alekosz, Dombóvári, vagy valami újabb szerencsétlen faszi lesz a 3., szerintem az már nem fog működni.

Ahogy a Bochkor féle felállás sem működik: két faszi - egy alfa és egy gamma hím -, meg a technikus, meg egy agy nélküli cicababát játszó, folyamatosan megalázott hírszerkesztőnő - tehát az sem mindegy, milyen női karakter. Roppant kellemetlen már.

A mostani hármast a Rádió 1-en nyilván megszokta mindenki, azért ütött ennyire.

De nincsenek illúzióim, Kiss Márti leszerződtetéséhez is ki kellett rúgni a jelenlegi vezetőséget (aki aztán visszajött, és meghagyta). Ma a hallgatók egyik legnagyobb kedvence Márti. Szerintem senki nem tiltakozik a hallgatók közül, hogy ő van adásban.
 #201346  Szerző: noartist
 
Adam írta: 2023.12.14. 13:33
noartist írta: 2023.12.11. 14:59
Derrick írta: 2023.12.11. 14:27

Nyilván más a pár hétig nem vagyok, mint a kiléptem a brand-ből történet. Szerintem Vadon pótlása nem lesz egyszerű , meglehetősen erős lába volt a produkciónak.
Erős lába volt, de míg Balázs ott van, szerintem kár azzal számolni, hogy bedől a produkció.
Én sem gondolnám, hogy bedől miatta a produkció, de nagyon is meghatározó tagja volt Vadon a műsornak. Szerintem nincs még egy ilyen ember, akivel pótolni lehetne, valószínűsítem, hogy a műsor is teljesen más struktúrában fog tovább menni. Erre már utaltak Balázsék is.

Vadont Lehet kedvelni, vagy utálni, de nagyon egyedi személyiség, természetes humora van. Erőltetetsségnek nyoma sincs benne. Az egyszerűsége miatt nem megosztó személyiség, (nem úgy mint Balázs), ő az aki személyiségével szerintem nagyon sokan azonosulni tudnak pont az egyszerűsége miatt.
A műsor is nagyon nagy részben épült arra, hogy ő csinált hülyét magából vagy a másik kettő csinált belőle hülyét, és a sikere is nagyban köszönhető ennek. Ennek most vége lesz.

Bizonyos szempontból Alekosz is megfelelne helyette, mert teljesen máshogy látja a világot, mint Balázs és Feri, mindenről teljesen mást gondol (ugyanúgy mint Jani). De ő egy megosztó és sokak által utált személy, aki már teljesen lejáratta magát a teljes hazai közvélemény előtt.
Ez is igaz. A bejelentés óta kicsit jobban figyelem a produkciót, és finomítok a véleményemen: valóban komoly lába Jani a műsornak, de mintha Feri most jobban igyekezne bekapcsolódni. Többet beszél, jobban elmélyül a dolgokban, és igyekszik előtérben maradni.

Kíváncsi leszek a januári változásokra, valamint arra, hogy arra hogyan reagál a hallgatóság.
 #201343  Szerző: knoskamatee
 
djlacee írta:Nem sikerült még mindig meglépni, hely helyi műsor alatt eltérő legyen a PI kód?
nemnem:(
 #201342  Szerző: djlacee
 
Nem sikerült még mindig meglépni, hely helyi műsor alatt eltérő legyen a PI kód?
 #201340  Szerző: p0tyi
 
Ahogy arra számítani lehetett, a dunaföldvári és a solti adó erősen összeakad, ami a napi 2 óra helyi műsor alatt nem nagy élvezet kocsiban.

Azonos a PI kód, 80-90%-os átfedés van a két vételkörzet között. Ezt elkalkulálták.

A 94.1 valamivel nagyobb, már Dunaújvárosnál átáll rá az M6-on. Ahol a 106.5 erős, ott pedig váltogat az autórádió a két frekvencia között - típustól függ, hogy milyen érzékenységgel.

Solt nem ott van, ahol a Rádió 1 weboldal térképe jelzi - az kb. Sárbogárd vagy Cece. Remélem, nem e térkép alapján tervezték meg a hálózatot. A két város között nagyon kicsi, kb 5 km-es távolság van.

A jó megoldás:
- A 106.5-öt mielőbb átcsapják a Besthez. Pont van egy vételi lyuk a pályán a pécsi vagy bajai és a dunaújvárosi vételkörzet között, amit ez be is foltozna, és a Rádió 1-es zavarás is megszűnne. A 94.1 a 106.5 vételkörzetének 100%-án kiválóan jön, mert valamivel nagyobb.

A rossz megoldások:
- 106.5 RDS kikapcsolása, vagy PI kód átírása
- 106.5 adóteljesítmény letekerése
- Antennák irányítgatása
 #201339  Szerző: Adam
 
noartist írta: 2023.12.11. 14:59
Derrick írta: 2023.12.11. 14:27
noartist írta: 2023.12.11. 12:40

Mégis miért sérülne? Volt már, hogy a Várfoglalók miatt hetekig ketten (vagy mással) vitték a műsort, mégsem állt földbe a hallgatottság.
Nyilván más a pár hétig nem vagyok, mint a kiléptem a brand-ből történet. Szerintem Vadon pótlása nem lesz egyszerű , meglehetősen erős lába volt a produkciónak.
Erős lába volt, de míg Balázs ott van, szerintem kár azzal számolni, hogy bedől a produkció.
Én sem gondolnám, hogy bedől miatta a produkció, de nagyon is meghatározó tagja volt Vadon a műsornak. Szerintem nincs még egy ilyen ember, akivel pótolni lehetne, valószínűsítem, hogy a műsor is teljesen más struktúrában fog tovább menni. Erre már utaltak Balázsék is.

Vadont Lehet kedvelni, vagy utálni, de nagyon egyedi személyiség, természetes humora van. Erőltetetsségnek nyoma sincs benne. Az egyszerűsége miatt nem megosztó személyiség, (nem úgy mint Balázs), ő az aki személyiségével szerintem nagyon sokan azonosulni tudnak pont az egyszerűsége miatt.
A műsor is nagyon nagy részben épült arra, hogy ő csinált hülyét magából vagy a másik kettő csinált belőle hülyét, és a sikere is nagyban köszönhető ennek. Ennek most vége lesz.

Bizonyos szempontból Alekosz is megfelelne helyette, mert teljesen máshogy látja a világot, mint Balázs és Feri, mindenről teljesen mást gondol (ugyanúgy mint Jani). De ő egy megosztó és sokak által utált személy, aki már teljesen lejáratta magát a teljes hazai közvélemény előtt.
 #201338  Szerző: Rickykeee23
 
dkvalmos írta: 2023.12.14. 10:52 Valaki tud egy r1gong stream linket? A honlapon a frekiválsztó pillanatnyilag nem nagyon működik .
radio1.hu-n kiválasztottam Baját és szólt is a Rádió 1 Gong Fm. Kecsó kiválasztásánál pedig a Rádió 1 Gong.
 #201337  Szerző: Rickykeee23
 
Facebook poszt szerint 2 helyen lesz Rádió 1 Gong. Kecskeméten és Baján. Bár ott is kétféleképpen van megnevezve. Kecsó Rádió 1 Gong, Baja Rádió 1 Gong FM.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 987