RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#186954  Szerző: Adam

potyi írta: 2020.05.01. 20:29 Nem olyan nehéz rájönni, miért vannak megint kormányzati hirdetések. Andy Vajna halálától egészen idén év elejéig, azaz kb. 1 éven keresztül lógott a levegőben a Best FM és a Rádió 1, hagyatéki eljárás alatt voltak, papíron a Vajna Tímea és egy stróman kezében.

Nemrég pedig kivásárolta Mészáros Lőrinc üzleti köre, ráadásul Flyékat is kidobták. Biztos, hogy sokat fog változni majd a műsor és a zene is, de szerintem ne várjátok ezt nyár közepe-végéig.
Számomra inkább az a kérdés, hogy fog-e terjeszkedni tovább a radio, most hogy tulajdonosi szempontból biztos kezekben van. Ahol lyukak vannak:
- A Balaton környéke, kérdés hogy van-e értelme a Kesma-nak így fenntartani a Part FM-et vagy jobb lenne beleolvasztani a R1-be. Vagy a 105,7-el ujra próbálkozni.
- a 96,4 túl van a félidőn, igaz még van 3 év, de ott sima hosszabbítás nem lesz, voltak szabálysértések, amik ezt kizárják. lehet hogy a 89,5-öt altatják, készítik elő.
- A Dunántúl közepén, Ajka -Pápa környékén van egy vételi lyuk.
- Aztán szépen lassan elkezdenek majd lejárni a vidéki frekik, amik kezdetektől fogva hálózatban vannak, bár így sima hosszabbítások lesznek.
 #186945  Szerző: robert11

hát igen ez a változtatás nem megy egyről a kettőre el kell telni kis időnek szerintem is bár már én is várnám.
Múltkor még azt felejtettem ki a mondókámból de már ezt i smondtam amúgy hogy kellenének újabb zenék is több új mint amennyit adnak mert pl Alan Walkernél is leragadtak a fadadnél jó néha előfordul hogy leadnak tőle mást is de az nagy rikta sok újat nem adtak le amiket én már hallottam. Nagyon szeretik Lady Gagát játszani tőle is tudnának újabbakat is már nem egyet de még mint említettem a régieknél is egynél leragadnak vagy kettőnél, és egy ideig azt játszák.
 #186942  Szerző: potyi

Nem olyan nehéz rájönni, miért vannak megint kormányzati hirdetések. Andy Vajna halálától egészen idén év elejéig, azaz kb. 1 éven keresztül lógott a levegőben a Best FM és a Rádió 1, hagyatéki eljárás alatt voltak, papíron a Vajna Tímea és egy stróman kezében.

Nemrég pedig kivásárolta Mészáros Lőrinc üzleti köre, ráadásul Flyékat is kidobták. Biztos, hogy sokat fog változni majd a műsor és a zene is, de szerintem ne várjátok ezt nyár közepe-végéig.
 #186938  Szerző: asr27

adam1400 írta: 2020.05.01. 12:35 hát el vok keseredve, úgy hallom mától átvette a hatalom újra a r1-et.

6-19 óráig félóránként megy a propaganda, 4-én ha meghallják Balázsék hallgatói el fognak pártolni.
Milyen jó volt eddig propaganda mentesen. De most 8-kor is ment a mix előtt! :x
 #186937  Szerző: zakopanendre

Vajon van házon belüli rivalizálás a WIM és a DS közt?
 #186934  Szerző: shadoe

zenefalo írta: 2020.05.01. 13:39
Mikor adta volna akármikor is a kezéből? Tudtommal, mindig is ott volt! Sajnos a zenei repertoárban semmi változást nem vélek felfedezni, ugyanaz a szénné játszott 20-30 dal forog körbe, ami 1-4 éves minimum. :(
Hasonlót tapasztalok, a 18-20 óra közötti sávban pl. egész héten ugyanazok mentek, előre megjósolhatóan, csak más sorrendben (pedig pont ott várnám, hogy bedobjanak pár "új" [= addig nem játszott] számot. (És így ez a műsorsáv végképp nem tud versenyezni az egyidőben sugárzott Petőfi Top 15-tel.) A végletekig uncsi, de ezt már sokszor tárgyaltuk. Apró változást a múlt heti hétvégi slágerlistában éreztem, a Rádió Nulla színvonalához képest volt némi vérfrissítés. Még lenne hova fejlődni, de ezt az irányt jó lenne, ha tartaná, legalább az a műsor. Ja, és nekem így teljesebb volt, hogy bejátszotta Attila mind az ötven számot. Lehetne 3 órássá bővíteni...
 #186933  Szerző: tomee

zenefalo írta:
adam1400 írta: 2020.05.01. 12:35 hát el vok keseredve, úgy hallom mától átvette a hatalom újra a r1-et.

6-19 óráig félóránként megy a propaganda, 4-én ha meghallják Balázsék hallgatói el fognak pártolni.
Mikor adta volna akármikor is a kezéből? Tudtommal, mindig is ott volt!
Sztem inkább arról van szó, hogy a legelején még voltak politikai hírtedések, aztán egy idő után látványosan eltüntek róla - mindeközben a Retrón ezerrel dübörögtek. Most úgy tűnik megint ez lesz, de hát ez meg várható volt.
 #186925  Szerző: zenefalo

Mikor adta volna akármikor is a kezéből? Tudtommal, mindig is ott volt! Sajnos a zenei repertoárban semmi változást nem vélek felfedezni, ugyanaz a szénné játszott 20-30 dal forog körbe, ami 1-4 éves minimum. :(
 #186923  Szerző: adam1400

hát el vok keseredve, úgy hallom mától átvette a hatalom újra a r1-et.

#186909  Szerző: noartist

troll írta: 2020.04.25. 16:47
Kovi02 írta: 2020.04.25. 16:04 De akkor meg tudnád magyarázni,hogy ha csak ilyen Rádió1 és társai féle rádiókra van szükség a rádiós piacon,akkor pl. Zágrábban az elmúlt 6 évben hogy épült ki egy főként nem mp3-lejátszókon alapuló rádiós piac?
Már írtam. Területi és kulturális különbségek miatt. Országokon belül is másként fogyasztanak zenét az emberek, nem hogy határokon átívelve. A médiapiac is mindenhol más. A hirdetők máshol eltartanak olyan szereplőket, amilyenek itthon elképzelhetetlenek lennének.
Ott még létezik olyan, hogy piac.
  • 1
  • 275
  • 276
  • 277
  • 278
  • 279
  • 899