RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #195030  Szerző: tomee
 
funtibi írta:Amúgy csak nekem van a dj szavazásos szpot hallatán "dj kiszavazó show" feelingem?
Kb mintha az lenne a mondanivaló hogy túl sok dj van és sok a duma esténként
Nekem is ez jutott először eszembe...
 #195029  Szerző: funtibi
 
Amúgy csak nekem van a dj szavazásos szpot hallatán "dj kiszavazó show" feelingem?
Kb mintha az lenne a mondanivaló hogy túl sok dj van és sok a duma esténként
 #195027  Szerző: adam1400
 
almos629 írta: 2021.11.22. 10:27 Régebbi zenéket is visszatehetnének pl. Marshmello - Friends
Visszakerült :D
 #195026  Szerző: Beci45
 
almos629 írta: 2021.11.23. 11:26 A zenei kínálat mindig ugyanaz, tök mindegy, hogy melyik műsorvezető van adásban. Attól meg Isten őrizzen, hogy valaha is visszahozzák azt az idióta címbemondást, semmi értelme nincs.
Én sem a számcím bemondásra gondoltam. Hanem az azt megelőző powerintrokra.
 #195025  Szerző: almos629
 
A zenei kínálat mindig ugyanaz, tök mindegy, hogy melyik műsorvezető van adásban. Attól meg Isten őrizzen, hogy valaha is visszahozzák azt az idióta címbemondást, semmi értelme nincs.
 #195024  Szerző: robert11
 
Igen a számcím bemondás az nekem is hiányzik bár van olyan rádió ahol ez meg van ugye de jó lenne ha a rádió1en is lenne úgy mint korábban.
Mártinál megszólalt a csaj volt úgy de úgy veszem észre hogy mostanában már ott sem szólal meg vagy csak pont olyan időket fogok ki mikor éppen nem beszél.
Mint mondtam Mártinál sok olyan zene is felcsendül, mely még a musicfmen is elhangzott.
 #195023  Szerző: Beci45
 
Valóban pozitív a változás, nagyon jól esik minőségi zenéket hallani a nappali rotációban is. Viszont a powerintro hiányt nem értem. Ha Fly-nak nem tetszett a számcímbemondás és azért vette ki az összeset, akkor ideje lenne újakat csinálni, mert így még mindig elég száraz az arculat. Hiába vannak a fancy szignálok, jingle-k, egyszerűen kevés powerintrok nélkül. Musicmenubol is elférne több, a 4 édes kevés. Ezek ellenére a zenei irány jó (a régi zenéket gyakrabban lehet esetleg még cserélgetni).
Így tovább. :yes:
 #195022  Szerző: robert11
 
Nos remélem hogy a top500 jó lesz majd én is szavazok általában akkor tényleg elő kerülnek olyan zenék is, melyeket vagy nem, vagy csak ritkánjátszik a rádió szóval kíváncsian várom.
A rádió változásairól már a múltkor kifejtettem a véleményem így most abba nem mennék bele mikor felhoztam a Bertókos meg a többi dolgot ami nekem szúrta a szemem top50 stb akik olvasták, emlékeznek rá.
A végére lenne egy kérdésem ami ugyan nem rádióval kapcsolatos de hát ha itt tudja rá valaki a választ bár picit kapcsolódik a rádióhoz valamilyen szinten hogy mitől van az hogy a vlc csak 15 20 percig veszi az adást vagy néha csak 7 8 zenét vesz fel rádiókból? Mert ha egyszer egyszer előfordul, akkor még azt mondom hogy rossz az internet de mindíg nem lehet rossz.
Mindíg felhoz valamilyen menüt ahol kiválaszthatom mi után elhallgatott leállt a felvétel hogy lejátszás, média, meg egyebeket míg egy régebbi gépeme máskor órákat tudtam felvenni jó ha nem is órákat, egy órát simán felvettem.
Van esetleg a vlc lejátszónak valami különleges beállítási módja ami mondjuk elképzelhető hogy nincs beállítva és amiatt van ez a jelenség?
Előre is köszi a választ.
 #195021  Szerző: almos629
 
shadoe írta: 2021.11.22. 20:48
almos629 írta:A Your Love-ért, a Hollywood-ért és a Happiness-ért hatalmas pacsi a zenei szerkesztőnek . :) Ezeket is Sivákék vágták ki ész nélkül pár hónap után. Régebbi zenéket is visszatehetnének pl. Nora En Pure/ Tears In Your Eyes, Marshmello - Friends, Kygo - It ain't me. A 10+ évesek közül pedig mehetnének a régi Sweedish House Maffia, Pitbull számok például.
Hát te is jó figyelmesen hallgatod ám a R1-et. A felsorolt zenéket pont a McFly-baráti kör vágta ki jó egy hónapja a rotációból, és a Sivák-korszakban fedezték fel, játszották, és tartották életben - hónapokig! Minden fordítva van, ahogy írtad, de hát te amúgy is ilyen fordítva gondolkodó megmondóembere vagy a fórumnak. Ez nem a fele sem igaz játék, hanem igaz tényekkel érveljünk már, ne haragudj!!! Ettől a színvonaltalan kommenttől függetlenül szerettem volna beírni, hogy úgy néz ki, kezdtek valamit a playlisttel, a Geri-sáv jó fele 1-2 hónapja kivágott slágerzene volt, ráadásul ebből az évből. Igaz, vadiúj számok továbbra sincsenek, de ezt most pozitívumnak gondolom, szabályosan jó érzéssel hallgattam, ráadásul pont azok a számok kerültek lejátszásra, amiket 1-2 hete tűpontosan itt felsoroltam. Remélem, nem csak átmeneti időszakról van szó, hanem valóban irányt vált a rádió, és visszatalál saját magához.
Sajnos a mostszol.hu rossz és sz*rnak megcsinálni, pedig ott lehetne ellenőrizni, hogy mikor dobták ki a fenti dalokat a rotációból. Én úgy emlékszem, hogy október elején, amikor Fly-ék átvették a rádiót, már egyik sem volt rotációban, de akkor vegyük úgy, hogy rosszul emlékszem és igazad van. Akkor is az a lényeg, hogy most visszakerültek. Aki a mai playlist-et sem tartja vállalhatónak, az magában keresse a hibát. Ebben a rotációban semmi kivetnivaló nincs, vannak régi nagy kedvencek, pár éves dalok, aktuálisan futó slágerek és újdonságok (= pár hónapos zenék, egy kereskedelmi rádiótól ne várja el senki, hogy teszteletlen friss megjelenéseket játsszon heavy rotációban. Erre van a Petőfi.) is, nagyjából a megfelelő arányban. Ez így teljesen jó, esetleg pörgethetnének még több régebbi dalt, hogy változatosabb legyen a kínálat.
 #195020  Szerző: shadoe
 
almos629 írta:A Your Love-ért, a Hollywood-ért és a Happiness-ért hatalmas pacsi a zenei szerkesztőnek . :) Ezeket is Sivákék vágták ki ész nélkül pár hónap után. Régebbi zenéket is visszatehetnének pl. Nora En Pure/ Tears In Your Eyes, Marshmello - Friends, Kygo - It ain't me. A 10+ évesek közül pedig mehetnének a régi Sweedish House Maffia, Pitbull számok például.
Hát te is jó figyelmesen hallgatod ám a R1-et. A felsorolt zenéket pont a McFly-baráti kör vágta ki jó egy hónapja a rotációból, és a Sivák-korszakban fedezték fel, játszották, és tartották életben - hónapokig! Minden fordítva van, ahogy írtad, de hát te amúgy is ilyen fordítva gondolkodó megmondóembere vagy a fórumnak. Ez nem a fele sem igaz játék, hanem igaz tényekkel érveljünk már, ne haragudj!!! Ettől a színvonaltalan kommenttől függetlenül szerettem volna beírni, hogy úgy néz ki, kezdtek valamit a playlisttel, a Geri-sáv jó fele 1-2 hónapja kivágott slágerzene volt, ráadásul ebből az évből. Igaz, vadiúj számok továbbra sincsenek, de ezt most pozitívumnak gondolom, szabályosan jó érzéssel hallgattam, ráadásul pont azok a számok kerültek lejátszásra, amiket 1-2 hete tűpontosan itt felsoroltam. Remélem, nem csak átmeneti időszakról van szó, hanem valóban irányt vált a rádió, és visszatalál saját magához.
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 986